Big brother

Poruka
16.002
Sinoc sam spavala kod decka. Gledali smo neki film i prvo je zaspao on, pa ja. Bio je dosadan film, neki iz '80.tih. Neke dve glumice kao se svadjaju, pa saradjuju protiv bivseg decka. Posto je bio DVD bilo je jos filmova, pa su se vrteli. Negde oko dva ujutru sam se probudila. Zagrlila sa decka oko vrata i glava mi je bila na njegovim grudima, a on je mene zagrlio njegovom rukom. Gledala sam u njegovu bradu. Posto je bilo vec bucno, htela sam da ugasim TV, ali sam videla nesto veoma uznemirujuce i neprijatno. Moj decko je zaspao u boksericama i bio je pokriven carasavom, koji mu je sada spao. Sada sam videla njegov penis u erekciji, koji je izasao kroz onaj otvor na boksericama. Ne mogu da verujem sta sam videla. Bas mi je bilo neprijatno. Uzela sam carsaf i pokrila ga, presla sam na dvosed i ugasila TV.
Da li vam se desilo da vidite svog decka u takvoj situaciji? Momci, da li ste videli svoju devojku da joj se vidi dojka ili polni organ? Kako ste se osecali?
 
U poslu i ljubavi da, ali seksu.
nono.gif
 
A meni nisi vjerovala da onaniše. Moraš podhitno da ga uškopiš da ne vidiš slučajno takve gadosti. Muškima se diže kad im se netko dopada.Al tebi je to fuj i neprirodno.Što bi bilo da si ga zatekla u onanisanju.
 

Back
Top