Ostaje u pritvoru - Rebrača optužuje ministra

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ostaje u pritvoru - Rebrača optužuje ministra!

Katarini Rebrači, predsednici Fonda za borbu protiv raka dojke, pritvor koji ističe 9. maja biće produžen za još najmanje mesec dana, saznaje Press. Ovo je za naš list juče potvrdio i Rebračin advokat Branislav Tapušković.


- Tužilac je tražio da se ispita još desetak svedoka i njihovo svedočenje je zakazano za 19. i 20. maj... Tako da je skoro sigurno da ona neće biti puštena iz pritvora uz obrazloženje da bi mogla da utiče na svedoke... - izjavio je juče Tapušković.

Inače, kako saznajemo, Katarina Rebrača u Centralnom zatvoru čuvarima i svojim cimerkama u ćeliji otvoreno priča da joj je hapšenje i celu aferu namestio jedan aktuelni ministar!?!

- Katarina priča da joj se taj ministar mesecima udvarao, da je hteo seks sa njom, a kada ga je ona odbila, on joj je zapretio da će je uhapsiti! Ona otvoreno govori o tom ministru, pominje čak i njegovo ime, priča kako je čak morala da pozove njegovu suprugu i zamoli je da smiri muža... - prenosi naš sagovornik.
Pressu je poznato ime ministra koga Rebrača proziva u zatvoru, ali ga ne objavljujemo, jer je nemoguće proveriti istinitost Rebračinih tvrdnji. Prema rečima naših sagovornika, Rebrača se posle prvog šoka privikla na zatvorske uslove života, nije više depresivna kao neposredno posle hapšenja. Ipak, ona i dalje tvrdoglavo tvrdi da je nevina i da je imala pravo da pare iz Fonda troši kako god je htela?!?

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+u+pritvoru+-+Rebrača+optužuje+ministra!.html


Drugim recima Rebraca je krala ali to ne bi bio problem da je htela da se posexa sa ministrom ali posto je odbila onda je tek to sto je krala postao problem. :D
Tako funkcionise pravda u Srbiji
 
Нисам знао да министар има овлашћење некога да ухапси,осим ако није мислио на грађанско хапшење ?


nema ovlascenje al ti kod a zivis u diznilendu a ne u srbiji

dovoljno je da ministar okrene par brojeva telefona da pozove onog slobodana radovanovica, onu slinu tadicevu , od coveka , i da se tamo pocne raditi na pravljenju optuznice i hapsenju.
 
nema ovlascenje al ti kod a zivis u diznilendu a ne u srbiji

dovoljno je da ministar okrene par brojeva telefona da pozove onog slobodana radovanovica, onu slinu tadicevu , od coveka , i da se tamo pocne raditi na pravljenju optuznice i hapsenju.

Не живим ја брате у Дизниленду само не верујем у те новинарске бајке где се увек помињу неки људи на положајима а од имена и презимена тих људи нема ни наговештаја ! Као могу да спомену име Катарине Ребраче а не могу министра ?
 
Не живим ја брате у Дизниленду само не верујем у те новинарске бајке где се увек помињу неки људи на положајима а од имена и презимена тих људи нема ни наговештаја ! Као могу да спомену име Катарине Ребраче а не могу министра ?

brate pa zar ne znas da je uveden prosle godine novi zakon o informisanju i niko sad ne sme da napise nikogaa imenom i prezimenom u suprotnom rizikuje debele kazne.

zato nema imena u tekstu. a ova rebraca je sigurno rekla u tvorza i ime tog ministra.
 
Pa da je druga novina u pitanju hajde nekako ali Press:dash:...pa to je Svet plus u politickom novinarstvu, ne znam ni ko bi mogao da joj namesti nesto ovako strasno, ne znam gde su onda mamogrami nestali ako ih je kupila, polovina estrade su nam tako pozeljne zene da ih vecito neki ministri gurnu iza brave, nju, Cecu...ne verujem u te price i puno sam u nju razocarana jer sam joj bila jako naklonjena, delovala je prelepo i fino, steta
 
brate pa zar ne znas da je uveden prosle godine novi zakon o informisanju i niko sad ne sme da napise nikogaa imenom i prezimenom u suprotnom rizikuje debele kazne.

zato nema imena u tekstu. a ova rebraca je sigurno rekla u tvorza i ime tog ministra.

Да су желели могли су да напишу текст у виду изјаве:Катарина Ребрача именовала је министра тог и тог...тиме би се оградили,овако цела ствар је сумљива.
 
Pa da je druga novina u pitanju hajde nekako ali Press:dash:...pa to je Svet plus u politickom novinarstvu, ne znam ni ko bi mogao da joj namesti nesto ovako strasno, ne znam gde su onda mamogrami nestali ako ih je kupila, polovina estrade su nam tako pozeljne zene da ih vecito neki ministri gurnu iza brave, nju, Cecu...ne verujem u te price i puno sam u nju razocarana jer sam joj bila jako naklonjena, delovala je prelepo i fino, steta

Ma nije njoj niko namestio.
Ona je krala...ona je lopov.....ali poenta je u tome da je to OK u Srbiji ukoliko si dobar sa ljudima iz vlasti....a ova je bila dobra sa njima i nekaznjeno krala dok se ministru nije digao na nju ....a zatim posto je izduvao setio se da ova ipak krade pa ajde da je hapsimo. :D
 

Back
Top