News-events: Francuska ce da bude treca islamska zemlja u Evropi?

Andjelce,
pokazao sam klip gde se vidi nekoliko Francuza koji su primili islam a mogu i podatke, na stotine hiljada Francuza svake godine primi islam.

Znaci da brojni pripadnici islamske zajednice u Francuskoj predstavljaju islam u dobrom svetlu, i to toliko dobrom, da i Francuzi starosedeoci, katolici ili ateisti, prelaze u islam.

To sto je izrazita manjina i sto mediji vole da eksploatisu upravo minorne slucajeve vise govori o samim medijima nego o bilo cemu drugom.


Ne Migele, gresis.
Ima x slucajeva gde i muslimani konvertiraju u Hriscanstvo, samo sto se o tome NE SME PRICATI, a i te ljude brzo ucutkaju.
Budi malo objektivan i nepristrasan.
 
Andjelce, na tvoju konstataciju da ljudi prestavljaju islam lose rekao sam u znacenju da sami Francuzi to ne primecuju, vec naprotiv "da brojni pripadnici islamske zajednice u Francuskoj predstavljaju islam u dobrom svetlu, i to toliko dobrom, da i Francuzi starosedeoci, katolici ili ateisti, prelaze u islam".

Ovim sam hteo da kazem da sami etnicki Francuzi bolje procenjuju dobrotu, disciplinu i vrline pripadnika islamske zajednice koji u velikom broju naseljavaju Francusku nego sto neko sa strane to moze primetiti.
 
Andjelce, na tvoju konstataciju da ljudi prestavljaju islam lose rekao sam u znacenju da sami Francuzi to ne primecuju, vec naprotiv "da brojni pripadnici islamske zajednice u Francuskoj predstavljaju islam u dobrom svetlu, i to toliko dobrom, da i Francuzi starosedeoci, katolici ili ateisti, prelaze u islam".

Ovim sam hteo da kazem da sami etnicki Francuzi bolje procenjuju dobrotu, disciplinu i vrline pripadnika islamske zajednice koji u velikom broju naseljavaju Francusku nego sto neko sa strane to moze primetiti.

Nije bas sve tako...uzimas sve zdravo za gotovo...
 
Problem postoji i vrlo je ozbiljan.Ne divim se uopste mudrosti Zapadnjaka.Ucinili su mnoge teske greske zadnjih decenija.

Tesko je sve generalizovati.

Francuzi su sigurno medju najdemokraticnijim narodima na svetu i Francuska je u mnogim pogledima za primer.

Ovde nije rec o greskama Francuza, mada su ih i oni svakako cinili, ovde je rec o mladim i poletnim snagama koje nude nesto novo, sveze, progresvno i zamenjuju umorne i prevazidjene stare snage.
 
Da mlade i poletne snage koje nas vode u novi srednji vijek, vijek mraka torture, gladi iz kog nikad nebismo izishli!
To bi bio kraj demokratije i kraj ljudskih prava i kraj tehnoloških otkrića!
U roku od 50 godina glad bi carevakla svijetom, ekonomija bi se svela na primitivnu poljoprivredu još primitivniju trgovinu i zanate!
Radije bihz odabrao junačku smrt nego život u tom sotonskom kotlu!
Koji ste vi idioti vi mungosi tzo je za nepovjerovati!
 
Pogledajte ovaj klip koji predstavlja Francuze koji dobrovoljno primaju islam.



U Saudijskoj Arabiji konvertiraju u Hriscanstvo. Mnogo vise njih bi konvertiralo, ali iz straha NE SMEJU! Biti musliman iz straha, nema nikakvu vrednost!

Ima jos x primera, gde se jasno vidi kako muslimani, proteruju i ubijaju kako Hriscane, tako muslimane koji hoce da prime Hriscanstvo ili koji su konvertirali u Hriscanstvo!
Ima jos x primera koji pokazuju da sve vise muslimana konvertira u Hriscanstvo!
HOCES JOS?
 
Interesantan clanak o buducim kretanjima u Francuskoj, News-events:

France to be the 3rd muslim country in europe?

http://news-events.indie.my/2010/02/16/france-to-be-the-3rd-muslim-country-in-europe

every year over 1/2 million people convert to islam in france..at the present moment there are 6.2 million muslims in france. muslim women have on average more children than the non muslim women… and now some analysts say that france will join turkey and albania as the 3rd muslim european country….

Svake godine preko pola miliona ljudi u Francuskoj prelazi u islam...u sadasnjem trenutku ima 6.2 miliona muslimana u Francuskoj...muslimanske zene u proseku imaju vise dece nego nemuslimanske...i sada neki analiticari kazu da Francuska ce se pridruziti Turskoj i Albaniji kao treca muslimanska evropska zemlja.

Cudno da sam ja nasla podatak da u Francuskoj zivi 60 000 Francuza koji su konvertirali u Islam!
"Etwa 60.000 zum Islam konvertierte Franzosen leben in Frankreich."
Prevod:
Oko 60 000 Francuza koji su konvertirali u islam zive u Francuskoj!

http://de.qantara.de/webcom/show_article.php/_c-469/_nr-277/i.html

NE ZNAM GDE NALAZIS TE NADUVANE CIFRE?
 
Dobra ti je fora, ali moras i da znas ko su ustvari bili cetnici i pravu istinu o njima, a ne ove plagijatore cetnika.

Pa dobro, iz tvog dosadasnjeg izlaganja sam mogao uociti da ti jako smeta sve sto je u vezi sa muslimanima i Islamom, i ne bi me cudilo da su ti preci bili cetnici, koje ti sad pokusavas da opravdas.
 
Pa dobro, iz tvog dosadasnjeg izlaganja sam mogao uociti da ti jako smeta sve sto je u vezi sa muslimanima i Islamom, i ne bi me cudilo da su ti preci bili cetnici, koje ti sad pokusavas da opravdas.

Ak bi poceli da diskutujemo o cetnicima, otsli b previse off topic, uostalom ima i tema o cetnicima, pa ako hoces mozemo preci na temu i diskutovati o cetnicima.
Cetnici su bili regularna vojska Kraljevine SHS i ponosna sam da su moji preci bili tada u toj vojci.
Sve ostalo od pocetka WWII su ili manipulacije ili iskoriscavanje casnih cetnika, koji su pre WWII casno sluzili.
Sto se tice islama, ne smeta meni da svako veruje u sta hoce i ja to postujem, ali ruzno je i smeta mi kada neko na silu pokusava da nametne svoje misljenje i veru drugima.
Opet ti kazem ne citaj moje postove povrsno.
 
Ak bi poceli da diskutujemo o cetnicima, otsli b previse off topic, uostalom ima i tema o cetnicima, pa ako hoces mozemo preci na temu i diskutovati o cetnicima.
Cetnici su bili regularna vojska Kraljevine SHS i ponosna sam da su moji preci bili tada u toj vojci.
Sve ostalo od pocetka WWII su ili manipulacije ili iskoriscavanje casnih cetnika, koji su pre WWII casno sluzili.
Sto se tice islama, ne smeta meni da svako veruje u sta hoce i ja to postujem, ali ruzno je i smeta mi kada neko na silu pokusava da nametne svoje misljenje i veru drugima.
Opet ti kazem ne citaj moje postove povrsno.


Oprosti, ali gdje su to muslimani nekome nametali svoju vjeru?
Evo posto nisi upucena, Islam strogo zabranjuje nasilno prelazenje na vjeru nego je sve bazirano na dobrovoljnoj osnovi. Ako ne vjerujes uzmi Svetu knjigu kod muslimana (Kur'an) i procitaj. A to sto je eventualno neki pojedinac radio na svoju ruku, toga je uvijek bilo i bice.
Vidim da si jako tvrdoglava, i mislis da si samo ti u pravu.
Ne znam kako si upucena u historiju, al kada je Austrijski car Karl htio da osvoji BiH poslao je poruku muslimanima, u smislu da on ne priznaje nijednu drugu vjeru u svom carstvu osim krscanske. Meni nije poznato da je to uradio bilo koji sultan. I nemoj mi tu pricati neke besmislene stvari, plasirane od strane ovih Šešeljavaca koji su izgubljeni u vremenu i prostoru, koji mrze i sami sebe, a o drugima da ne pricamo...
 
Oprosti, ali gdje su to muslimani nekome nametali svoju vjeru?

planet-earth2.jpg
 
Шешељ? Какве он има везе четничким покретом у 2. Светском Рату? Мање гледај ТВ Техеран, књигу у руке!

Pa ko je Vojislav Šešelj? Čovjek koji sam za sebe kaže da je ponosni četnik, i nekadasnji vojvoda. Covjek koji kaze da je jedini smisao postojanja Srpske radikalne stranke stvaranje Velike Srbije.
 
Oprosti, ali gdje su to muslimani nekome nametali svoju vjeru?
Evo posto nisi upucena, Islam strogo zabranjuje nasilno prelazenje na vjeru nego je sve bazirano na dobrovoljnoj osnovi. Ako ne vjerujes uzmi Svetu knjigu kod muslimana (Kur'an) i procitaj. A to sto je eventualno neki pojedinac radio na svoju ruku, toga je uvijek bilo i bice.
Vidim da si jako tvrdoglava, i mislis da si samo ti u pravu.
Ne znam kako si upucena u historiju, al kada je Austrijski car Karl htio da osvoji BiH poslao je poruku muslimanima, u smislu da on ne priznaje nijednu drugu vjeru u svom carstvu osim krscanske. Meni nije poznato da je to uradio bilo koji sultan. I nemoj mi tu pricati neke besmislene stvari, plasirane od strane ovih Šešeljavaca koji su izgubljeni u vremenu i prostoru, koji mrze i sami sebe, a o drugima da ne pricamo...

Pusti Seselja, ja ne zivim u Srbiji, a i ako ti je Seselja samo u utima i argument jedini, sta dalje diskutovati s tobom!
Vidim da si ti tvrdoglav, pristrasan i neobjektivan. Fakat je da nametate islam. Mozda tako u kuranu pise, ali onda vi to sasvim pogresno interpretirate i samim tim stvaratesmao losu sliku o vasojer.
Ma nemoj, a sta su Turci radili? Igrali klikere?
 
Ova je diskusija krenula u pogresnom pravcu. Ni jedan od njih se nije izjasnjavao i ne izjasnjava se ni danas kao cetnik, a mi smo poceli pricati o cetnicima.
A to da li se ja na nekog ponosim, to je ipak moja privatna stvar.

Da, ali su zato mudahedinski ratni zlocinci koji su masakrirali narod!
Samo nemoj da mi kazes da nije, za to ima dokaza!
 

Back
Top