Ne cuva moral vernost, nego STRAH

nevezano za mushko-zenske odnose...
STRAH jeste osecanje jache od LJUBAVI

mlogo si blate ogolchen na zene....nisu sve neverne

i evo sada ideje :idea:

svaki mushkarac i svaka zena koja ulazi u vezu mora da shvati da reprezentuje svoj pol...
znachi rech je o 2 reprezentacije i jednom sponzoru...interesantno!! (nobel za modernu ekonomiju u najavi)
 
snoshaj efendija:
Moje licno misljenje je da bi 100% ljudi krenulo u prevaru kada ih ne bi bio strah da se prevara otkrije. Kada bi postojala stopostotna verovatnoca da se prevara nikad ne sazna, svi bi varali partnere.
Znaci, nema vernosti, samo strah.
Sta mislite o tome? 8)
Moje licno misljenje je da nisi u pravu. Kad nekoga volis - posmatras ga kao samog sebe. I varajuci njega - varas sebe i izneveravas svoja osecanja.
Mislim da mnogo gresis...
 
Mogla sam x puta prevariti momka bez trunke sumnje da će on to ikada saznati...a nisam. Zasto? Kao prvo, jos nijednom nisam osetila potrebu za tako necim, kao drugo osecala bih se uzasno jadno i prljavo posle toga, samim tim bi i nasa veza postala jadna...
Znaci, teorija ti ne valja...
 
Snezna_kraljica:
goodday:
:D :D snimi Snjeguljicu....pa di si...chistoto moja :lol: shalim se...necu sada ovdi da te svojatam... :)
kako patuljci ?
"Snezna kraljica" i "Snezana" su dve razlicite bajke. Ja sam u onoj prvoj i ne znam o kojim patuljcima govoris. U Sibiru imamo samo irvase i led.

P.S. Gudi, ne budi zao covek i ne rugaj se mojim razmisljanjima...
ok..

1-nisam zao
2nisam chovek :lol:
3-ok ok...razlichite bajke...kako Rudollf??
4-ne rugam se nego se divim s'podsmehom
 
goodday:
Snezna_kraljica:
goodday:
:D :D snimi Snjeguljicu....pa di si...chistoto moja :lol: shalim se...necu sada ovdi da te svojatam... :)
kako patuljci ?
"Snezna kraljica" i "Snezana" su dve razlicite bajke. Ja sam u onoj prvoj i ne znam o kojim patuljcima govoris. U Sibiru imamo samo irvase i led.

P.S. Gudi, ne budi zao covek i ne rugaj se mojim razmisljanjima...
ok..

1-nisam zao
2nisam chovek :lol:
3-ok ok...razlichite bajke...kako Rudollf??
4-ne rugam se nego se divim s'podsmehom

I ja se dostojanstveno ponizavam druzeci se sa vama, nezlim neljudima... :P

Btw, Rudolf je u Zapadnoj tradiciji. A Snezna kraljica u Istocnoj
 
0077:
Možda ljudi varaju baš zbog te neizvesnosti,da li hoće ili neće biti otkriveni.Ako bi sve bilo dozvoljeno da li bi život bio zanimljiv???Lično se ne bavim prevarama i nevidim smisao prevare :roll: Čemu prevara???? 8)
uuuu...sine ala se razradjuje temica..
slazem se sa pitanjem...daklem "chemu prevara"...ako je zbog drushtva njima uvek mogu (ako imam potrebu) isprichati neku fantazmagorichnu prichicu....chisto da se uchipim sa nechim u "momachko veche"
 
Snezna_kraljica:
divlja-u-srcu:
Meni se cini da je u pravu! :roll:
Problem vecine ljudi - prema sebi procenjuju druge. Pravljenje projekcija nikad nije davalo realne rezultate. Ako vi mislite tako - ne mora da znaci da svi ljudi dele vase misljenje.

Pametnica si ti! :) Tacno je da procenjujemo druge gledajuci kroz sebe! Ali to sad nema veze sa mnom i mojom projekcijom! Svakom , ali svakom moze da se desi da prevari partnera! Cak i ako je bio veran 100 godina, i ako je bio olicenje vrline i nevinosti, i nikad nije pomislio na tako nesto! Tim pre, u stvari! I to nije moje misljenje, to praksa pokazuje...nazalost! :(
 
goodday:
Snezna_kraljica:
I ja se dostojanstveno ponizavam druzeci se sa vama, nezlim neljudima... :P [/b]
mmmm....2 negacije=zlim ljudima...hmm...hmm.hmmm
ok ti slatka devojchice=neslatka nedevojchice

dostojansveno ponizavanje...to mi se dopada!!
ja ti vec rekoh da si ok lik...prema tome dabome...ali mora malo...chisto da odrzim imidz
Ma je li! Da mi nisi rekao, ne bih nikad ni saznala, vecno bih zivela u zabludi...
Dobro, dobro... Odrzavaj ti svoj imidz... Preko moje grbace. :P
:wink:
 
divlja-u-srcu:
Pametnica si ti! :) Tacno je da procenjujemo druge gledajuci kroz sebe! Ali to sad nema veze sa mnom i mojom projekcijom! Svakom , ali svakom moze da se desi da prevari partnera! Cak i ako je bio veran 100 godina, i ako je bio olicenje vrline i nevinosti, i nikad nije pomislio na tako nesto! Tim pre, u stvari! I to nije moje misljenje, to praksa pokazuje...nazalost! :(
Pa, dobro, ako ti kazes... Ja i dalje mislim da postoje ljudi koji ne bi mogli prevariti... Mada - iskreno - ne poznajem takve... Ja mislim da ja ne bih mogla, a veruj mi, mogla sam se osvetiti za jedan slican dogadjaj svom, sada vec skoro bivsem, pa nisam. To sto ja ne bih prevarila cak ni kad je veza u silaznoj putanji - daje mi nadu da ima jos ljudi koji ovako razmisljaju - ili - koji sebe KOCE, zavisi kako ko na ovo gleda. Dakle - i ja pravim projekciju... Ma, ima nas svakakvih, svet je saren, pun boja i zato nejednoznacan :wink:
 
Lepo je to..
Svi ste imali idealne veze u kojima bar jednom niste zeleli na trenutak da pobegnete iz monotonije koja se MORATE PRIZNATI, povremeno javlja;loseg seksa, koji se MORATE PRIZNATI, povremeno javi;fizicke privlacnosti prema osobi koja nije vas partner ali bi je rado probali...
Da budemo posteni, svako od nas ima bar neku osobu za koju makar u sebi kaze-al bi je/ga kresnuo/la.To moze biti javna licnost (pevac, glumac, sportista)ili komsija, kolega sa posla itd.
Banalizujem ali:Da imam stav kao neki prethodnici koji kazu da mi teorija ne valja a da mi u komsiluku zivi npr. neka seksi glumica, pevacica (zamislite koju god zelite) i da imam prilike da je kresnem-kresnuo bih je samo tako i ne bih se osecao prljavo i bedno.Posteno.
Rekao sam, glumica ili pevacica da bi ste sebi docarali sliku neke super ribe zbog koje vredi zagristi metak.A ako ima 100% sanse da se ne sazna-ijaoj, srece moje.
Ne znam da li ima bilo koja klinka ili devojka kojoj se svidja Bekham da ne bi prevarila neku svoju jajaru spustenog dupeta i masnih brkova ili cak decka koji je glavna faca u gradu, lep kao bog i pazljiv kao batler ako bi bilo sanse da ispuni svoj san...
Hm... :?
 
hvala na dopushtenju...da na vashoj, ohhh tako divnoj i pravilno zakrivljenoj, grbi (nahvalih te ja sada) gradim svoj image....
elem...znachi-DA!...vernost ne levitira nad strahom....
vernost je realna kao i nevernost...ali i ovde je valjda primenjiva "kako sejesh tako cesh i znjeti".....nasha....stara....ohhh
 
goodday:
hvala na dopushtenju...da na vashoj, ohhh tako divnoj i pravilno zakrivljenoj, grbi (nahvalih te ja sada) gradim svoj image....
elem...znachi-DA!...vernost ne levitira nad strahom....
vernost je realna kao i nevernost...ali i ovde je valjda primenjiva "kako sejesh tako cesh i znjeti".....nasha....stara....ohhh

Nisi u pravu. Pitenje je MOTIVA, koji ce nadvladati strah.A to 'nije bilo sanse da se sazna' znam ja najbolje kako izgleda.Veruj mi.Brrrrrr.Kad se setim...
 
snoshaj efendija:
Nisi u pravu. Pitenje je MOTIVA, koji ce nadvladati strah.A to 'nije bilo sanse da se sazna' znam ja najbolje kako izgleda.Veruj mi.Brrrrrr.Kad se setim...
ma mator si...sram te bilo sedih obrva!
nisi ni ti u pravu...sexualni impuls moze da se iskulira...sve bre moze da iskulira....prevara se ne deshava sam od sebe...uvek je prizeljkivana...prema tome
1-konstatovati problem
2-lokalizovati problem
3-otkloniti problem
 
snoshaj efendija:
Lepo je to..
Svi ste imali idealne veze u kojima bar jednom niste zeleli na trenutak da pobegnete iz monotonije koja se MORATE PRIZNATI, povremeno javlja;loseg seksa, koji se MORATE PRIZNATI, povremeno javi;fizicke privlacnosti prema osobi koja nije vas partner ali bi je rado probali...
Da budemo posteni, svako od nas ima bar neku osobu za koju makar u sebi kaze-al bi je/ga kresnuo/la.To moze biti javna licnost (pevac, glumac, sportista)ili komsija, kolega sa posla itd.
Banalizujem ali:Da imam stav kao neki prethodnici koji kazu da mi teorija ne valja a da mi u komsiluku zivi npr. neka seksi glumica, pevacica (zamislite koju god zelite) i da imam prilike da je kresnem-kresnuo bih je samo tako i ne bih se osecao prljavo i bedno.Posteno.
Rekao sam, glumica ili pevacica da bi ste sebi docarali sliku neke super ribe zbog koje vredi zagristi metak.A ako ima 100% sanse da se ne sazna-ijaoj, srece moje.
Ne znam da li ima bilo koja klinka ili devojka kojoj se svidja Bekham da ne bi prevarila neku svoju jajaru spustenog dupeta i masnih brkova ili cak decka koji je glavna faca u gradu, lep kao bog i pazljiv kao batler ako bi bilo sanse da ispuni svoj san...
Hm... :?
Hm. Da vidimo:
1. Ja nikad nisam rekla da je moja veza idealna. Takva ne postoji.
2. monotonija – to je samo faza koja prolazi i ne treba joj pridavati veci znacaj, vec se samo potruditi da prodje sto bezbolnije. Ako ne prodje – treba zavrsiti vezu.
3. sa sexom nemam problema i ne mogu o tome govoriti
4. covek se mora pomiriti sa tim da osoba koja je pored njega ipak – NIJE najbolja, najlepsa, najprivlacnija, naspretnija i najzanimljivija osoba na svetu. I da, evidentno – postoje druge osobe koje su od nje bolje. I da se one – verovatno – nalaze i u nasoj blizini. Da li uvek moramo jurcati za najboljim? Zasto? I on najboljeg postoji bolje i jos bolje… Savrsenstvo dostici ne mozemo.


snoshaj efendija:
Da budemo posteni, svako od nas ima bar neku osobu za koju makar u sebi kaze-al bi je/ga kresnuo/la.

Evo, ja bih kojotea!

A sto se tice mr Bekama… Pevaca, pevacica i sl… Konkretno ja – uvek sam se zgrazavala na idolopoklonstvo. I Bekam je nikakav kad ustane ujutru (mislim, pretpostavljam…:). Svi smo mi samo ljudi. Ne treba praviti idole. Zasto su ti ljudi bolji od nekog drugog? Svasta…

U PRAVOJ ljubavi – osoba koja je pored tebe je tebi NAJBOLJA, iako znas da je to potpuno nerealno i iako znas sve njene mane.
 

Back
Top