Kako da smorim sefa?

apotekarka:
Preciziraj šta želiš: da daš otkaz, da ostaneš na poslu, kako i zašto te smara, koliko daleko smeš da ideš itd, itd....
Pa pomislio sam i da odem, ali znas, kad si razapet izmedju svojih i tudjih potreba(porodica).
A ekstra to sto sam se zesce navuko(nasuko) na ovaj forum, pa drezdim li drezdim, zevam do neka doba, oci mi ko sarme :shock: ,

Lose mi se pise,
najebacu od dise,
al'ne mogu ja bez toga,
dodje mi ko laka droga,

:wink:
 
3EMYHKA:
ma pocni da postavljas glupa pitanja vezana za posao a kad ti odgovori onda postavis jos gluplje podpitanje... i tako u krug dok ne pocne da izbegava kontakt s tobom :)

Ma on meni postavlja glupa pitanja, tipa: "Zasto nisi zalio terasu vodom, da vidis da li propusta izolacija?", ja mu kazem da pada kisa, a on ce:" Nemoj mnogo da mi se pravis pametan!!!" :lol:
 
Znam! :D
Zagledaj mu se duboko u oci i nezno mu saopsti kako ti se cini da se prolepsao u zadnje vreme.... :wink:

Naravno, ovo je mac sa dve ostrice, jer ti moze odgovoriti npr. 'Ostani posle posla da ti nesto objasnim'... :lol: :lol:
 
Objektivno gledano, reklo bi se da sam u solidnoj poziciji(redovna plata, sl. auto, posao u struci). Donekle bih se i ja slozio s tim, ali opet, sa druge strane vise nemam svoju privatnost, slobodu, odmor(MIR), vreme za prijatelje, hobi, ljubav(sex nisam pomenuo, jer je to u opisu radnog mesta, ne zna se ko koga, kad i kako, uglavnom lud zbunjenog :wink: ).
Vise nemam sebe.
Tesko mi je da donesem bilo kakvu odluku, jer sam bio ranije u mnogo gorim situacijama, i ne bih da se vracam na staro, pa ponavljam u sebi:

"HOCU DA ZABORAVIM, OVAJ DAN I PROSLI DAN,
POSTAJEM RAVNODUSAN, POSMATRAM SE IZNUTRA,
POTREBAN JE PODSTICAJ, PRAZAN SAM I UMORAN,
ZELIM DA SAM TAMO GDE, GDE JE LAKO RECI: DOBRO JE!
 
Cekam kuma:
Objektivno gledano, reklo bi se da sam u solidnoj poziciji(redovna plata, sl. auto, posao u struci). Donekle bih se i ja slozio s tim, ali opet, sa druge strane vise nemam svoju privatnost, slobodu, odmor(MIR), vreme za prijatelje, hobi, ljubav(sex nisam pomenuo, jer je to u opisu radnog mesta, ne zna se ko koga, kad i kako, uglavnom lud zbunjenog :wink: ).
Vise nemam sebe.
Tesko mi je da donesem bilo kakvu odluku, jer sam bio ranije u mnogo gorim situacijama, i ne bih da se vracam na staro, pa ponavljam u sebi:

"HOCU DA ZABORAVIM, OVAJ DAN I PROSLI DAN,
POSTAJEM RAVNODUSAN, POSMATRAM SE IZNUTRA,
POTREBAN JE PODSTICAJ, PRAZAN SAM I UMORAN,
ZELIM DA SAM TAMO GDE, GDE JE LAKO RECI: DOBRO JE!
Ja imam molitvu u te (poslovne) svrhe...

Boze, daj mi spokoj da prihvatim stvari koje ne mogu promeniti, hrabrost da promenim stvari koje ne mogu prihvatiti, i mudrost da sakrijem tela ljudi koje sam danas morala ubiti jer su me iznervirali...
:lol:
 
zaobidji sefa.Ima li neko iznad njega?(direktor,gazda)
Uhvati se za "stablo ne za grane"i tvoj problem je resen.Ozbiljno mislim ovo sto kazem bitno je ko vodi glavnu rec u firmi, i njemu (njoj-makar to bila i ljubavnica tvoga sefa)dokazi ko si i koliko vredis.Kad sef vidi kako se oni iznad ophode prema tebi pocece da ti se uvlaci jer je to u njihovom(sefovskom) maniru i resices problem
 
mandrak-21:
zaobidji sefa.Ima li neko iznad njega?(direktor,gazda)
Uhvati se za "stablo ne za grane"i tvoj problem je resen.Ozbiljno mislim ovo sto kazem bitno je ko vodi glavnu rec u firmi, i njemu (njoj-makar to bila i ljubavnica tvoga sefa)dokazi ko si i koliko vredis.Kad sef vidi kako se oni iznad ophode prema tebi pocece da ti se uvlaci jer je to u njihovom(sefovskom) maniru i resices problem

Svi su ti oni u vezi, mislim gazde i sefovi, tj. jedno te isto. Cudna neka mesavina, cas ti komanduje jedan cas drugi, a tu su i zetovi, kumovi, pasenozi, svastike, SVALERKE U "POVLASCENOM POLOZAJU"(stalno zaposlene AAAAAAAAATRAKTIVNOG IZGLEDA, UHHHHH :P )
Kad sam nesto probao sa jednom neudatom, onako svez(tek stig'o u firmu)i naivan, zamalo da popijem otkaz.
E posle sam naucio, sta sme, a sta ne sme da se "dira" :wink:
 
vidi ovako kad se nekom uvlacis i kad ga zezas mozes da koristis iste reci ili sklopove reci ... pa sad ako si pametan moze on da misli kako mu se uvlacis a ti da ga zezas do mile volje i kad posumlja da ga razuveris ali nesmes da se posle smejes pred njim samo da si cool ko koktel na krstarenju! i sef je tvoj ... jedino ako je sef kulov onda si njb ima da te davi sa onim islamskim novokomponovanim lelekanjem ako te zgotivi....
moras da budes malo precizniji i da mi bolje objasnish situaciju pa da ti pomognemo! :roll:
 
Negde u ranu zoru, na samom pocetku radnog vremena, presao sam u zestoku kontraofanzivu, neprijatelj se povlaci u neredu(uneredio se)na svim frontovima pod kisom mesecnih obracuna, izvestaja i ostale papirologije, tucem ga i sa levog i sa desnog krila, a najzesce udarce trpi preko centra. :wink:
 

Back
Top