Opstanak

acabg

Elita
Poruka
20.624
Jel se secate emisije opstanak nekada davno je isala na 1 programu rts-a vrlo poucna emisija o zivotinjama da li mislite da treba da se prikazuje opet ?

 
Opstanak... nema više takvih emisija. Možda ima bolje snimljenih emisija, možda postoji veći izbor... ali nema više onog Opstanka čiji je tekst čitao Dejan Djurović. Čini mi se da, koliko sam volela te emisije, toliko im je šarm davao baš taj neponovljivi Dejanov glas. :)
 
Opstanak... nema više takvih emisija. Možda ima bolje snimljenih emisija, možda postoji veći izbor... ali nema više onog Opstanka čiji je tekst čitao Dejan Djurović. Čini mi se da, koliko sam volela te emisije, toliko im je šarm davao baš taj neponovljivi Dejanov glas. :)

Emisije se slabo sećam, znam da je sinonim za emisije tog tipa i da je išla na BK, ali taj glas nikako ne mogu zaboraviti....odličan narator....
 
i ja sam odrasla uz "opstanak", ali ima mnogo novih dobrih emisija koje bi trebalo otkupljivati (pogotovo BBCeve)
baš sam se pitala zašto nema više emisija o životinjama na domaćim kanalima
nemaju svi kablovsku, a i za decu je bolja naracija nego titlovi (a neke emisije su i bez titlova)
ja na televiziji uglavnom i gledam animalplanet, netgeowild i sl.
 

Back
Top