I wanna be a billionaire so fricking bad Buy all of the things I never had

E, ja sam danas video reklamu za Evropski loto... 100 miliona evra bokteeee. :eek:
A sta bih kupio...
Paaa.
Prvo bih ulozio u jedan ultra-moderan muzicki studio u nekom zabacenom delu grada.
Snimio bih film po sopstvenom scenariju koji bi pricom, glumcima i rezijom oduvao HollyWoodsko smece koje nam se servira u poslednjih par godina.
Kupio bih Stainway klavir... 120 hiljada evra, znate kako je meden :heart: :heart: :)
Kuca u Londonu, stan u New Yorku, i vikendica na moru u Hrvatskoj se podrazumevaju, zajedno sa 2-3 automobila... al' nishta ove "fensi" gluposti, nego klasika.
Obisao bih ceo svet sa najboljim drugom i drugaricom vishe puta... posebno Japan, Indiju, Tajland, Rusiju, Brazil, Argentinu, Australiju i Skandinaviju.
Dao bih izvesnu sumu u dobrotvorne svrhe... al' ne samo da "prebacim" novac, nego lepo da mi kazu sta im treba, i onda im to kupim...
I verovatno bih deo novca iskoristio da svrshim po facama svih riba koje me nisu udostojile ni pogleda dok sam patio za njima :mrgreen:
I tako...
Obozavam svoju mastu, stvarno nema granica! :)
 
Definitivno bih otvorio lanac ozbiljnih kompanija, koje bi posluzile kao nepresusan izvor miliona... Onda bih otvorio svoj privatni naucno-istrazivacki centar, koji bi se bavio istrazivanjem u svim poljima nauke... Takodje otvorio bih nezavisno od ovog centra drugu instituciju koja bi bila nesto slicno danasnjoj NASA-i....

Naravno ovo je samo ono sto bih uradio odmah na pocetku :)
 
Neki zajebani biznis za početak, postanem neki faktor u domaćoj ekonomiji, infiltriram se u državne strukture, idem dalje, međunarodni nivo. Prebacujem se na polje vojno-industrijskog kompleksa, dočepam se nekog zajebanog oružja za masovno uništavanje, okrenem se ka svim imperijalistima i izgovaram: Rat je otac svemu, svemu kralj; jedne je iznio kao bogove, druge kao ljude; jedne je učinio robovima, druge slobodnima. :mrgreen:
 
Jedan lamborghini..

Prva asocijacija na lambordzini mi je film Klik sa Sendlerom:

Dejvid Hazelhof: Pa gde si dosad, gospodin Habibu ceka vec neko vreme, ... gospodin haribo je nestrpljiv.
Adam: Izvinjavam se, neki idiot je parkirao crveni lambordzini na moje parking mesto.
Dejvid: Gospodin Huba buba vozi crveni lambordzini
Adam: Crveni lambordzini?Mislio sam, plavi ferari.
:mrgreen:
 
Neki zajebani biznis za početak, postanem neki faktor u domaćoj ekonomiji, infiltriram se u državne strukture, idem dalje, međunarodni nivo. Prebacujem se na polje vojno-industrijskog kompleksa, dočepam se nekog zajebanog oružja za masovno uništavanje, okrenem se ka svim imperijalistima i izgovaram: Rat je otac svemu, svemu kralj; jedne je iznio kao bogove, druge kao ljude; jedne je učinio robovima, druge slobodnima. :mrgreen:

Nije to lose....

Ali ja bih ipak uzeo jedno ostrvce, malo, sa lepom plazom i malim rizikom od cunamija i ostalih nepogoda, na ostrvu lezaljku pod palmama, neko zajebano ozvucenje, neki wireless access point ( :mrgreen: ), nekog potrcka da brine o zalihama hrane i hladnog pica i neke crnce... ovaj crnkinje da 'lade kad upekne sunce... a mogu i da greju ako nocu zahladi.
 

Back
Top