KAD MUSKARAC PLACE!!!

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
e,hajde malo da za*ebemo te maco fore,ja nikad ne placem,ne kukam,ne patim etc... kada sve muskarci placu,kako vi devojke gledate na to,kako sami muskarci gledaju na to... nemam pojma,ostavite svoje utiske o ovom pitanju... pozzic... :p
 
...ako misliš na plakanje zbog toga što ga devojka,žena ili švalerka ostavila,naravno da neki plaču i da im je teško,sad zavisi od lika do lika...
...ali ne vidim razlog da se sprdam sa tim emocijama...
 
...ako misliš na plakanje zbog toga što ga devojka,žena ili švalerka ostavila,naravno da neki plaču i da im je teško,sad zavisi od lika do lika...
...ali ne vidim razlog da se sprdam sa tim emocijama...

da,ugl mislim na plac kojim se izrazavaju takve emocije... meni je to sada sasvim ok i normalno,ali do pre 6 meseci mi je bilo tako debilno... nikako se ne bih sprdao sa takvim emocijama...
 
kent-cry-baby.jpg

:mrgreen:
 
e,hajde malo da za*ebemo te maco fore,ja nikad ne placem,ne kukam,ne patim etc... kada sve muskarci placu,kako vi devojke gledate na to,kako sami muskarci gledaju na to... nemam pojma,ostavite svoje utiske o ovom pitanju... pozzic... :p

Ne znam, meni to nije nikako prirodno da musko place! Ja ma koliko se trudio ne mogu da zaplacem i ako se uzasno osecam! jednostavno suza nece da krene,a to sto drugi placu pred devojkom je totalno mucenicki jer se nikad nebi ponizio toliko da molim nekog! U slucaju smrtnog slucaja mogu da razumemem i to je ok,ok su i suze radosnice kada dobije neko dete ili kada zeni dete i kada propadnes nacisto ali samo ako places sam u ostalim slucajevima si mlakonja! Priznajem da sam hteo da zaplacem na kraju filma Brave heart kada su svi izginuli za otadzbinu:mrgreen: i jednom kada sam izneverio sebe ali bilo je i tu brutalnog samokaznjavanja! Moje licno misljenje je da bez obzira koliko voleo osobu koja me ostavila nikad joj nebi pruzio to zadovoljstvo da me vidi uplakanog,paticu ali podnecu to junacki!:D
 
Ma kakve veze ima zbog cega place???
Stiglo coveka... to je najnormalnije... ja bas volim kada muskarac pokazuje emocije, pa i na taj nacin... :heart:

Iskreno mislim da je plakanje, dobar nacin da se nekako emocije izbace iz sebe. Ovakav stav nisam nikako imao pre mozda 2 meseca, i nije bilo sile da me natera da zaplacem. Cak ni na saranama, i drugim jako teskim stvarima nisam mogao suzu da pustim, a sada kad god cujem neke tuznije pesme parnog valjka isl, pocnem da placem kao malo dete, i to uvek kada sam sam, nikada pred nekim (pa cak bili to najblizi)
Bas sam sjeban skroz naskroz, ne znam sta mi je:sad2::sad2::sad2:
 

Back
Top