Nemacka otvoreno trazi da Srbija prizna Kosovo,ili...

KianyRiws

Ističe se
Poruka
2.747
"Srbija je zatražila od Međunarodnog suda pravde pravno mišljenje o nezavisnosti Kosova i mi naravno nemamo ništa protiv toga. Međutim, smatramo da novi pregovori o statusu Kosova sada ne bi bili korisni. Rekao bih da, ako Srbija želi evropsku perspektivu, a ubeđen sam da želi, moraće da nađe načine za saradnju. Kosovo je nezavisna država. Nemačka, Britanija i još 20 zemalja Evropske unije je priznalo nezavisnost Kosova. Ubeđen sam da će jednog dana Srbija prihvatiti postojeći status kvo. Inače će joj biti veoma teško da uđe u Evropsku uniju".

Ginter Krihbaum kaže da je svestan da se stavovi o Kosovu u Srbiji neće promeniti preko noći i da bi taj proces, kako kaže, mogao da potraje godinama.

Ipak, dodaje on, treba imati na umu da više od 90 odsto stanovništva na Kosovu čine Albanci koji žele nezavisno Kosovo.

"Tu želju treba poštovati", smatra Ginter Krihbaum.

-ceo clanak na ;
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/05/100505_germanyserbia.shtml
 
"Srbija je zatražila od Međunarodnog suda pravde pravno mišljenje o nezavisnosti Kosova i mi naravno nemamo ništa protiv toga. Međutim, smatramo da novi pregovori o statusu Kosova sada ne bi bili korisni. Rekao bih da, ako Srbija želi evropsku perspektivu, a ubeđen sam da želi, moraće da nađe načine za saradnju. Kosovo je nezavisna država. Nemačka, Britanija i još 20 zemalja Evropske unije je priznalo nezavisnost Kosova. Ubeđen sam da će jednog dana Srbija prihvatiti postojeći status kvo. Inače će joj biti veoma teško da uđe u Evropsku uniju".

Ginter Krihbaum kaže da je svestan da se stavovi o Kosovu u Srbiji neće promeniti preko noći i da bi taj proces, kako kaže, mogao da potraje godinama.

Ipak, dodaje on, treba imati na umu da više od 90 odsto stanovništva na Kosovu čine Albanci koji žele nezavisno Kosovo.

"Tu želju treba poštovati", smatra Ginter Krihbaum.

-ceo clanak na ;
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/05/100505_germanyserbia.shtml

.mamicu im ,ni ratnu shtetu logorashima nisu isplatili a ovamo se kunu u neku demokratiju ..............:evil::evil:
 
"Srbija je zatražila od Međunarodnog suda pravde pravno mišljenje o nezavisnosti Kosova i mi naravno nemamo ništa protiv toga. Međutim, smatramo da novi pregovori o statusu Kosova sada ne bi bili korisni. Rekao bih da, ako Srbija želi evropsku perspektivu, a ubeđen sam da želi, moraće da nađe načine za saradnju. Kosovo je nezavisna država. Nemačka, Britanija i još 20 zemalja Evropske unije je priznalo nezavisnost Kosova. Ubeđen sam da će jednog dana Srbija prihvatiti postojeći status kvo. Inače će joj biti veoma teško da uđe u Evropsku uniju".

Ginter Krihbaum kaže da je svestan da se stavovi o Kosovu u Srbiji neće promeniti preko noći i da bi taj proces, kako kaže, mogao da potraje godinama.

Ipak, dodaje on, treba imati na umu da više od 90 odsto stanovništva na Kosovu čine Albanci koji žele nezavisno Kosovo.

"Tu želju treba poštovati", smatra Ginter Krihbaum.

-ceo clanak na ;
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/05/100505_germanyserbia.shtml

Za neko vreme svi ce otvoreno to traziti od nas samo glupima to nije jasno..Recice da biramo ili Kosovo ili EU nema oba...pa se odlucite..
 
Лопови из Швабије траже да Србија призна криминални шиптарски протекторат...одговор је једноставан.:lol:

ima jedna dobra recenica u filmu ko to tamo peva kad deda odgovori Bati Stojkovicu bas u vezi svaba................koja se moze primeniti na sadasnje prilike u Srbiji
 
Poslednja izmena:
ima jedna dobra recenica u filmu ko to tamo peva kad deda odgovori Bati Stojkovicu bas u vezi svaba................koja se moze primeniti na sadasnje prilike u Srbiji

Мени су Швабе симпа АЛИ САМО НА ДАЉИНУ... а ово директно мешање и стално поповање је превршило сваку меру. Рече ми један старац да је реч БИТАНГА код нас измишљена због Шваба и њиховог "бите" и "данке" :per:... и стварно по стоти пут када народ нешто смисли - то је непорециво.:cool:
 
Када је о тој уцени било недавно јавно говора СВИ ИЗ ЕУ СУ СЕ КЛЕЛИ ДА ПРИЗНАВАЊЕ тзв.КОСОВе НИЈЕ БИО КАКАВ УСЛОВ ЗА ЕУ - шта је ово сад???

pa i nije i nece biti sluzbeni uvjet..(jedino ako slovenija nesto ne izmisli...kacin)
ali, traziti ce surafnju na svim nivoima
 
Када је о тој уцени било недавно јавно говора СВИ ИЗ ЕУ СУ СЕ КЛЕЛИ ДА ПРИЗНАВАЊЕ тзв.КОСОВе НИЈЕ БИО КАКАВ УСЛОВ ЗА ЕУ - шта је ово сад???



Neznam... pitaj tadićija :
 

Prilozi

  • magarac 002.jpg
    magarac 002.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 2
"Srbija je zatražila od Međunarodnog suda pravde pravno mišljenje o nezavisnosti Kosova i mi naravno nemamo ništa protiv toga. Međutim, smatramo da novi pregovori o statusu Kosova sada ne bi bili korisni. Rekao bih da, ako Srbija želi evropsku perspektivu, a ubeđen sam da želi, moraće da nađe načine za saradnju. Kosovo je nezavisna država. Nemačka, Britanija i još 20 zemalja Evropske unije je priznalo nezavisnost Kosova. Ubeđen sam da će jednog dana Srbija prihvatiti postojeći status kvo. Inače će joj biti veoma teško da uđe u Evropsku uniju".

Ginter Krihbaum kaže da je svestan da se stavovi o Kosovu u Srbiji neće promeniti preko noći i da bi taj proces, kako kaže, mogao da potraje godinama.

Ipak, dodaje on, treba imati na umu da više od 90 odsto stanovništva na Kosovu čine Albanci koji žele nezavisno Kosovo.

"Tu želju treba poštovati", smatra Ginter Krihbaum.

-ceo clanak na ;
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/05/100505_germanyserbia.shtml

priznati kosovo ili ne to je zavrseni cin samo me interesuje zasto bas uvek ti nemci moraju da namecu svoju volju nekome drugom. za nekoliko desetina godina takva sudbina ce i nemce da zatece kao sto je srbe zatekla da sada budu manjina na rodjenoj zemlji, kao sto rekoh nemce ce za nekoliko desetina godina da pregaze turci vec i sada ih ima u pojedinim redovima vlade policije. sto se tice za ulazak srbije u EU moze li meni neko da objasni kakve dobrote bi donela ta EU srbiji osim sto bi onda zakon i odluke donosio brisel a ne beograd. a ja to sam zaboravio gedza srbin je naucio da mu se komanduje i da mu se ukazuje na sve sta treba da radi znaci isto kao sto je bilo za vreme tita samo tako braco srbi bori te se za ulazak u EU mozda se desi neko veliko cudo i ta EU vam promeni cud nego braco srbi menjajte cud to bi bilo prvo sto bi morali da ucinite drugo sto bi morali da ucinite jeste da ne zavidite nikome ako ima vise nego sam sto imam trece ne svadjate se izmedju sebe kada citam ovde u forumu lepo mi dodje da placem od zalosti. eto braco srbi ako neko hoce da prokomentarise ovo neka ucini ali bez uvreda pa da vidimo koliko smo srbi dali smo nesto naucili ili ne do tada zbogom i budite mi zivi i zdravi.
 
"Srbija je zatražila od Međunarodnog suda pravde pravno mišljenje o nezavisnosti Kosova i mi naravno nemamo ništa protiv toga. Međutim, smatramo da novi pregovori o statusu Kosova sada ne bi bili korisni. Rekao bih da, ako Srbija želi evropsku perspektivu, a ubeđen sam da želi, moraće da nađe načine za saradnju. Kosovo je nezavisna država. Nemačka, Britanija i još 20 zemalja Evropske unije je priznalo nezavisnost Kosova. Ubeđen sam da će jednog dana Srbija prihvatiti postojeći status kvo. Inače će joj biti veoma teško da uđe u Evropsku uniju".

Ginter Krihbaum kaže da je svestan da se stavovi o Kosovu u Srbiji neće promeniti preko noći i da bi taj proces, kako kaže, mogao da potraje godinama.

Ipak, dodaje on, treba imati na umu da više od 90 odsto stanovništva na Kosovu čine Albanci koji žele nezavisno Kosovo.

"Tu želju treba poštovati", smatra Ginter Krihbaum.

-ceo clanak na ;
http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/05/100505_germanyserbia.shtml

Upravu su ljudi. Ne možemo da ignorišemo realnost, da gurnemo glavu u pesak i živimo u nekom svom svetu narednih 20 - 25 godina, kada će nas međunarodna zajednica primorati na priznanje. Ovo ignorisanje kosovske realnosti (nezavisnosti Kosova) vodi samo ka samo - izolaciji i ničemu drugom. Nemci nam savetuju ono što je najbolje za nas.
 
Upravu su ljudi. Ne možemo da ignorišemo realnost, da gurnemo glavu u pesak i živimo u nekom svom svetu narednih 20 - 25 godina, kada će nas međunarodna zajednica primorati na priznanje. Ovo ignorisanje kosovske realnosti (nezavisnosti Kosova) vodi samo ka samo - izolaciji i ničemu drugom. Nemci nam savetuju ono što je najbolje za nas.

pa sto se neka druga zemlja ne odrekne svoje teritorije zarad eu
 
svaka cast nasi VELIKI prijatelji nemci nas lepo savetuju hvala im do boga, samo se ja pitam da tako jedna prijateljska zelja? kao sto je nemacka ne da savet englezima da priznaju irsku skotsku. italijanima da priznaju südtirol(juzni tirol) izraelu da prizna palestinu ima tu puno jos drzava i drzavica koje bi se trebale priznati ali po nemackom misljenju najvazije je da srbija prizna kosovo pazi sijo mi ga djuro ti nemci vole stvarno nas srbe nema sta.
 
svaka cast nasi VELIKI prijatelji nemci nas lepo savetuju hvala im do boga, samo se ja pitam da tako jedna prijateljska zelja? kao sto je nemacka ne da savet englezima da priznaju irsku skotsku. italijanima da priznaju südtirol(juzni tirol) izraelu da prizna palestinu ima tu puno jos drzava i drzavica koje bi se trebale priznati ali po nemackom misljenju najvazije je da srbija prizna kosovo pazi sijo mi ga djuro ti nemci vole stvarno nas srbe nema sta.

a i zasluzili smo da nas vole u vreme tita kad god je nesto bilo da se trazi od zapada odma je tile udarao po nemcima i austrijancima i pominjao ih na drugi svetski rat e sada nam prijatelji nemci vracaju punom parom a i zasluzili smo brate tako i teba.
 
Kome nije jasno da nemacka nastavlja genocidnu fasisticku nacisticku politiku prema srbiji i srpskom narodu od 1914 do danas taj je u vecoj zabludi , njima je u interesu unistiti srbiju i srpski narod ili u najmanju ruku svesti nas u najmanju mogucu meru ako im prode ovo sa kosovom koji oni kazu da je presedan ocekujte da naprave presedane i za vojvodinu i sandzak.Probali su u dva svetska rata da nas istrebe pa nisu uspeli 90 ih nisu mogli direktno da nas napadnu nego su preko svojih sluga hrvatske bosne i albanije to odradili uz pomoc natoa.
 
svaka cast nasi VELIKI prijatelji nemci nas lepo savetuju hvala im do boga, samo se ja pitam da tako jedna prijateljska zelja? kao sto je nemacka ne da savet englezima da priznaju irsku skotsku. italijanima da priznaju südtirol(juzni tirol) izraelu da prizna palestinu ima tu puno jos drzava i drzavica koje bi se trebale priznati ali po nemackom misljenju najvazije je da srbija prizna kosovo pazi sijo mi ga djuro ti nemci vole stvarno nas srbe nema sta.

Bata Zivojinovic je kriv,revansiraju se Nemci...............
 

Back
Top