Osecaj?

Poruka
8.529
U zadnje vreme mi se desava da znam kakva je neka osoba cim je dodirnem ili prodje pored mene, takodje desava mi se vec duze vreme da imam utisak da je neko tu u (sobi, nekoj prostoriji) a ustvari nema nikoga. I za vreme nastave, iskljucivo kod jednog profesora, crtam Triskell a dok ga crtam sam kao u nekom transu ili tako nesto. Ima neko objasnjenje?
 
US-DeptOfTransportation-Seal.svg


http://en.wikipedia.org/wiki/Denver_International_Airport

Massive Underground Facility Underneath Denver Airport - Conspiracy theorists think something's fishy at Denver International
 
Ja da ti kazem sinko,batali se ti naruta,i ostalih gluposti....pod uslovom da ne mozes da podneses,mislis da si jedini koji pise to...dobro to za crtanje kod profe moze da prodje nkako ali ovo ostalo male su sanse po mom misljenju :\
 
U zadnje vreme mi se desava da znam kakva je neka osoba cim je dodirnem ili prodje pored mene, takodje desava mi se vec duze vreme da imam utisak da je neko tu u (sobi, nekoj prostoriji) a ustvari nema nikoga. I za vreme nastave, iskljucivo kod jednog profesora, crtam Triskell a dok ga crtam sam kao u nekom transu ili tako nesto. Ima neko objasnjenje?

takodje i meni u poslednje vreme.... :sad2:
 
Kada sam prijatelju, koji je inspektor, pricao o jednom coveku cija faca mi se ni malo ne svidja i rekao kako mu se po faci vidi da je zloban, on mi je rekao, da je gledao ljude i sa "dobrom" facom i sa "zlom" facom i da su i jedni i drugi isti kada ih vidi u mrtvacnici... Nema vise ni onog dobrog, ni onog loseg, jednostavno nema niceg, a face su iste....

Ni ne trudim se da okarakterisem osobu cim je vidim, ili dodirnem... Ljudi su komplikovani i pustam ih da budu onakvi kakvi jesu, a ne kakvim sam ih ja zamislio jos prvi put kada sam ih video...
Ionako, kada umru nisu nista, tako da nemam potrebu da stvaram neku posebnu sliku o njima...


Ako ne pokusavas da ih provalis na prvi pogled, onda nece ni da ti se desava ovo sto ti se desava... A za crtanje... Hm... To ne znam...
 
Kada sam prijatelju, koji je inspektor, pricao o jednom coveku cija faca mi se ni malo ne svidja i rekao kako mu se po faci vidi da je zloban, on mi je rekao, da je gledao ljude i sa "dobrom" facom i sa "zlom" facom i da su i jedni i drugi isti kada ih vidi u mrtvacnici... Nema vise ni onog dobrog, ni onog loseg, jednostavno nema niceg, a face su iste....

Ni ne trudim se da okarakterisem osobu cim je vidim, ili dodirnem... Ljudi su komplikovani i pustam ih da budu onakvi kakvi jesu, a ne kakvim sam ih ja zamislio jos prvi put kada sam ih video...
Ionako, kada umru nisu nista, tako da nemam potrebu da stvaram neku posebnu sliku o njima...


Ako ne pokusavas da ih provalis na prvi pogled, onda nece ni da ti se desava ovo sto ti se desava... A za crtanje... Hm... To ne znam...

Uopste se ne trudim da ocenim ljude na prvi pogled, to se jednostavno samo desi a kako ne znam, a inace za informaciju mi se posle pokaze da je ta osoba zaista takva kako sam imao utisak!
 
Nije da nisi pogresio, nego onako kako je ocenis na pocetku, uglavnom ces tako uvek da je gledas, koliko god da ta osoba nije takva... Cudan je narod... Osim SPS-u, ne da nikom da se promeni :P
 
Mngi mogu osetiti prisustvo onih koji nisu u fizičkim telima. Medju takvim koji su izvan i bez fizičkog tela češće ima onih kojih se treba kloniti nego onih čije prisustvo treba poželeti.
Bilo kako bilo život je suviše dragocen da bi se kockao u ovakvim stvarima.
Pa ipak, ima onih koji su se prema medijumstvu otvarali i u prethodnim životima pa se njima slične stvari dogadjaju i u ovom.
Čitao sam jednu knjigu u kojoj Doktrorka psihologije poručuje da je normalno uspostavljati kontakt sa onima koji su napustili ovaj svet.
Medjutim, dalja podrobnija istraživanja su mi otkrila ono što je važno znati; Takve medijumske kontakte ne činiti. Jer, to nije normalna vrsta kontkata.
vrata prema njima se otvaraju iznutra i sa dozvoplom pojedinca.
Duhovno visoko razvijeni nikada neće doći da ostvaruju takve kontakte sa ljudima.

uzgred. njih je moguće osetiti kada su prisutni, moguće ih je videti ali i razgovarati sa njima. No, najbolje je ne želeti njihovo prisustvo.

U pojedinim slučajevima ih možemo osetiti kada prodju kroz nas a tada nas obuzme hladna jeza.
 
Mngi mogu osetiti prisustvo onih koji nisu u fizičkim telima.

Ko su ONI?

Medju takvim koji su izvan i bez fizičkog tela češće ima onih kojih se treba kloniti nego onih čije prisustvo treba poželeti.

Zasto? Da li bi mog'o malo detaljnije...bas me zanima...

Čitao sam jednu knjigu u kojoj Doktrorka psihologije poručuje da je normalno uspostavljati kontakt sa onima koji su napustili ovaj svet.
Medjutim, dalja podrobnija istraživanja su mi otkrila ono što je važno znati; Takve medijumske kontakte ne činiti. Jer, to nije normalna vrsta kontkata.
vrata prema njima se otvaraju iznutra i sa dozvoplom pojedinca.

Zasto nije "normalna vrsta kontakta"?Npr. ako zelimo da kontaktiramo sa preminulim rodjacima? I da li je to uopste moguce ako postoji reinkarnacija (a onaj s kim zelimo kontakt je umro,recimo, pre godinu ili pet godina)?Cijom dozvolom-nasom ili njihovom?

Duhovno visoko razvijeni nikada neće doći da ostvaruju takve kontakte sa ljudima.
Kako da znamo da li nasi preminuli rodjaci spadaju u ovu kategoriju? Ako spadaju, da li to znaci da medijum ne bi mog'o da uspostavi kontakt s njima?

uzgred. njih je moguće osetiti kada su prisutni, moguće ih je videti ali i razgovarati sa njima. No, najbolje je ne želeti njihovo prisustvo.

I opet...zasto? :(
 
Poslednja izmena:
U zadnje vreme mi se desava da znam kakva je neka osoba cim je dodirnem ili prodje pored mene, takodje desava mi se vec duze vreme da imam utisak da je neko tu u (sobi, nekoj prostoriji) a ustvari nema nikoga. I za vreme nastave, iskljucivo kod jednog profesora, crtam Triskell a dok ga crtam sam kao u nekom transu ili tako nesto. Ima neko objasnjenje?

Vrlo je moguce da ti je to podsvesno, da mislis kako ima nekoga u sobi, a ustvari nema nikoga.
 
["]

Ko su ONI?
Ljudi koji osećaju prisustvo drugih koji nisu u fizičkom telu obično imaju visoko osetljivu percepciju ili su se u ranijim životima "otvarali" prema medijumstvu.

Zasto nije "normalna vrsta kontakta"?Npr. ako zelimo da kontaktiramo sa preminulim rodjacima? I da li je to uopste moguce ako postoji reinkarnacija (a onaj s kim zelimo kontakt je umro,recimo, pre godinu ili pet godina)?Cijom dozvolom-nasom ili njihovom?

Umesto odgovora postaviću pitanje; Šta bi sa time dobila? Jer, medijumstvo znači ustupiti svoje telo nekome ko je već bestelesan.

Ovako Acibub, Rado ću odgovoriti ali sada nisam u mogućnosti zbog obaveza. Zamolio bih te da me pogrešno ne shvatiš ali nije na odmet pročitati u knjigama nešto o ovim stvarima.
Pozdrav :
(
.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top