Afiniteti u detinjstvu(:

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
Koja ste interesovanja pokazivali u detinjstvu,bilo kroz igru,zapitkivanje,poriv za ucenjem?(:

kako je red,da pocnem-omiljena igra mi je bila da spasavam igracke od prirodne(cesto i globalne)katastrofe:mrgreen:
Tada sam,ih uzurbano u poslednjem trenutku spasavala od jelte,opsanosti(a spektar je bio sirok,te vulkan,zemljotresi,sumski pozari),rasporedivala ih u satore,nabavljala im hranu,ma humanitarac i dzon vejn u jednom:cool:
zatim,pokazivala sam veliko interesovanje za nebeska tela-imala sam obicaj da izadjem na terasu,izvadim atlas sa rasporedom sazvezdja,mala lampica i tako blenem:lol:
I sva sam sazvezdja znala,sad msm da ne bih znala ni severnjaca gde je):
I volela sam da se igram mocnih rendzera-i tako bih vozila rolere kao blesava-i tako sve dok nisam upala u grm sa ruzama -.-
I interesovala me je matematika,i volela sam da citam-to me negde drzi i sad.

eto(:
 
Ne znam stvarno...
Voleo sam avanture, bio sam, a i dalje sam najspretniji u kraju, volim zivotinje, biljke su mi zanimljive...sve vezano za prirodu...eto to...
A kad vec pricas o igrackama, ja sam uvek gledao da moje igracke budu siromasne, da jedva sklapaju kraj sa krajem...:lol:
 
Ja sam puno volela a i sad volim prirodu. Biljke,zivotinje...
Volela sam svasta da istrazujem bilo mi je jako zanimljivo.
Znala sam lepo i da pevam nekad pa sam bila na raznim priredbama. Uvek sam mislila da cu biti pevacica. Ali ne...
I volela sam da pisem pesme.:heart:
 
Ja sam puno volela a i sad volim prirodu. Biljke,zivotinje...
Volela sam svasta da istrazujem bilo mi je jako zanimljivo.

Znala sam lepo i da pevam nekad pa sam bila na raznim priredbama. Uvek sam mislila da cu biti pevacica. Ali ne...
I volela sam da pisem pesme.:heart:

Isto... Moj co'ek...:ok:

@tema

A da, voleo sam i da gradim nesto...uvek sam pravio psima kucice, pravio sam i kucice na drvetu, kolibe, pracke, luk i strelu...svasta...
 
Највише сам волео пластичне пушке, лукове и стреле и играње рата, одувек ме је то привлачило(оружје, командовање,...), а данас у томе видим своју будућност.:super:
 
Kad sam bio klinac:think:
pa uvek sam bio soler,nisam se uklapao nigde,to ce da me prati valjda celog zivota:lol:

po predskolskim ustanovama,to se secam keva mi je svaki dan morala da dolazili na roditeljske mislili su da sam poremecen ,dok su se normalna deca igrala nesto zajedno ja sam sve redom tukao nekim pusketinama sto sam vukao od kuce i tako:lol::lol:
logika,matematika nenadjebiv,umetnicki talenat none:lol:
 

Back
Top