Срећан Девети мај – Дан победе над фашизмом

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
На данашњи дан

На самом почетку, 9. маја 1945, у 00.16 часова, тек што је откуцала поноћ, у Берлину је потписан акт о безусловној и коначној капитулацији немачких оружаних снага.

Црвена Армија је освојила и поразила нацистичку Немачку ,Трећи рајх био је поражен.

Желим у име наших предака ,који су дали животе за слободу, да честитам дан победе над фашизмом .

Flag.JPG


Међутим борба и даље траје и до коначне победе не престаје ,овај пут против НАТО фашизма који ће надам се бити поражен као и његов предходни Трећи рајх.

Овако је то било ,слава нашим прецима,нашим борцима нашој Русији!



:vatromet:
 
За почетак,да се информишеш и схватиш колико су различите идеологије Национал-социјализам и фашизам.
Која је ово тема за редом?

Прва !

Држи се теме ,данас је дан победе над фашизмом!

:brus:
 
Говоримо о Русији и СССР ,А УСА никада није била истинска у борби против фашизма
она је нацисте примала и спашавала.

Molim da se ovaj revizionizam ljoticevskog tipa suzbije i sankcionise. Moderatori - na duznost.

Hvala ti, Ameriko, velika majko, na pobedi nad fasizmom koju si nam donela!

GodBlessAmericaTitle1-1.gif
 
Прва !

Држи се теме ,данас је дан победе над фашизмом!

:brus:

Ја ипак мислим да се на данашњи дан предала национал-социјалистичка војска.
Другарице мислим да си ти умиљати девојчурак од 18 годиница :p који не зна основне појмове у политиколигији.Слабо вам иде тај сајбер-комунизам,слабо...:think:
 
Ја ипак мислим да се на данашњи дан предала национал-социјалистичка војска.
Другарице мислим да си ти умиљати девојчурак од 18 годиница :p који не зна основне појмове у политиколигији.Слабо вам иде тај сајбер-комунизам,слабо...:think:

Данас је највеће зло у историји света поражено од стране велике црвене армије!

:heart:
 
слава великој црвеној армији и СССР што су ослободили свет од фашизма!

Совјети су се борили против Хитлеризма,али и сарађивали са њима током терорисања Пољака.Ко је помагао искомплексираног Аустријског сликара пре рата у наоружавању,ако не та "анти-фашистичка" Сојветија?
 
Данас је највеће зло у историји света поражено од стране велике црвене армије!

:heart:

Jesi li sigurna za ovo "u istoriji sveta"?

Danas ne postoji fasizam?

Ako nista drugo, fasizam bogatih nad siromasnima?

Zaista ti slabo ide taj "sajber - komunizam", smesno je ovo tvoje odusevljenje i usklici u sred noci.
 
Данас је највеће зло у историји света поражено од стране велике црвене армије!

:heart:

То зло сте другарице ви помагали,а до 22.јуна 1941. сво непријатељство усмерели на западну велико-капиталистичку и империјалистичку клику.
Сматрам да су Хитлеристи и Џугашвилијевци природни савезници.
 
Двојица масовних убица који су поделили Европу:

Исфрустрирани Аустријски сликар без левог јајцета и бркати диктатор због кога су десетине милиона људи скапавали по Гулазима.



Немачки плаћеник Лењин игра партију шаха са национал-социјалистичким демагогом:




Црвени терор неспоран ни за Медведева:

http://zik.com.ua/en/news/2010/05/07/227753
 
Јел знаш другарице,шта још спаја Хитлера и Стаљина?
Радни стаж.

:roll:
Стаљин је победио Хитлера:rtfm:

а као што песма каже НЕ МОЖЕ НАМ НИКО НИШТА,ЈАЧИ СМО ОД СУДБИНЕ,МОГУ САМО ДА НАС МРЗЕ ОНИ ШТО НАС НЕ ВОЛЕ

 
:roll:
Стаљин је победио Хитлера:rtfm:

Јел знаш другарице колико је дана радио друг Стаљин?:D
Да ли си обавештена о томе,да је Уљанов у приватним разговорима исказивао презир према радницима и сељацима?
Јеси ли читала,каква је пропалица и дангуба био Карл Маркс?
 

Back
Top