Pretučen holandski državljanin

Зашто вас овакви догађаји толико узнемиравају?

Ово је вишемилионски град. И има своју стопу криминала као и сви остали градови тог типа.
Такве ствари се дешавају. Овде свакога дана неко бива пребијен. Наравно без неког доброг разлога. Не схватам зашто би мењало ствар ако је неко страни држављанин. Јел би то они требало да имају већа права и већу безбедност од нас који смо држављани Србије. У чему је разлика ту? Овде као што рекох сваки дан неко буде пребијен па нико од тога не прави проблем. Шта као престаће да нам долазе странци из разлога што су овде неке од њих пребили на сред улице. Ево кад се ишло у црну гору на ђачке екскурзије саставни део пакет аранжмана је била и туча са локалцима. У Јужној Африци црнчуге убијају белачко становништво па ће се без проблема ићи на светско првенство.
 
Zbog takvih kao sto si ti, sramota me sto sam Srbin.

:hahaha:

А нас Србе није срамота што смо Срби због издајника попут тебе..
А увек можеш да оснујеш неку своју националност или народност...попут Мила, мухамеданаца, хрвата и Македонаца

:hahaha:
 
nista neocekivano se nije desilo. posle svega sta se desavalo na balkanu, naravno da ce se naci neko da iskali bes na strancima.

Pazi , ne treba tebi da pricam , da se sve to u mnogo vecim brojevima dogadja sirom sveta .
U svakom velikom gradu na kugli zemaljskoj . Evropa i te kako nije izuzetak . Naravno , mnogo redje u Berlinu , nego u parizu . Al zato su Liverpul , London , Pariz i te kako poznati po ulicnim incidentima .
 
Objasni ovu konstataciju posto nema smisla.

Pa kakve veze imaju makroikod Piinog parka , sa tvojom zemljom ?
Ako je Slovenac doso da , prema svojim afinitetima zadovolji strasti, trebao je da plati , i nikom nista . Tamo u tom parku , nema za sarm ne funkcionise . Samo kes . A poznato je da fini svet tamo nema sta da trazi . Kekec se zahebo .
Al dosta je bitno i to da covek nije Holandjanin , nego Slovenac ./
 
Poslednja izmena:
Ja znam da je picin park u blizini EF a u beograd retko zalazim, posto sam iz Vojvodine pa mi je NS mnogo blizi i privlacniji, i sad je meni NS glavni grad :)

A, da, niste vi niko i nista da procenjujete ko je srbin a ko ne. Srbin je nacionalnost a veroispovest je nesto drugop.

Toliko se busamo u grudi sa turizmom a ovako se docekuju gosti. Ovako vise ne ide. Pohapsili su ih, a sada ce leo da ih nalupaju pa ce videti. Lepo je rekla Brankica Stankovic mu Insajderu, jaki su samo u coporu, sada su manji od makovog zrna.
 
Poslednja izmena:

Back
Top