zasto zene odglume orgasam?

ja sam sve vishe i vishe shokirana! doope bre moje cu ja da se seksam ako nemam volje da prisiljavam samu sebe a da njemu bude lepo!?
Odraditi seks a ustvari im je trenutno odvratan!? da oprostish pa one dame sto rade u pufu kao prostitutke one ga takodje odradjuju al makar zarade


OMG

BRAVO! PODRZAVAM!
AKO MU SE EBE NEK SE EBE ALI NE TU NEGO NA NEKO DRUGO MESTO
 
ja sam sve vishe i vishe shokirana! doope bre moje cu ja da se seksam ako nemam volje da prisiljavam samu sebe a da njemu bude lepo!?
Odraditi seks a ustvari im je trenutno odvratan!? da oprostish pa one dame sto rade u pufu kao prostitutke one ga takodje odradjuju al makar zarade


OMG

Ma ne, nije im on trenutno odvratan. To je covek koga vole, lepo im je da se diraju, ali nisu u raspolozenju da dozive orgazam. Tako nekako valjda.

Vidi, svako ima razlog za ono sto radi. I svakom je njegov razlog dovoljno dobar.
A ostali nemaju uvid u sve tudje razloge, zato je mudrije ne osudjivati i ne cuditi se.
 
BRAVO! PODRZAVAM!
AKO MU SE EBE NEK SE EBE ALI NE TU NEGO NA NEKO DRUGO MESTO

tipicni balkanikus! a sto na drugo mesto? malo vishe empatije nije na odmet ako vidim da je moj partner u trenuto haoticnoj fazi radi ko konj u firmi neka haoticna situacija tako da zaspi ko beba sa laptopom na trbuhu i meni ne pada na pamet da idem na drugo mesto vec mu izvucem laptop pokrijem ga pogasim svetlo i smirim se isto se to valjda i od balkanikusa moze ocekivati da se malko usmjere prema partnerki!?
 
ONI BI REKLI DA JE FILOZOFIJA NESTO UZVISENO I DA PRONALAZE U NJOJ SMISAO ZIVOTA
AJ SAD ODGOVORI TI, STO TOLIKO TRABUNJATE O EBANJU?

Nije mi namera da se prepucavam sa tobom, ti imas svoj razlog da verujes da je seks nepotreban, skaradan, nizak, prljav.
Ali mi ne mislimo tako. Za nas je seks jedan od osnovnih elemenata zivota, jedna od osnovnih covekovih potreba, sa ulogom u razmnozavanju i odrzavanjem osecanja zadovoljstva na nivou koji nam prija.
Taj seks je toliko neophodan, da bismo bez njega nestali svi.
E sad, ako smatras da su ljudi suvisni stanovnici planete i da treba da nas nema, o tome moze da se polemise, ali na nekoj drugoj temi, verovatno da pdf-u filozofija ili eventualno prirodne nauke.
 
tipicni balkanikus! a sto na drugo mesto? malo vishe empatije nije na odmet ako vidim da je moj partner u trenuto haoticnoj fazi radi ko konj u firmi neka haoticna situacija tako da zaspi ko beba sa laptopom na trbuhu i meni ne pada na pamet da idem na drugo mesto vec mu izvucem laptop pokrijem ga pogasim svetlo i smirim se isto se to valjda i od balkanikusa moze ocekivati da se malko usmjere prema partnerki!?
Pa uvek moze da ode i nadje novu zenku koja ce u tom trenutku biti zainteresovana.
 
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?
.. DA
.. OŠ DA TI GA NACRTAM ?:mrgreen:
 
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?

I sex bez orgazma moze da bude lep...kao sto i sex sa orgazmom ne mora biti nesto posebno...sve zavisi od osobe, bliskosti, i svesti jednog partnera o drugome :)
Inace, moje pravilo je da ne glumim orgazme, cisto zato sto ne uvidjam poentu toga. Nekad mi treba malo vise vremena da dodjem do te tacke, i zasto da mu posle 2 min glumim da sam u ekstazi? Ni jedno od nas nema nikakve koristi od toga :) U pocetku mi je bilo tesko (prakticno nemoguce) da dozivim orgazam, ali s vremenom sve je doslo na svoje... Sad uopste nemam problema s tim. A moj dragi (moram da se pohvalim :manikir: ) tacno zna sta mi odgovara, pa nije potrebno cak ni da mu dajem smernice ;)
 
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?

da je to jedino što glume ...

''draga, mnogo ti je slatka ta haljina ... a što ti stoooji ''
 
ajde nacrtaj :lol: p.s kakve boje birash za crtezh? samo da nije LILA

62718593.png
 

Back
Top