"onda kad prestajes da sanjas-umires"

wet look

Primećen član
Poruka
802
First, when there's nothing but a slow glowing dream
That your fear seems to hide deep inside your mind
All alone I have cried silent tears full of pride
In a world made of steel, made of stone

Well I hear the music, close my eyes, feel the rhythm
Wrap around, take a hold of my heart


What a feeling, bein's believin'
I can't have it all, now I'm dancin' for my life
Take your passion, and make it happen
Pictures come alive, you can dance right through your life



Now I hear the music, close my eyes, I am rhythm
In a flash it takes hold of my heart



What a feeling...

:lol: :lol: :lol:


------------------------------------------------
gledala sam veceras ponovo ovaj film...setila se kako sam se kao klinka bacala na plocnik cim cujem ovu pesmu i igrala brejkdens sa sve haljinicom i pletenicama...

i zaista...ma koliko glupo zvucalo,veceras me je ovaj film tako "dotakao"...

koliko je vazno ne odustajati...ni od cega,ako verujes u sebe...

"onda kad prestajes da sanjas-umires"

tako je i u ljubavi...
prestala sam da joj se nadam,ali sam je i dalje,dubinom duse,"sanjala"...i desila mi se... da,kada sam je najmanje ocekivala i da,na nacin na koji nikada ne bih zamislila...ali se desila...

svima koji je sanjaju zelim isto...od sveg srca...
da nadju svoju drugu polovinu duse...
i da doooobro gledaju oko sebe,sirom otvorenog srca...
moja je samo 10min hodom od mene... :lol:

what a feeling...
 
wet look:
First, when there's nothing but a slow glowing dream
That your fear seems to hide deep inside your mind
All alone I have cried silent tears full of pride
In a world made of steel, made of stone

Well I hear the music, close my eyes, feel the rhythm
Wrap around, take a hold of my heart


What a feeling, bein's believin'
I can't have it all, now I'm dancin' for my life
Take your passion, and make it happen
Pictures come alive, you can dance right through your life



Now I hear the music, close my eyes, I am rhythm
In a flash it takes hold of my heart



What a feeling...

:lol: :lol: :lol:


------------------------------------------------
gledala sam veceras ponovo ovaj film...setila se kako sam se kao klinka bacala na plocnik cim cujem ovu pesmu i igrala brejkdens sa sve haljinicom i pletenicama...

i zaista...ma koliko glupo zvucalo,veceras me je ovaj film tako "dotakao"...

koliko je vazno ne odustajati...ni od cega,ako verujes u sebe...

"onda kad prestajes da sanjas-umires"

tako je i u ljubavi...
prestala sam da joj se nadam,ali sam je i dalje,dubinom duse,"sanjala"...i desila mi se... da,kada sam je najmanje ocekivala i da,na nacin na koji nikada ne bih zamislila...ali se desila...

svima koji je sanjaju zelim isto...od sveg srca...
da nadju svoju drugu polovinu duse...
i da doooobro gledaju oko sebe,sirom otvorenog srca...
moja je samo 10min hodom od mene... :lol:

what a feeling...

Jesi li pichila i na radne akcije, generacijo...
 
A da li ste se pitali zašto se greške vječito ponavljaju?
Toliko ljudi je stečeno iskustvo prenelo na papir, a mi i dalje grešimo...
Jednostavno zato što vrijedi samo sopstveno iskustvo.
Nije problem poslušati savjet od drugoga, ali dobro znamo da ćemo mi odlučiti onako kako mi to smatramo da je najbolje.
I tu ćemo se naravno opeći. Ali to je Bože moj normalno. Bitno je da znamo na našoj koži kako to boli, jer bol se ne može iz knjige i slova prenijeti u čovjeka!
 
EVOLUTION:
A da li ste se pitali zašto se greške vječito ponavljaju?
Toliko ljudi je stečeno iskustvo prenelo na papir, a mi i dalje grešimo...
Jednostavno zato što vrijedi samo sopstveno iskustvo.
Nije problem poslušati savjet od drugoga, ali dobro znamo da ćemo mi odlučiti onako kako mi to smatramo da je najbolje.
I tu ćemo se naravno opeći. Ali to je Bože moj normalno. Bitno je da znamo na našoj koži kako to boli, jer bol se ne može iz knjige i slova prenijeti u čovjeka!

pa...da...u velikoj vecini slucajeva je tako...
opet,postoji i ona strana kada se toliko bojimo necije greske da "fanaticno" pokusavamo da je izbegnemo(i ko zna mozda time pravimo "skuplju daru nego meru")...
ali mali je broj slucajeva kada ucimo na tudjim greskama...
 
wet look:
EVOLUTION:
A da li ste se pitali zašto se greške vječito ponavljaju?
Toliko ljudi je stečeno iskustvo prenelo na papir, a mi i dalje grešimo...
Jednostavno zato što vrijedi samo sopstveno iskustvo.
Nije problem poslušati savjet od drugoga, ali dobro znamo da ćemo mi odlučiti onako kako mi to smatramo da je najbolje.
I tu ćemo se naravno opeći. Ali to je Bože moj normalno. Bitno je da znamo na našoj koži kako to boli, jer bol se ne može iz knjige i slova prenijeti u čovjeka!

pa...da...u velikoj vecini slucajeva je tako...
opet,postoji i ona strana kada se toliko bojimo necije greske da "fanaticno" pokusavamo da je izbegnemo(i ko zna mozda time pravimo "skuplju daru nego meru")...
ali mali je broj slucajeva kada ucimo na tudjim greskama...
Neki ljudi kazu da uce samo na tudjim greskama.
Blago njima, ja to nikad nisam znala.
 
LUDICA:
wet look:
EVOLUTION:
A da li ste se pitali zašto se greške vječito ponavljaju?
Toliko ljudi je stečeno iskustvo prenelo na papir, a mi i dalje grešimo...
Jednostavno zato što vrijedi samo sopstveno iskustvo.
Nije problem poslušati savjet od drugoga, ali dobro znamo da ćemo mi odlučiti onako kako mi to smatramo da je najbolje.
I tu ćemo se naravno opeći. Ali to je Bože moj normalno. Bitno je da znamo na našoj koži kako to boli, jer bol se ne može iz knjige i slova prenijeti u čovjeka!

pa...da...u velikoj vecini slucajeva je tako...
opet,postoji i ona strana kada se toliko bojimo necije greske da "fanaticno" pokusavamo da je izbegnemo(i ko zna mozda time pravimo "skuplju daru nego meru")...
ali mali je broj slucajeva kada ucimo na tudjim greskama...
Neki ljudi kazu da uce samo na tudjim greskama.
Blago njima, ja to nikad nisam znala.


Ja mislim da kod takvih ljudi uvijek postoji trunčica nesigurnosti i da postoji mogučnost da izmaknu kontroli jednog dana.
Naime, uvijek će sumnjati u stečeno znanje.
Baš zato što je znanje, a ne iskustvo!
 
kada bih vam samo mogla opisati koliko je moj zivot trenutno na prekretnici...koliko je sve neizvesno...koliko postoji ozbijnih razloga da budem uplasena...

a ja?

ja citavo jutro slusam ovu pesmu...i beograd je probudilo sunce... i ne znam kakvim ce stvari tokom ici,ali ja pevam... i igram...i smejem se... :lol:
 
wet look:
kada bih vam samo mogla opisati koliko je moj zivot trenutno na prekretnici...koliko je sve neizvesno...koliko postoji ozbijnih razloga da budem uplasena...

a ja?

ja citavo jutro slusam ovu pesmu...i beograd je probudilo sunce... i ne znam kakvim ce stvari tokom ici,ali ja pevam... i igram...i smejem se... :lol:

Nije bitno znati kakvim će tokom stvari ići. To nitko nije u stanju da prognozira. I radi toga se stvara strah koji nas sa jedne strane štiti,jer razmišljamo i donosimo sigurnosne mjere zaštite, a sa druge nas pravi depresivnim i samim tim koči, jer nismo u stanju da učinimo onaj odlučujući korak.
Zato postoji vjera.
Ja npr. vjerujem da ako činim dobre stvari u životu, sebi i drugima, da nikoga ne povrijedim, dapaće, da pomognem svakome kako znam i mogu...Da će mi se onda to vratiti (KAD TAD)isto lijepim događajima.
Moja vjera je sada toliko jaka da u njoj nema ni trunčice sumnje. Ja sam iskreno zadovoljan i sretan!
Što više se treba u životu smejati i radovati, biti optimističan, jer to drži čovjeka zdravijim što čak i pozitivno utjeće na njegovu okolinu.
No čovjek mora biti svjestan da poslije sunca dolazi kiša, a poslije kiše opet sunce. Ako se pomirimo sa tom činjenicom, lakše ćemo prebroditi one kišne dane.
Ne treba forsirati svoju sreću, i tražiti je tamo gdje ona ne živi. Sreća neće nikada otići, ako je njeguješ. Zato vjeruj u nju i ona te nikada neće napustiti. Možda ti se na trenutke učini da je nema, ali ona se samo malo odmara, kako bi mogla ponovo da poleti, vedra i puna elana.

Jako mi je drago WET LOOK da imaš dar u sebi da budeš sretna tako rano ujutro.:D To je jako dobar stav. Koristi i tebi i drugima. Ako postoji nešto što te plaši, a ti ne znaš kako taj problem da rješiš, ja ti savjetujem da ga pustiš da se sam rješi. Vjeruj da će ispasti onako kako treba. Nije bitno, ako ti se učini da je to za tebe možda loše ispalo. Kad tad će i to sjesti na svoje mjesto pa ćeš shvatiti da je to tako moralo biti. Ali bit ćeš isto tako i svjesna kako si lako to sve prepbrodila, ne unoseći svoje zdravlje i živce u nešto što nema točnog rješenja.
Čini dobro sebi i drugima, ali se ne daj vući za nos.!! I sreća stiže!!!S tim stavom....

DO THE NEXT STEP IN EVOLUTION
 

Back
Top