Cuvena balkanska

Zhene jel se zbilja indentifikujete sa cuvenom balkanskom izrekom ....

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Mnoge zhene se identifikuju sa "na ulici dama u krevetu K*urva u kuci domacica i majka"
Mnogim mushkarcima se to svidja cak do te mjere da krene da balavi poput bullmastiffa, jezik im shlajfa po betonu i mashtaju da ih upravo taka jedna snadje u zhivotu ...........

u ovom frajeru ima cirka 70 kilograma taman kolko i prosjecni balkanac

bullmastiff.jpg
 
Pa stara je izreka... Ali uvek aktuelna.
Bar ce biti, sve dok zenina jedina uloga ne bude bila vezana za svet van kuce, ili za seks ili dok joj jedini zadatak ne bude bio da bude domacica i majka.
Dok smo multifunkcionalne, dobro je da budemo prilagodljive.
 
Mnoge zhene se identifikuju sa "na ulici dama u krevetu K*urva u kuci domacica i majka"
Mnogim mushkarcima se to svidja cak do te mjere da krene da balavi poput bullmastiffa, jezik im shlajfa po betonu i mashtaju da ih upravo taka jedna snadje u zhivotu ...........

u ovom frajeru ima cirka 70 kilograma taman kolko i prosjecni balkanac

bullmastiff.jpg

ovo na slici ti je decko ?:rumenko:
 
Jedna sitnica. Navedena "cuvena balkanska" postoji i u nebalkanskim zemljama, u zemljama civilizovane Evrope pa ne znam sto bismo je vezivali za Balkan.
Postoje i druge varijante te izreke, gde se pojam domacica razlaze na spremacicu u dnevnoj sobi i kuvaricu u kuhinji i sl. , ali sustina je ista i srece se i u zapadnoevropskoj kulturi.
 
..nesto sam neam pojma sta gledao i snimio sam isti avatar i skracenicu Bruni :mrgreen:
pitam eto tako da bi pitao, bez nekih motiva skrivenih :rumenko:
nemoj misliti da te proganjam ili slicno :zper:

E, na kom je to forumu?
To nisam bila ja; posetila sam svojevremeno neki medicinski forum, pa neki dizajnerski, pa neki o kolima... ali tamo nisam bila Brunhilda ni Bruni ni nista slicno.
Ali smes da me zoves Bruni ako zelis. :p
 
Mnoge zhene se identifikuju sa "na ulici dama u krevetu K*urva u kuci domacica i majka"
Mnogim mushkarcima se to svidja cak do te mjere da krene da balavi poput bullmastiffa, jezik im shlajfa po betonu i mashtaju da ih upravo taka jedna snadje u zhivotu ...........

u ovom frajeru ima cirka 70 kilograma taman kolko i prosjecni balkanac

bullmastiff.jpg

Ja sam to malo pobrkala:rumenko:
A psetance je baš lepo :heart:
 

Back
Top