Punoglavac

Poruka
16.002
Moj decko ima cetvoro dece. Bas su simpaticna na svoj nacin. Ja sam ih prihvatila kao svoje i veoma ih volim. Imala sam neke nesuglasice u pocetku sa dvoje starijih, ali sada je manje-vise sve resno. Mom decku je drago, zato sto se lepo slazem sa njima, meni je drago da je moj decko zadovoljan. Kao druga majka, moram da kazem da sam zabrinuta za njegovog starijeg sina, da ne kazem mog pastorka. On je veoma debeo i plasim se da ce crci od prezderavanja. Ali pored fizickog izgleda, ono sto me brine jesu njegovi drugovi.
On ima jednog druag koji kao i on ima oko 150 kila, samo sto taj njegov drug ima ogromnu glavu. Mislim da mu glava vaga jos dodatnih 100 kila. Sav je odvratan, ruzan, naduven i neproporcionalan. Nosi neki 3/4 sorts, a ja mislim da su mu se to karirane pantalone skupile od debljine. Ima ogromnu zadnjicu i samo zdere.
Bas sam ga veceras videla da ide kod sina mog decka, a ja sam upravo isla u tom pravcu i kada sam usla u ulaz, videla sam da me cudno gleda. Ja sam ga pozdravila, a on se kezio onim njegovim debelim usnama, koje su uvek sjajne, kao da je stavio sjaj za usne. I gledao me je njegovim sitnim sjajnim, pakosnim ocima. Ovaj mali debeli, sin mog decka je otvorio vrata i pustio nas unutra, a taj mali debeli deformisani je samo zverao u mene tim sitnim, sjajnim, pokvarenim ocima. Gledao me je tako napadno i pohotno. Uplasila sam se da ce me pojesti.
Znam, nisam luda. Shvatila sam da je zaljubljen u mene. Sta da radim? Da li da kazem mom decku? Njegovim roditeljima?
 

Back
Top