proći će vam život zar vam žao nije

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
joj blama nisam siguran jel ide spojeno ili rastavljeno proći će vam?


nego, pošto sam u govnarskom fazonu noćas


jel se tripujete i plašite nekad ili često kako vam život prolazi na gluposti u nekim unapred određenim okvirima bez realizacije 90 posto svojih primarnih ili bar realno mogiućih želja?

posšo jeodgovor u 99% da glvnije pitanje -

šta vas sprečava u tome?
 
hm,prolazi mi zivot,ali onako kak ja zelim,tj,onako kako nisam sigurna da li zelim
samo me jos par sitnica sputava
sto je u ocima vecine,i mojima ponekad,tracenje zivota
jer ovo je doba u kom ,jelte,treba da ludujem
hm,samoj sam sebi prepreka za neki normalni tin lajf,za koji opet nzm da li zelim da vodim
ah,konfuzno
 
joj blama nisam siguran jel ide spojeno ili rastavljeno proći će vam?


nego, pošto sam u govnarskom fazonu noćas


jel se tripujete i plašite nekad ili često kako vam život prolazi na gluposti u nekim unapred određenim okvirima bez realizacije 90 posto svojih primarnih ili bar realno mogiućih želja?

posšo jeodgovor u 99% da glvnije pitanje -

šta vas sprečava u tome?

Zivot mi prolazi kao smece, ja sam previse lenj da bih ga ucinio boljim. Stalno se nadam da cu jednog dana poceti da radim na tome i da cu poceti da zivim kao niko do sad...ali nista od toga...
 
Procice ide zajedno, futur bez licne zamenice..

Proci ce ne ide zajedno, al ako krenete da lektorisete , pa de ce forum stici :)
@topik
Ovo sto je neko gore napisao da ga sputava |sredina" je razmisljanje obicnog srpskog vola.
Vise se zali nego sto nesto preduzima. Sredina je nekad okrutna, ljudi su beskrupulozni i surovi, al nisu samo prema tebi i ne desava se to samo tebi i samo sada, nego uvek i svima.

Za sve sto nisam ostvarila do sada, a vec vidim da postoji velika sansa( velika ko kuca) da ne ostvarim jos par kljucnih stvari, snosim punu odgovornost, bezuslovno.
 
Pa vec sam rekao da, bre, da, ***, da...

Ali ne bas na taj nacin. ja pre nego sto nesto uradim, prvo promislim da li ce neko pomisliti da je to lose...npr.....

Da,a? I sta sad oces , empatiju?

Pa Fani nije ti to toliko lose sto obracas paznju na tudja misljenja. Ako ne odes u krajnost pa se desi da stvari radis za druge ljude a ne iskljucivo za sebe.
Ja ne razmisljam o tome sta drugi ljudi misle, da li ce neko da neku moju rabotu vidi cudnom, neprimerenom, neukusnom. A trebalo bi da imas obzira bar sto se tice ljudi na koje indirektno utices svojim delima.
Malo marim za druge ljude, cak i za one za koje bi trebalo vise da brinem, apsolutno mi je sve ravno.
To sto sam toliko ravnodusna me plasi i nimalo ne obecava. ocu da kazem, otkad sam takva, ne vidim nikakav progres u svojim rezultatima.
 
Iz mog iskustva, uglavnom sam sprecavao samog sebe.
Time sto u nesto nisam iskreno verovao, sto nisam bio dovoljno uporan, sto sam izgubio motiv, sto sam bio lenj, glup, precenio ili potcenio sebe.
Sredina ima uticaja, ali ne u toj meri u kojoj sam ja zeleo da je optuzim

:D Nisam bio u pravu, ti jesi.
Mene sprecava upravo ono sto sam obelezio, ja samo optuzujem sredinu, ali ipak i ona ima malog uticaja. To je to...
Rep.:)
 
Suzana, sutra rep. otvorili ste mi oci iako sam sve to znao, ali nisam zeleo da znam...znate na sta mislim...
Bas sam jednom pricao sa nekim drugom o tome, i opet za sve optuzujem druge, zato sto ja nisam dovoljno uporan... Uvek trazim razloge za svoju lenjost, ali jednom cu i to prekinuti sigurno!
 
I ja se nadjoh u tom podvucenom... :D

Verovatno se mnogi nalaze, ali ne zele da priznaju...

Imam druga koji je malo stariji od mene i ziveo je kao ja, a onda se promenio, promenio je zivotni stil, poceo je vise da izlazi, sa vise ljudi da se druzi i onda je shvatio da nije tacno ono sto sam ja rekao, i ja sam se zlozio sa njim, ali evo opet sam poceo sam mojim optuzivanjem sredine, iako znam da sredina nije toliko kriva za sve...
 

Back
Top