Žuta kuća - prvo hapšenje

Veterani OVK prete Euleksu

Udruženja koja okupljaju veterane OVK odmah su oštro osudila hapšenje Sabita Gecija, upozorivši da će uskoro utvrditi "oštre mere" mere kojima će "odgovoriti na uvrede i spektakle", koje je poslednjih dana izvodila misija Euleks.

"Prinuđeni smo da ponovo razmotrimo vid reakcije... Od ove misije nije došlo ništa pozitivno", navodi se u saopštenju koje je potpisao šef udruženja veterana OVK Muharem Džemaili.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sadašnji šef Kancelarije za nestala lica i fonenzičare Hoze Pablo Barajbar u Crnoj Gori se sastao sa dvojicom Albanaca iz Prizrena, Prenom Tačijen i Eksidorom Bisakuom, koji su, u zamenu za regulisanje statusa zaštićenog svedoka, ponudili iskaze o zločinima počinjenim u okolini Kukeša na severu Albanije, ali i na drugim mestima.

Kako se navodi u izveštaju, Tači i Bisaku su ponudili svedočanstva koja bi teretila nekoliko značajnih oficira bivše Oslobodilačke vojske Kosova, uključujući tadašnjeg šefa vojna policije OVK Sabita Gecija i Dževdeta Krasnićija, poznatog kao glavnog aktera mreže koja je tokom, ali i nakon sukoba 1998–99. godine prebacivala oružje iz Albanije na Kosovo.
http://www.in4s.net/srbija/82-srbija/5649-dosije-quta-kuaq-svedoci-pominjali-efove-ovk
Valjda neće i ova dvojica naprasno da umru kao svedoci u slučaju Haradinaj :think:
 
Sadašnji šef Kancelarije za nestala lica i fonenzičare Hoze Pablo Barajbar u Crnoj Gori se sastao sa dvojicom Albanaca iz Prizrena, Prenom Tačijen i Eksidorom Bisakuom, koji su, u zamenu za regulisanje statusa zaštićenog svedoka, ponudili iskaze o zločinima počinjenim u okolini Kukeša na severu Albanije, ali i na drugim mestima.

Kako se navodi u izveštaju, Tači i Bisaku su ponudili svedočanstva koja bi teretila nekoliko značajnih oficira bivše Oslobodilačke vojske Kosova, uključujući tadašnjeg šefa vojna policije OVK Sabita Gecija i Dževdeta Krasnićija, poznatog kao glavnog aktera mreže koja je tokom, ali i nakon sukoba 1998–99. godine prebacivala oružje iz Albanije na Kosovo.
http://www.in4s.net/srbija/82-srbija/5649-dosije-quta-kuaq-svedoci-pominjali-efove-ovk
Valjda neće i ova dvojica naprasno da umru kao svedoci u slučaju Haradinaj :think:

mislim da bi prvo trebao znati sta je zasticeni svedok. kada to saznas, javi se jednim novim postom.
 
video sam da si dao link, i da se tamo tako tvrdi, ali ja bas nemam obicaj da verujem svemu sto je napisano. zasticeni svedok ima ime i prezime, broj tel. koju boju obozava... bez veze zar ne?

ps. datum teksta je tek...

Tamo piše da su oni tražili da budu zaštićeni svedoci a ne da su već. A baš je datum interesantan...godinu dana od objavljivanja i hapsi se onaj koji je naveden u tekstu. Čudna podudarnost :think: Ali ako ti kažeš da je sve propaganda i da ne postoji ništa oko žute kuće...evo, odmah ti verujem
 
Tamo piše da su oni tražili da budu zaštićeni svedoci a ne da su već. A baš je datum interesantan...godinu dana od objavljivanja i hapsi se onaj koji je naveden u tekstu. Čudna podudarnost :think: Ali ako ti kažeš da je sve propaganda i da ne postoji ništa oko žute kuće...evo, odmah ti verujem

ako su oni svedoci tih zlocina, i ako se njihovo ime pojavi u novinama, mislis li da bi to bio pametan potez sa njihove strane? pa i od tuzilastva??? ko ce sutra svedociti ako je tuzilastvo izjavilo to sto tamo pise,a njima se desi "nesreca"??
i samo da dodam, iako se kod nas ne dovodi hapsenje u vezu sa zutom kucom, cudi me da nema postova na temi...ocekivao sam malo vise "zara" u raspravi.:rtfm::rtfm:
 
ako su oni svedoci tih zlocina, i ako se njihovo ime pojavi u novinama, mislis li da bi to bio pametan potez sa njihove strane? pa i od tuzilastva??? ko ce sutra svedociti ako je tuzilastvo izjavilo to sto tamo pise,a njima se desi "nesreca"??
i samo da dodam, iako se kod nas ne dovodi hapsenje u vezu sa zutom kucom, cudi me da nema postova na temi...ocekivao sam malo vise "zara" u raspravi.:rtfm::rtfm:

Шта си се успаничио......поооолакоооооооо.... умемо и ми да сеиримо... све ће доћи на своје место. А Шиптари ће тек да плате за злочине које су чинили...:rtfm:
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
ako su oni svedoci tih zlocina, i ako se njihovo ime pojavi u novinama, mislis li da bi to bio pametan potez sa njihove strane? pa i od tuzilastva??? ko ce sutra svedociti ako je tuzilastvo izjavilo to sto tamo pise,a njima se desi "nesreca"??
i samo da dodam, iako se kod nas ne dovodi hapsenje u vezu sa zutom kucom, cudi me da nema postova na temi...ocekivao sam malo vise "zara" u raspravi.:rtfm::rtfm:

Ne čudi me što nema puno žara...već smo navikli da policija hapsi zločince pa ih pusti ili pobegnu iz zatvora. A o žutoj kući se toliko pričalo da tu nema šta novog dodati. E, kad bude bilo javljeno da su uhapšeni ovi sa zvučnim imenima...biće i žučnije rasprave.
A ne čudi me ni to da se hapšenje ne dovodi u vezu sa žutom kućom. Pa zar žuta kuća nije izmišljotina Beograda? :think:
 
svaka cast za premijera
20a2hs7.jpg
 
Jao, bre, sto se primate...

I sad ce ili da pobegne ili ce nedostatak dokaza ili neka simbolicna kazna ili ce oper neko kerebecenje i kreveljenje na srpski racun a la Kuchner.

Valjda smo dosad naucili ko je ko i ko je na cijoj strani.

Mozda nas eventualno umeksavaju da popushimo promenu 1244... :think:
 
Jao, bre, sto se primate...

I sad ce ili da pobegne ili ce nedostatak dokaza ili neka simbolicna kazna ili ce oper neko kerebecenje i kreveljenje na srpski racun a la Kuchner.

Valjda smo dosad naucili ko je ko i ko je na cijoj strani.

Mozda nas eventualno umeksavaju da popushimo promenu 1244... :think:

ma znamo mi to,najverovatnije ce da pobegne iz zatvora u nekom hamviju americke vojske pa specijalnim avionom se prebaci u neku zapadnu zemlju...........
 

Back
Top