Da li nasi nadimci na ovom forumu govore mnogo o nama?

shx:
Zbog cega biramo nadimke koji vrlo cesto nemaju nikakve veze sa nasim imenom? Da li bi hteli da budemo neko drugi? Da li nas taj nadimak BOLJE KARAKTERISE OD NASEG IMENA? :?:


Hi hi ih, sada si me nasmejo/la. Objasni mi prvo kako moze ime da me karakterise, ime koje su moji izabrali po mom rodjenju. Ili mislis da je svaka Mira mirna, a Vlada da voli da vlada :lol:
Tema o nickovima je vec nekoliko puta bila, ali ovako dobar uvod u nju jos nisam procitala :lol:
 
sanja:
valjda projekciju u ono sto neki zele da budu...
pevaci(ce), manekenke, vladarke, domino dame...
anonimnost monitora labilnim osobama daje ono sto zele a nikad nece ostvariti.

cokolada, limunada, jagoda... meni je to bas simpaticno :)

ee pa kad si kuvar.
ahah p amozda i ostavljanje licnog imena znachi da se pravish jaka ono provalili bi da si stavila Sindi
 
Kakve to veze ima sa nasim slabostima, stvarno mi nije jasno?! :o
Mislim, sakrivamo se iza svojih nadimaka...Svasta!
Zasto bih napisala svoje ime, i zaista mi ne bi bilo zanimljivo kad bi ga svi pisali, zato sto na ovaj nacin neki pokazuju svoju kreativnost, neki interesovanja, neki cemu se dive...
Bila je tema ZASTO SE ZOVEMO OVAKO KAKO SE ZOVEMO, gdje su forumasi govorili zasto su izabrali bas taj nick.
Pa, eto, zaviri malo :wink:
 
divlja-u-srcu:

Wild%20at%20Heart.jpg
 
Ne krijem se iza svog lika (ovaj nicka :))...

"Granica iluzije" je bilo ime koje sam odabrao za moj nesudjeni bend koji nikada nije ni postojao... To je onako jedan pesnicko-filozofski naziv za bend... A to je moj pristup zivotu i precizno me opisuje... ;)

A imao sam svojevremeno, na drugom forumu nadimak stormrider... Opet kao tribute meni 2 omiljena benda: Deep Purplu i Doorsima...

(Stormbringer - D.P., Riders on the storm - Doors)

A i samo ime opisuje neku nadrealnu radnju - Jahac Oluje... Opet pesnicko-filozofski nick. ;)
 

Back
Top