Muke nasih roditelja.....

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Cime ste svojim roditeljima zadavali muke.....sta ste radili da ih naterate da zele da vam e.bu mater....

Moj primer..
imala je keva jos u sremcici neku radnju u kojoj je imala veresiju...i ja tu lepo udjem i porejdujem joj crtu svaki dan za tako 600-700 dinara....zena je ono pizdela....ja i burazer smo jednom napravili 50 000 za jedan mesec i ugasila je crtu..ali to su bile lepe 2 godine...bas sam se prejeo slatkisa(ogadio mi se kinder bueno tada)a i bogami sam bio fet tih 2 godine....
 
Ajoj... baš je bilo teško tvojoj mami...

Ma, ja svojima, barem mami svaki dan zadajem muke svađajući se (čitaj: iritirajući) sa bratom... :lol:

ali kad sam zadnji put baš dobila batine... uf to je bilo žešće... pre jedno devet-deset godina.... a da bude

još gore... leto pa na golu kožu.. i to samo zato što sam sedela na ogradi od terase koja se nalazi na

visini od desetak metara....:rumenka:
 
Poslednja izmena:
Hm,dobili su pismo do razredne u kojem predlaze da promenim skolu.
To im nije leglo.
Ovako,ne radim im nista iz inata,iako oni misle suprotno,smara me to,a i retko ko(gotovo niko) me ne dotakne toliko da se potrudim da se zainatim-oni pogotovo ne.
nekih specificnih situacija ne mogu da se setim.
 
Ja sam svojima eb.o kevu...msm bas se sada secam i ono nije bilo humano...

u 8 razredu sam imao ako se dobro secam...3 meseca izostanaka...(90 dana)...i izmedju 200-300 neopravdanih(stalno mesam koliko).....i isao sam iz 6 predmeta na razredni...Nije mi uspeh bio los jer brzo ucim...ali su me u skoli vidjali svke prestupne godine...
slicno je bilo i u 5,6,7....ali 8 je bio kulminacija....
 
pa ono kao smatram da nisam bio neko traumatično dete


misim kad sam se ubijao onomad jeste bio cim za umiranje


sad one gluposto bezanej, pravdanej casova, alkohol, cekanje iz grada, mada moji nisu u tom fazonu... to su stvarno gluposti


i za fax me smaraju... i kad sam polagao vožnju 10 puta...

i za upis kad sam bio u haosu

a u globalu sma divno dete
 
Ja sam svojima eb.o kevu...msm bas se sada secam i ono nije bilo humano...

u 8 razredu sam imao ako se dobro secam...3 meseca izostanaka...(90 dana)...i izmedju 200-300 neopravdanih(stalno mesam koliko).....i isao sam iz 6 predmeta na razredni...Nije mi uspeh bio los jer brzo ucim...ali su me u skoli vidjali svke prestupne godine...
slicno je bilo i u 5,6,7....ali 8 je bio kulminacija....

pa kad si se satirao na sve strane
 
Moja mama je inace kul...ja se sa njom poneki put zezam...
Mozda ace ovo zvucati malo bolesno ali evo da kazem...kad me je iznervirala jedanput..zatvorio sam joj prozor na terasi..i ona je lupala 5 minuta dok joj nisam otvorio..drugi put sam joj iseko zicu za ves u25 delova...i mnogo ludarija...
Pokidao sam joj zivce :rumenko:
 
U fazonu, ja sam bila u osnovnoj jedan od najboljih djaka, skoro uvek 5.00, nijedan neopravdani... A sad u srednjoj, 5 keceva ( koje popravljam ;) ) neopravdanih kolko isto dosta, aaa pre bih izlazila bla bla... Mozes misliti koji je to sok bio za moje kad im pricam ocene... Zgroze se, rekli da ce me izbaciti budem li tako nastavila xDDD A ***... :PpPp Pravila sam i ja pre neka sitna sranja, ali sada je sve pocelo onako... xDD
 
Stojala kanta borovnica u kuhinju kad sam bio derle malo, i naravno, bio trapavo dijete, pa je prevrnuo i sve se prosulo, 5 kila borovnice na tepih, pa onda nedje sam uzeo kasiku i kanticu euro-krema, pa poceo da mazem po zidu, pa onda volio sam zvuk loma case, pa sam ih razbijao od sudoperu i jos mnogo stvari no sad ne mogu u momentu da ih se sjetim. Uglavnom u tom predskolskom periodu sam im najvise muka zadavao.
 

Back
Top