Dodik za predsednika RS?

Halix

Elita
Poruka
16.206
Dodik za predsednika RS?

BANJALUKA - Premijer Republike Srpske (RS) i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik potvrdio je juče da postoje inicijative da se on na oktobarskim izborima kandiduje za predsednika RS, dodajući da će o tome odluka biti doneta u "dogledno vreme".

On je novinarima rekao da SNSD "nema potrebe da žuri" sa saopštavanjem svojih kandidata za predsednika RS i člana Predsedništva BiH, iznoseći istovremeno niz optužbi na račun lidera Partije demokratskog progresa (PDP) Mladena Ivanića, koji je kandidat opozicione koalicije za srpskog člana Predsedništva BiH.
Dodik smatra da je Ivanićeva kandidatura "veoma opasna", imajući u vidu, kako je naveo, činjenicu da je lider PDP sarajevskim medijima izjavio da bi podržao rezoluciju o genocidu u Srebrenici.
"To je verovatno deo ukupne platforme i ako Ivanić dođe, a verujem da neće doći na poziciju člana Predsedništva BiH, onda se može očekivati da on tako nešto i uradi, a što je veoma opasno za RS", naglasio je lider SNSD.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-06-05-2010/dodik-za-predsednika-rs

MASALA!!!!!!
 
Mladen Ivanic je optuzen i osudjen za pronevjeru i Amerikanci ga drze u saci............inace u RS posljednjih mjeseci traje prava ofanziva u reziji Americke ambasade,nicu nekakve nove partije,nvo,natasa kandic svako malo gostuje itd pokusavaju na sve nacine da kreiraju identicno stanje drustva kao u srbiji ali to ce ovde tesko ici,tesko je ubjediti ljude koje su ubijali i protjerali u nekakav suzivot ili pricu o srpskoj krivici,evropi zemlji dembeliji u koju kad udjemo svi nasi problemi ce biti rijeseni i druge razne gluposti kojima pune glave narodu u srbiji
 
Mladen Ivanic je optuzen i osudjen za pronevjeru i Amerikanci ga drze u saci............inace u RS posljednjih mjeseci traje prava ofanziva u reziji Americke ambasade,nicu nekakve nove partije,nvo,natasa kandic svako malo gostuje itd pokusavaju na sve nacine da kreiraju identicno stanje drustva kao u srbiji ali to ce ovde tesko ici,tesko je ubjediti ljude koje su ubijali i protjerali u nekakav suzivot ili pricu o srpskoj krivici,evropi zemlji dembeliji u koju kad udjemo svi nasi problemi ce biti rijeseni i druge razne gluposti kojima pune glave narodu u srbiji

ne daj boze da vam isperu mozak kao ljudima u Srbiji, odyebati te pederske NWO i izdajnike tipa ivanica i covica, to su gnjide.
 
Ma kakav Dodik... On je svjestan da mu je narod okrenuo ledja, da mu se tlo izmice pod nogama, i zato sad ne prezajuci ni od cega, pokusava da pridobije simpatije od naroda u RS-u. Zato i pocinje sa novim nacionalistickim izjavama, podgrijava atmosferu uoci izbora. Isto kao i onda kada je pred izbore 2006. rekao da ce raspisati referendum u RS-u za otcjepljenje. A evo blize se i drugi izbori, a on ne raspisa nikakav referendum, ne samo za odcjepljenje nego bilo kakav. I sad se vadi sa pricom, ma on je mislio ovako ili onako, ako Haris uradi ovako onda ce on onako. Toliko laze da ni sam vise ne zna sta ce i kako ce. Nigdje to nije spominjao u predizbornoj kampanji 2006. nego je jasno rekao da narod ima pravo na odcjepljenje i zato je i dobio izbore. Dobro se sjecam kraja 90-tih godina, kada ga je 90% Srba pljuvalo kad bi izasao na ulicu. Zivio sam blizu ragranicenja izmedju RS i FBiH, sve njegove plakate ljudi su cijepali, psujuci mu sve po spisku i govoreci da je srpski izdajica. Za Biljanu je govorio sve najgore, a onda ide po nju avionom u zatvor, za Karadzica da je ukrao 36 miliona maraka prije nego sto se povukao iz politike. Sta on sad tu glumi?
Nego je vidio da nacionalisticka retorika dobro pali kod naroda, da je to formula za uspjeh, i time se sluzi. Na RTRS-u nista se ne moze cuti lose vezano za Vladu RS-a. Samo kad se otvore neka nova radna mjesta, onda prikazu. Novinari sa te televizije moraju mu unaprijed reci kakva ce mu pitanja postavljati. Zasto se ne kandiduje za predsjednika Vlade RS-a? Pa zato sto kao predsjednik RS-a moze nadgledati sta radi izvrsna vlast.
Prepao se Tadica, jer ce ga covjek strpati u zatvor ako bude predsjednik RS-a.
Nadam se pobjedi Ognjena Tadica.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav Dodik... On je svjestan da mu je narod okrenuo ledja, da mu se tlo izmice pod nogama, i zato sad ne prezajuci ni od cega, pokusava da pridobije simpatije od naroda u RS-u. Zato i pocinje sa novim nacionalistickim izjavama, podgrijava atmosferu uoci izbora. Isto kao i onda kada je pred izbore 2006. rekao da ce raspisati referendum u RS-u za otcjepljenje. A evo blize se i drugi izbori, a on ne raspisa nikakav referendum, ne samo za odcjepljenje nego bilo kakav. I sad se vadi sa pricom, ma on je mislio ovako ili onako, ako Haris uradi ovako onda ce on onako. Toliko laze da ni sam vise ne zna sta ce i kako ce. Nigdje to nije spominjao u predizbornoj kampanji 2006. nego je jasno rekao da narod ima pravo na odcjepljenje i zato je i dobio izbore. Dobro se sjecam kraja 90-tih godina, kada ga je 90% Srba pljuvalo kad bi izasao na ulicu. Zivio sam blizu ragranicenja izmedju RS i FBiH, sve njegove plakate ljudi su cijepali, psujuci mu sve po spisku i govoreci da je srpski izdajica. Za Biljanu je govorio sve najgore, a onda ide po nju avionom u zatvor, za Karadzica da je ukrao 36 miliona maraka prije nego sto se povukao iz politike. Sta on sad tu glumi?
Nego je vidio da nacionalisticka retorika dobro pali kod naroda, da je to formula za uspjeh, i time se sluzi. Na RTRS-u nista se ne moze cuti lose vezano za Vladu RS-a. Samo kad se otvore neka nova radna mjesta, onda prikazu. Novinari sa te televizije moraju mu unaprijed reci kakva ce mu pitanja postavljati. Zasto se ne kandiduje za predsjednika Vlade RS-a? Pa zato sto kao predsjednik RS-a moze nadgledati sta radi izvrsna vlast.
Prepao se Tadica, jer ce ga covjek strpati u zatvor ako bude predsjednik RS-a.
Nadam se pobjedi Ognjena Tadica.

Počeo da čitam, pročitao do boldovanog i prestao.

Čitati izjave Dragana Čavića date za Avaz nisu odraz stvarnog mišljenja naroda.

Bio dobar ili loš. Dodik je još uvek nepobediv politički.
 
Ma kakav Dodik... On je svjestan da mu je narod okrenuo ledja, da mu se tlo izmice pod nogama, i zato sad ne prezajuci ni od cega, pokusava da pridobije simpatije od naroda u RS-u. Zato i pocinje sa novim nacionalistickim izjavama, podgrijava atmosferu uoci izbora. Isto kao i onda kada je pred izbore 2006. rekao da ce raspisati referendum u RS-u za otcjepljenje. A evo blize se i drugi izbori, a on ne raspisa nikakav referendum, ne samo za odcjepljenje nego bilo kakav. I sad se vadi sa pricom, ma on je mislio ovako ili onako, ako Haris uradi ovako onda ce on onako. Toliko laze da ni sam vise ne zna sta ce i kako ce. Nigdje to nije spominjao u predizbornoj kampanji 2006. nego je jasno rekao da narod ima pravo na odcjepljenje i zato je i dobio izbore. Dobro se sjecam kraja 90-tih godina, kada ga je 90% Srba pljuvalo kad bi izasao na ulicu. Zivio sam blizu ragranicenja izmedju RS i FBiH, sve njegove plakate ljudi su cijepali, psujuci mu sve po spisku i govoreci da je srpski izdajica. Za Biljanu je govorio sve najgore, a onda ide po nju avionom u zatvor, za Karadzica da je ukrao 36 miliona maraka prije nego sto se povukao iz politike. Sta on sad tu glumi?
Nego je vidio da nacionalisticka retorika dobro pali kod naroda, da je to formula za uspjeh, i time se sluzi. Na RTRS-u nista se ne moze cuti lose vezano za Vladu RS-a. Samo kad se otvore neka nova radna mjesta, onda prikazu. Novinari sa te televizije moraju mu unaprijed reci kakva ce mu pitanja postavljati. Zasto se ne kandiduje za predsjednika Vlade RS-a? Pa zato sto kao predsjednik RS-a moze nadgledati sta radi izvrsna vlast.
Prepao se Tadica, jer ce ga covjek strpati u zatvor ako bude predsjednik RS-a.
Nadam se pobjedi Ognjena Tadica.

Ma neka si nam rekao bosnjo sta ce da bude, posto tebe podrzavaju Turska i Iran, i imate 1000 dzamija u galatasarajevu, vi poturceni srbi ste bas kompetentni da ocenjujete Dodika. To sto dozivite nervni slom na pomen Dodika je znak da vas je be u sve rupe, i drago mi je zbog toga:whistling: A Tadic Dodiku moze samo da se sagne, Dodik je popularniji medju Srbima od Tadicija 5 puta.
 
Počeo da čitam, pročitao do boldovanog i prestao.

Čitati izjave Dragana Čavića date za Avaz nisu odraz stvarnog mišljenja naroda.

Bio dobar ili loš. Dodik je još uvek nepobediv politički.


Ne citam izjave Dragana Cavica, iako je on po mom misljenju pravi covjek za RS.
Pa dobro, ako je vama dobar, meni je jos bolji. Ne krade on meni veceru sa stola, nego vama. Ako volite vise njegovoj djeci, nego svojoj sretno vam bilo.
 
Ma neka si nam rekao bosnjo sta ce da bude, posto tebe podrzavaju Turska i Iran, i imate 1000 dzamija u galatasarajevu, vi poturceni srbi ste bas kompetentni da ocenjujete Dodika. To sto dozivite nervni slom na pomen Dodika je znak da vas je be u sve rupe, i drago mi je zbog toga:whistling: A Tadic Dodiku moze samo da se sagne, Dodik je popularniji medju Srbima od Tadicija 5 puta.

Vidi se da si Dodikov simpatizer, imate i isti rjecnik.
 
Ma Dodik je jedna obicna seljacina, koja nema ni grama osnovne, a kamoli politicke kulture, ali sto se kaze, ima spiku, fura na nacionalnoj osnovi, namerno dize tenzije jer drugo nista i ne umije , njega je briga jedino za njegovo pedu, i ako dodje opet do nekog njesra, samo ce sve da prebaci na teret Srbije ....
 
Sretno nego sta, a ti izaberi sebi svog sultana, ionako smo mi Srbi sa vama zavrsili u sledecih 1000 godina.:whistling:

To je ono o cemu sam vec pisao. Malo nacionalisticke retorike sa Dodikove strane, i eto ga, narod se upali.
Spominjes mi ovdje neke dzamije, Teheran i Tursku, pa ti nisi svjestan koliko je to primitivno i ruzno sa tvoje strane.
Covjece ohladi se malo, i gledaj u buducnost, razmisljaj svojom glavom, a nemoj primati zdravo za gotovo od ovih domacih politicara koji samo sebe gledaju i svoju porodicu.
Ovo ti je dobronamjeran savjet,a ti ga protumaci kako hoces.
 

Back
Top