дама

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
ево, ја имам фетиш да се фул нашминкам, оно, таман тен, црне очи, вештачке трепавице, црвена уста,
баш овако као са аватара.
исфенирам се,
и изађем на терасу да пушим.
када сам расположена, ја обујем и штикле.

који је ваш сехуално-апилни фетиш?
 
ево, ја имам фетиш да се фул нашминкам, оно, таман тен, црне очи, вештачке трепавице, црвена уста,
баш овако као са аватара.
исфенирам се,
и изађем на терасу да пушим.
када сам расположена, ја обујем и штикле.

који је ваш сехуално-апилни фетиш?

Jao al si egzibicionista:rumenko:
 
Volim da namazem diskretno svetlucavi losion za telo, prsnem parfem u kosu, izvucem trepavice maskarom a na usne stavim labelo pearl & shine, obucem omiljenu malu crnu haljinu... :heart:

Takodje volim da uvijena u peskir i sa velikim alkama, kose nemarno skupljene na potiljak u snalu nosim stikle po stanu... :heart:
 
Ipak, najnajbolje se osecam u omiljenim patikama, starim plitkim, bledim farmerkama i obicnoj kratkoj majici sa slikom mackice Marie iz crtaca "Aristocats" :) I sa repom (palmom) sa mnooogo neurednih pramenova okolo. Plus, stalno mazem labelo nar i nosim neke neobicne narukvice :zaljubljena:
 
Poslednja izmena:
ЈА ИМАМ ПУНО ШМИНКЕ.
4 ПУДЕРА ТЕЧНА,
3 ПУДЕРА У ПРАХУ,
3 РУМЕНИЛА,
6 МАСКАРА,
2 КАРМИНА ЦРВЕНА,
1 АЈЛАЈНЕР,
17 СЕНКИ,
6 СЈАЈЕВА.
 
Ja sam zaludjena za maskare, sjajeve i lakove za nokte. Cifre moram da drzim u tajnosti, reci cu tek toliko da za sve pomenuto imam po jedan neseser. :rumenka:
Puder me nervira, majka mi ga je kupila u trecoj srednje pa ponovo sad za docek, dve godine kasnije.
Vise volim toniranu kremu. :heart:
 
Inace, zena koja me je trenirala ples me je grdila sto ne stavljam puder, rumenilo i vise senke pred izlazak na scenu, pa sam danas, godinu dana posle, kupila bronzane kuglice za lice i cetku.
 

Back
Top