Da vam se ZELJA ispuni...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

noni2004

Početnik
Poruka
1
Probajte jer je uspelo mnogim ljudima,a izmedju ostalih i meni...Uputstvo potiče iz jednog manastira u Srbiji...Dakle kupite jednu sveću u crkvi(samo te dolaze u obzir jer su pravilno osveštane),ta sveća označava vašu želju(naravno govorimo o realnim željama) i 9 utoraka za redom palite sveću čitajuci sledeću molitvu(koja je ,videćete sastavljena iz 3 dela) po tri puta :
Svetoj Marti -
O sveta Marto,ti prekrasna,uzimam pribežište u tvojoj pomoći uzdajući se da ćeš mi ti pomoći u nevolji i podržati me u mojim iskušenjima. Kao zahvalnost obećavam da ću svuda širiti ovu molitvu. Teši me u mojim brigama i teškoćama,ponizno molim,uz veliku radost koja ti je ispunila srce kada si u svom domu u Betaniji pružila utočište Spasitelju Sveta. Molim, pomoli se za mene i moju porodicu da sačuvamo svog Boga u svojim srcima, da zavredimo dobijanje leka protiv svog siromaštva, a pre svega kod one brige koja me pritiska .....(ovde izgovorite vašu želju što preciznije).
Molim te spasiteljice,u svakoj nevolji pobedi teškoće kao što si pobedila zmaja sve dok ti nije ležao pod nogama.

Potom očitate molitvu Oče naš.

A zatim sledeću molitvu:
Bogorodice djevo
Bogorodice djevo raduj se blagodata Marijo,Gospod je s tobom i blagoslovena si ti medju ženama i blagosloven je plod utrobe tvoje, jer si ti rodila spasitelja duša naših. Slava Ocu i Sinu i svetome Duhu sada,uvek i u vek vekova. Amin.
Izgovorite:Gospode pomiluj 3x
i
Sveta Marto moli Boga za nas

Naravno možete želeti i više želja u isto vreme,ali vam za svaku treba nova sveća i za svaku želju čitate ovu molitvu iz 3 dela,od početka do kraja,jednom,drugi put,pa treći put dok sveća gori.Redom smenjujte sveće koliko imate želja.I tako svaki utorak, 9 utoraka za redom.Posle 9-og utorka želja treba da vam se ispuni...Probajte,potrebno vam je samo dinar-dva za sveću,malo vašeg vremena i puno dobre volje.Sve najbolje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top