NATO brinu incidenti u Makedoniji

Halix

Elita
Poruka
16.206
NATO brinu incidenti u Makedoniji

PRIŠTINA - Komandant Združene komande NATO sa sedištem u Napulju admiral Mark Ficdžerald izjavio je juče u Prištini da je NATO zabrinut razvojem događaja u graničnom pojasu Makedonije s Kosovom i otkrićem velikog depoa naoružanja.
"Otkrivena je velika količina naoružanja, što nas brine. Ovakve akcije mogu destabilizovati zemlje poput Makedonije, tako da je očigledno da smo zabrinuti", rekao je Ficdžerald.

Američki admiral komentarisao je i ukidanje srpske mobilne telefonije na Kosovu. On je zatražio od "svih da nađu nenasilne načine da adresiraju i reše ova pitanja kroz uspostavljene institucionalne forme". "Mi smo zatražili od vlade da bude više transparentna i obezbedi unapred informacije za javnost kada se donose ovakve odluke", rekao je on.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...-06-05-2010/nato-brinu-incidenti-u-makedoniji

Pa dobro bre da li je moguce da su ovi iz NATO toliki debili i slepci???Neverovatno!
Pa dali su vuku da cuva stado ovaca pa se sad cude....
Ja molim Boga da opet bude neka pizdarija u Makedoniji pa da vidim da li ce i za to da bude kriva Srbija `koja svojom politikom destabilise zapadni Balkan`...
Ih kamo srece da opet pukne u Makedoniji...pa ne bi bilo kraja mojoj sreci...
Zamisli,nadjene velike kolicine naoruzanja u Presevskoj dolini,to jest u KZB,a sad nadjena velika kolicina naoruzanja u delu granice Makedonije sa Srbijom (Kosovom)...izgleda da je opet kriv Vuk Jeremic...:hahaha:
Sve mi se cini da ce na kraju ovi iz NATO da hebu mamu ovim Albancima...sve nekako ide u tom pravcu...
 

Back
Top