Uhapsili Ratka Mladića
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 217

Tema: Uhapsili Ratka Mladića

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Uhapsili Ratka Mladića

Specijalna jedinica MUP-a Srbije lisila slobode osumnjicenog za ratne zlocine Ratka Mladica,
    upravo javila TV BN (iz Bijeljine,valjda se oni nebi zezali).

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano Re: Uhapsili Ratka Mladica

Ma treba njih sve ne pohapsiti, vec pobiti. :x

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio chokolada
    Ma treba njih sve ne pohapsiti, vec pobiti. :x
    to bi bila i suvise blaga kazna za sve ratne zlocince.

Ističe se Slobodance (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Da Bog da on poživi u slobodi do kraja svog života !

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Slobodance
    Da Bog da on poživi u slobodi do kraja svog života !
    NA LOMACU KAKAV ZATVOR, ZATVOR JE ZA LJUDE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano

Samo se vi nadajte IZDAJNICI! Nece oni njega tako lako uhvatiti. To je samo bio trik da se pokaze hagu da se kao nesto radi na hvatanju Karadzica i Mladica!
    SUCKERS!!!

Početnik
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ОД МАЊАЧЕ ПА ДО РОМАНИЈЕ СВЕ СУ С

ОНАЈ КО БИ ИЗДО КАРАЏИЋА/МЛАДИЋА НЕ ДОЖИВЕО СРПСКОГА БОЖИЋА!!!!!!!!!!!

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano Re: ОД МАЊАЧЕ ПА ДО РОМАНИЈЕ СВЕ СУ

Ma neka oni njih samo hapse i nadam se da ce dobiti ono sto su zasluzili! :x

Elita Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Ma neka oni njih samo hapse i nadam se da ce dobiti ono sto su zasluzili! :x
    I dalje ostajem pri tome da su oni ipak mnogo znacili, ne toliko srpskom koliko Bosanskom (mada je to sve isto - moje misljenje) narodu, tacnije nama (Srbima nisu nista znacili).
    I zasto hapsiti nekoga....ma ne mogu da objasnjavam. Jednostavno ka prozivis neke gadne trenutke neke stvari ti postanu jasne, a te price treba ovo treba ono da bi nama bilo bolje.
    Pa ako su oni toliko ucinili za svoju Zemlju zasto im sada zabraniti da uzivaju u starosti u toplini doma svoga?

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio Кулиража
    Jednostavno ka prozivis neke gadne trenutke neke stvari ti postanu jasne, a te price treba ovo treba ono da bi nama bilo bolje.
    Ko je rekao da ja nisam prozivela i dozivela svasta?! :?

Citat Original postavio Кулиража
    Pa ako su oni toliko ucinili za svoju Zemlju zasto im sada zabraniti da uzivaju u starosti u toplini doma svoga?
    Zato sto meni jedna veoma bliska osoba ne moze uzivati u starosti i toplini doma svog, sa svojom zenom, decom, buducim unucicima, a koja je sluzila svoju Zemlju daleko postenije.... A sve to zbog ovakvih debila kao sto su ratni zlocinci.

Za sve ratne zlocince (ne samo politicare, vec i obicne vojnike-ratne zlocince) treba otvoriti one logore iz drugog svetskog rata i tamo ih pobiti kao zeceve. Serem se ja na njihove "zasluge" i na njihovo "pravo" na toplinu doma svoga. :x

Elita Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Zato sto meni jedna veoma bliska osoba ne moze uzivati u starosti i toplini doma svog, sa svojom zenom, decom, buducim unucicima, a koja je sluzila svoju Zemlju daleko postenije.... A sve to zbog ovakvih debila kao sto su ratni zlocinci.
    Jao, svi samo misle o sebi i samo o sebi pa kako je jednom, tako treba i ostalima.
    To nas godinama unistava.
    Najlakse je krivicu svaliti na drugoga i uzroke svoje nesrece traziti u nekome ko nema veze sa tobom.

Za sve ratne zlocince (ne samo politicare, vec i obicne vojnike-ratne zlocince) treba otvoriti one logore iz drugog svetskog rata i tamo ih pobiti kao zeceve. Serem se ja na njihove "zasluge" i na njihovo "pravo" na toplinu doma svoga. :x
    Ehej just calm down, istina je da su neki nasi mafijasi mnogo vise doprineli Srbiji nego neki generali koje dizu u nebesa, pa i oni lose zavrsise.
    Problem je taj sto uvek generali, nekad i one sitne ribe nayebu zbog tih vojnika koji su se izivljavali na neduznim ljudima, ali rat je rat.
    A uzrok ipak ne treba traziti u skorijoj istoriji.

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Dajte ljudi pa svi znamo sta je bilo u Srebrenici da li ste vi uopste normalni aloooooooooo kakvi heroji, pa gde ide ova zemlja
    @xperimenta
    slusaj klinjo prvo obrisi sline iz nosa pa se onda proseravaj do mile volje, ti si imao jedva 10 godina kada se sve zavrsilo i sad si "VELIKI PATRIOTA" i ovde prosipas ta jeftina sranjja, ko je zasluzio hag treba da bude tamo ili ne mora tamo moze i ovde u zatvoru samo sto smo mi nesposobni za tako nesto.

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Ja sam svoje rekla i stojim iza toga. Crkli oni svi dabogda. :x
    P.S. Rata ne bi bilo da nije bilo politicara, tako da ipak mislim da imam pravo kriviti sve njih za stvari koje su se desile.
    Eh lako je tebi pricati i braniti razne kretene kad nisi nista video ni doziveo. Verovatno si sve cuo na dnevniku pa sad znas!

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma covek nije znao da cita tih godina tek je mozda krenuo u skolu i sad se proserava, pa u to vreme mu je keva jos brisala bulju

Elita Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

P.S. Rata ne bi bilo da nije bilo politicara, tako da ipak mislim da imam pravo kriviti sve njih za stvari koje su se desile.
    E sad necemo da menjamo istoriju, ima mnogo razloga zbog kojih je taj rat izbio.
    Izmedju ostalih je i politika ali ne i presudni.
    Eh lako je tebi pricati i braniti razne kretene kad nisi nista video ni doziveo. Verovatno si sve cuo na dnevniku pa sad znas!
    Ej, nemoj da se prozivamo molim te, to mi je zaista dosadilo.
    @panther
    A vidim ti si neki fosil.

Elita chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Ma Kuliraza nemam ja nista protiv tebe (veoma si mi simpatican) i ne pokusavam da te prozivam, samo mi stvarno nije jasno kako neko moze da voli i brani takve kretene.
    Slazem se da je rat poceo iz vise razloga, ali narod nije imao nikakve veze s tim. Nije se narod ustao mi rekao "E znas sta ja mrzim mog komsiju, koji mi je juce pomogao da sagradim kucu, idem da ga ubijem".

Elita Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Ma nisam ni ja rekao ni da ih volim ni da ih branim.
    Vecina njih i treba da trunu u zatvoru (mada opet ne u Hagu).
    Ja samo kazem da ne treba kriviti i trpati u zatvor one koji su oslobodili pola Bosne i one koji su rat proveli u rovovima.
    U Hag treba da idu funjare iz sefovske fotelje koje su naredjivale vecinu stvari u dogovoru sa ljutim neprijateljem (naziv politicari nije dzabe pogrdan i nije tek tako smisljen).

Aktivan član laa-laa (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Chokolada je donekle u pravu, nije narod taj koji je jedno jutro ustao i shvatio da mrzi veliki broj svojih komsija...
    Sa druge strane, da nije bilo Mladica i takvih kao on neke mnogo gadne stvari bi se desile Srbima u Bosni (da, cak i gadnije nego sto su im se vec desile). Bila - vidjela... Sad moze neko reci, da nije Mladica i takvih kao on, sve to ne bi ni pocelo, ali za tango je potrebno dvoje, jos par naroda je ucestvovalo u tom ratu, da ne kazem zapocelo ga...
    A za Srebrenicu...Grozno jeste bilo, ali takve stvari se naglasavaju jer je krivica za njih srpska. Necu da duzim ovaj post, ali imam kontraargumente na tu pricu, puno puta su Srbi dobili po prstima na isti nacin, i sta onda? Doduse, sve to nije razlog za kejs Srebrenica, nije rjesenje igrati po pravilima zub za zub, ali ne moze se ni okretati drugi obraz kad po prvom dobijes pljusku...Ne postoji opravdanje, ovo je samo objasnjenje.
    A sto se tice ratnih zlocina, zar niko ne vidi paradoks tu? Sta je u ratu dozvoljeno, a sta ne? Dozvoljeno je ubiti na ovaj nacin, ali na onaj vec nije? Cijeli rat je zlocinast po prirodi...Ne ponovio se.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Denser
    Specijalna jedinica MUP-a Srbije lisila slobode osumnjicenog za ratne zlocine Ratka Mladica,
    upravo javila TV BN (iz Bijeljine,valjda se oni nebi zezali).
    ufvatice ga malerekoh gde

Elita S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio laa-laa
    A sto se tice ratnih zlocina, zar niko ne vidi paradoks tu? Sta je u ratu dozvoljeno, a sta ne?
    Ja ne vidim.
    Tacno je propisano sta je u ratu dozvoljeno a sta ne.
    I ta pravila imaju svoju svrhu.

Da ne nabrajam sve-Petrogradska deklaracija(zabrana upotrebe zrna m<400 grama zbog toga sto je zabranjeno upotrebljavati oruzje kojim se nepotrebno uvecavaju ljudske patnje),
    Zenevski protokol o zabrani upotrebe zagusljivih,otrovnih i slicnih gasova i bakterioloskih sredstava,
    4 Zenevske konvencije(regulisu polozaj ranjenika, bolesnika i gradjanskih lica za vreme rata)...ma ima ih jos puno...tako da se tacno zna sta je dozvoljeno a sta ne...

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ma svi znamo da je rale pravi Srbin i patrijota.Izacice on sam kako bi pomogao svom napacenom narodu...samo mu dakjte malo vremena da se sredi.Hahahaha...

Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio S_K_V_O
    A sto se tice ratnih zlocina, zar niko ne vidi paradoks tu? Sta je u ratu dozvoljeno, a sta ne?
    Ja ne vidim.
    Tacno je propisano sta je u ratu dozvoljeno a sta ne.
    I ta pravila imaju svoju svrhu.

Da ne nabrajam sve-Petrogradska deklaracija(zabrana upotrebe zrna m<400 grama zbog toga sto je zabranjeno upotrebljavati oruzje kojim se nepotrebno uvecavaju ljudske patnje),
    Zenevski protokol o zabrani upotrebe zagusljivih,otrovnih i slicnih gasova i bakterioloskih sredstava,
    4 Zenevske konvencije(regulisu polozaj ranjenika, bolesnika i gradjanskih lica za vreme rata)...ma ima ih jos puno...tako da se tacno zna sta je dozvoljeno a sta ne...
    Kako god ti kazes...Znam ja za to,nisam sa Marsa, ali meni je i dalje bizarno govoriti o "dozvoljenim nacinima" ubijanja.

Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Citat Original postavio DeDa
    Ma svi znamo da je rale pravi Srbin i patrijota.Izacice on sam kako bi pomogao svom napacenom narodu...samo mu dakjte malo vremena da se sredi.Hahahaha...
    Izaci ce vjerovatno kad bude mogao da racuna da ce mu se suditi pravedno i objektivno, ako ima za sta da mu se sudi.

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Izaci ce vjerovatno kad bude mogao da racuna da ce mu se suditi pravedno i objektivno, ako ima za sta da mu se sudi.
    Pa naravno da ima za sta da mu se sudi.Znas onu recenicu:"Pocinje buna na dahije...osveticemo se Turcima jednom za svagda na ovim prostorima".Bilo je krivih i na drugim stranama...ali gleaj mo nasa posla...i sta me boli uvo za jednog stranog drzavljanina.

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

A i ako zbog jednog coveka mora da ispasta cela drzava...S* ti se u junaka...

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Amerika štitila Ratka Mladića !!!
    Autor NEPOBEDIVO SUNCE u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 03.03.2009., 10:20
  2. Uhapsili Ratka!
    Autor karpos u forumu Politika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 24.09.2008., 22:57
  3. Ko su jataci Ratka Mladica?