Bez dobrog naslova

Poruka
22.606
Svi nešto ke.njaju kako je ženama bitno da imaju muškarca pored sebe koji ima keša...ja i dalje tvrdim da to nije tačno...po meni je važnije da pored sebe imam jednu normalnu osobu koja nije pijana svakog dana,samoživa i razmažena....:metla:

I šta sam sad htela..nemam pojma... ajd udrite...
 
Poslednja izmena:
Pa ,realno gledajuci,zenski rod je od malena ucen da je idealni frajer i potkovan kesom(uzmimo bajke za primer,koja se jos tu udala za nekog prosjaka?-nijedna,svi neki,aj da su plemici,nego princevi!!)
tako da ,nzm bas sta sa htela da kazem,ali ae
 
Kad sam nervozna i imam viska negativne energije, ja poizbacujem sve iz ormana, pustim neku dobru muziku do daske i slazem sve po vrsti odece, bojama... Probaj, mozda upali i kod tebe... :manikir: A i korisno je... :rumenka:

Previše mi je nagao temperament za tako nešto,msm da neće upaliti.

kazem ja da svaka kuca treba da ima boksersku vrecu :)

i pikado :think: :lol:

E ovo bi već došlo u obzir.
 
Svi nešto ke.njaju kako je ženama bitno da imaju muškarca pored sebe koji ima keša...ja i dalje tvrdim da to nije tačno...po meni je važnije da pored sebe imam jednu normalnu osobu koja nije pijana svakog dana,samoživa i razmažena...i koji ne može bez mame.:metla:

I šta sam sad htela..nemam pojma... ajd udrite...
Zeni je bitno da je pored nje muskarac koji ce voditi racuna o porodici u svako smislu.I koji ce biti dobar i veran drug koji drzi datu rec :kafa:
pioniri,pionirke, pioniri :zcepanje:
 
Zeni je bitno da je pored nje muskarac koji ce voditi racuna o porodici u svako smislu.I koji ce biti dobar i veran drug koji drzi datu rec :kafa:
pioniri,pionirke, pioniri :zcepanje:

E taj rad. Baš mi je drago što si tu.:zag:

163.gif
 

Back
Top