da li je vitestvo izumrlo?

divlja-u-srcu:
Nadya:
hm, ja licno ne poznajem ni jednog viteza :?

MOZDA NE POZNAJES MUSKOG VITEZA, ALI ZENSKOG VITEZA OD SADA POZNAJES! DRAGO MI JE! DIVLJA! 8)

Ah! Pozdrav vitezu! :wink:
Ja ne nazivam sebe vitezom, ali volim da pomazem bicima u nevolji :D kako se postaje vitez? Kakav je test i sva ona dokumentacija? Ili samo uzmes, bacis se na konja i vices bed gajzovima "Eat my dust!" smejuci se zajedno sa konjem :lol:
kako podnosis svu onu metalurgiju na sebi?

hmmmm...ja da sam vitez, nosila bih neku prelepu dugacku belu haljinu koja je skroz prozirna, a kada jasem konja, leluja iza mene nekih 2m :D
to je bre ZIVOT! :wink:
 
Nadya:
divlja-u-srcu:
Nadya:
hm, ja licno ne poznajem ni jednog viteza :?

MOZDA NE POZNAJES MUSKOG VITEZA, ALI ZENSKOG VITEZA OD SADA POZNAJES! DRAGO MI JE! DIVLJA! 8)

Ah! Pozdrav vitezu! :wink:
Ja ne nazivam sebe vitezom, ali volim da pomazem bicima u nevolji :D kako se postaje vitez? Kakav je test i sva ona dokumentacija? Ili samo uzmes, bacis se na konja i vices bed gajzovima "Eat my dust!" smejuci se zajedno sa konjem :lol:
kako podnosis svu onu metalurgiju na sebi?

hmmmm...ja da sam vitez, nosila bih neku prelepu dugacku belu haljinu koja je skroz prozirna, a kada jasem konja, leluja iza mene nekih 2m :D
to je bre ZIVOT! :wink:

E divlja, kad te zamislim u ovome....

Dama je svaka devojka koje sebe tako smatra.A nije ohola.
 
STOJ! ma $ta je ovo!? Ko me to pominje!?

Naravno da ima vitezova tj. ima samo jedan na ovim prostorima i to sam ja 8)

NIGHT KNIGHT! mi$icima i machem..

nKnight since 1995! Jedini ovla$ceni i sertifikovani vitez na ovim prostorima. Predstavnik vite$kog reda i nosilac crnog macha. Naravno, po$to smo pobli sve azhdaje malo sam se primirio i preselio u cyber okruzhenje, ali sve vrline su i dalje tu. Chak sam se izborio i sa lazhnom skromno$cu pa sada nesputano propagiram svoje ideje putem neta :)

Ako zheli$ da vidi$ i razume$ ono najsvetlije od vite$tva hrabro klikni na moj sajt.. sve vas voli madafaKing Najt http://tesla.rcub.bg.ac.yu/~nknight
devil.gif
 

Back
Top