Odnos između samopouzdanja i veličine

Razvio sam neku svoju teoriju da su hrabrost i samopouzdanje muškarca direktno proporcionalni veličini njegovo polnog organa. Zanima me šta mislite?

da se razumemo to jeste smisleno i često ima veze, prosto prirodno je, najveći broj ljudi se meri i pali prema tim enkim bazičnim animalnim osobinama, znači fizička snaga, telo, "polna moć" i uopšte ud i fizički i psihološki i mitorološki na mnogim nivoima je je jak faktor

al kad malo izadjemo iz te prve baze jasno je da ljudi zasnvaju sampouzdanje i svoje ponašanej i svet na x drugih faktora

a donekle je i sve stvar kompenzacije, znači niko nema sve skockano, neki se zadrže na toj prvoj bazi i grade svoj svet na osnovu toga neki koji su to slabiji ojačaju na drugim poljima...
 
Dovoditi u relaciju samopouzdanje sa veličinom polnog organa ili bojom/snagom motora automobila prilično je nezahvalno i neutemeljeno.Kod ljudi koji su razvili svoje samopouzdanje i samopoštovanje,koji su formirane i zrele ličnosti,sve ostale vizuelne percepcije nemaju bitan odjek.
Dužina polnog organa,kao idebljina novčanika,kao i statusni simbol bilo koje vrste samo su nadomjestak,kompenzacija,a nikako suštinska odlika samopouzdane ličnosti.
 
Razvio sam neku svoju teoriju da su hrabrost i samopouzdanje muškarca direktno proporcionalni veličini njegovo polnog organa. Zanima me šta mislite?

Vidis, ako nema hrabrosti ni samopouzdanja a dimenzije su mu za pohvaliti onda mu je dzaba! Ali ako je samosvesna izgradjena licnos velicina nikad ne bi trebala biti problem... Da bi drugi cenili ono sto ti jesi moras prvo to i sam uciniti. Nije bitna velicina bitan je kvalitet "radnje". Da, mozda bi ova proporcionalnost mogla vazit za nekog klinca, zreli muskarci verovatno znaju ovo o cemu pricam....
 
Razvio sam neku svoju teoriju da su hrabrost i samopouzdanje muškarca direktno proporcionalni veličini njegovo polnog organa. Zanima me šta mislite?

Da, ima poklapanja ta dva, ali samo na prvi kontakt i dok su mlađi. Samo što bih dodala i uopšte sexualna sposobnost da zadovolji sebe i "ženku"...ima npr. i onih sa ogromnim veličinama koje su praktično neprimenjive.
 

Back
Top