Izlozba u Vel. Plani

13-08-1971

Primećen član
Poruka
682
Postovani ljubitelji pasa, ovim putem Vas obavestavam da sam danas prisustvovao najgore organizovanoj izlozbi pasa od kako se bavim izlaganjem pasa.
Naime danas je odrzana CAC izlozba u V. Plani. Nije bilo kataloga, nije bilo kataloskih brojeva za izlagace. Nisi imo pojma kada si na redu da udjes u ring. Sudija se dernjo ko seoski birov iz ringa i pozivao izlagace da udju. Svi psi su bili strpani u cetiri ringa na dva terena za mali fudbal. KATASTROFA! Uci i izaci iz ringa zatevalo je umesnost gimnasticara.
Ja ovako nesto u zivotu nisam doziveo!
 
Dakle ja gore organizovanu izlozbu nisam video. Prvo, sto organizator do poslednjeg momenta nije znao ko ce tacno sta da sudi, onda nije ni napisao gde je tacno Hotel V.Plana tj. da nije u Plani vec kod Pokajnice.

Izlozba je kasnila vise od 2 sata, umesto u najavljenih 9 sati pocela je oko 11:30.

Ocenske liste su stigle u poslednjem trenutku, a mnoge ocenske liste su bile zakacene za pogresne diplome, brojeva nije ni bilo, sudije su prozivale po imenima.

Kataloga takodje nije bilo, bar za izlagace, iako su sudije misteriozno dobile kataloge za koje je receno da stamparija nije stigla da odstampa???

Tako da rezultate ne znam tacno, a ne znam ni ko je sve bio prijavljen.

U ringu u kojem su sudjeni labradori je bilo cak 24 rase, dok smo stigli na red, psima vec nije bilo ni do cega jer su ceo dan stajali na betonu i suncu bez hladovine.

Dakle, bilo ne ponovilo se.
 

Back
Top