Ne dam nikome million dolara!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Albert Pike

Primećen član
Banovan
Poruka
576
Ovako. Tip stavi na grudi i na leđa tablu na kojoj piše: "Ne dam nikome 1.000.000 $ !" I počnu da se skupljaju oko njega ljudi kao muve na gowno, misleći da se ogrebu. I pitaju ga zašto nikome ne dâ 1.000.000 $. A onda shvate da je lud pa ga pitaju ima li uopšte tih 1.000.000 $. I on veli: "Nemam! Ali ne dam!" Pa ga pitaju kako ne dâ ako nema. A on veli: "Eto tako ne dam! Ma ne dam iz inata!" I kad ga naposletku pitaju otkud mu ideja da nikome ne da 1.000.000 $ ako ih nema on odgovara: "Naučio sam od svoje domovine. Srbija više nema Kosovo pa ga ipak nikome ne dâ."
 
Ovako. Tip stavi na grudi i na leđa tablu na kojoj piše: "Ne dam nikome 1.000.000 $ !" I počnu da se skupljaju oko njega ljudi kao muve na gowno, misleći da se ogrebu. I pitaju ga zašto nikome ne dâ 1.000.000 $. A onda shvate da je lud pa ga pitaju ima li uopšte tih 1.000.000 $. I on veli: "Nemam! Ali ne dam!" Pa ga pitaju kako ne dâ ako nema. A on veli: "Eto tako ne dam! Ma ne dam iz inata!" I kad ga naposletku pitaju otkud mu ideja da nikome ne da 1.000.000 $ ako ih nema on odgovara: "Naučio sam od svoje domovine. Srbija više nema Kosovo pa ga ipak nikome ne dâ."

BUNJIKE NISU DOBRE ZA VEČERU ubuduće pazi šta večeraš :hahaha:
 
holy-retarded-topic-batman.jpg
 
Ovako. Tip stavi na grudi i na leđa tablu na kojoj piše: "Ne dam nikome 1.000.000 $ !" I počnu da se skupljaju oko njega ljudi kao muve na gowno, misleći da se ogrebu. I pitaju ga zašto nikome ne dâ 1.000.000 $. A onda shvate da je lud pa ga pitaju ima li uopšte tih 1.000.000 $. I on veli: "Nemam! Ali ne dam!" Pa ga pitaju kako ne dâ ako nema. A on veli: "Eto tako ne dam! Ma ne dam iz inata!" I kad ga naposletku pitaju otkud mu ideja da nikome ne da 1.000.000 $ ako ih nema on odgovara: "Naučio sam od svoje domovine. Srbija više nema Kosovo pa ga ipak nikome ne dâ."

Aha, pa sto se onda SAD jos vrpolji oko te rezolucije 1244, zasto nam iz EU porucuju da cemo morati da priznamo nazavisnost Kosova da bismo postali kandidat za clanstvo i sl...

Mislim, mnogo je to truda oko necega sto, kako ti rece, Srbija nema.

Skupicemo mi potpise za tvoje uclanjenje u neku lozhu, tako da ne moras da se slihtas, mozes mirno na spavanje :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top