Vaginica nasha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Zzenske, opshte je poznato da se posle porodjaja vagina malo razvuche i bude drugachija.
Sad, ovo je pitanje i za one koje su se poradjale i one koje nisu :)

Da li bi ishle na operaciju iste i da li podrzzavate to?
radi vizuelnog dozzivljaja..da bi se osecale bolje sa sobom, partnerom etc..

Evo ja javno priznajem da sam bila na operaciji svog polnog organa 3 godine nakon porodjaja i mogu vam reci da se osecam kao tinejdzerka, jer ona sad zaista izgleda tinejdzerski ..ljubi je ja :mrgreen: :heart:
 
Zzenske, opshte je poznato da se posle porodjaja vagina malo razvuche i bude drugachija.
Sad, ovo je pitanje i za one koje su se poradjale i one koje nisu :)

Da li bi ishle na operaciju iste i da li podrzzavate to?
radi vizuelnog dozzivljaja..da bi se osecale bolje sa sobom, partnerom etc..

Evo ja javno priznajem da sam bila na operaciji svog polnog organa 3 godine nakon porodjaja i mogu vam reci da se osecam kao tinejdzerka, jer ona sad zaista izgleda tinejdzerski ..ljubi je ja :mrgreen: :heart:

kako se u biti tocno taj zahvat zvao ?
 
himenoplastika, labioplastika

toliko ja znam..sad, hirurg kad je meni radio, nije mi povratio nevinost, nego je nekako suzio, skratio ..shta vec, stvarno prelepo deluje.

-Salle, ja nemam muzza/i ptice na grani znaju da sam razvedena :lol: /..uzela sam kesh, zakazala i otishla :)
 
i kolko to košta ..
ova privatna klinika gde sam ja bila naplacuje od 600 do 1200 e.. sad nije bitno koliko sam ja platila :rumenko:
Pa bez alata nema ni zanata. Sredstvo za rad i treba da se održava. :rtfm:
vidi ga..ne mora zzena da bude neshto sex.aktivna da bi joj to palo na pamet. to se radi zbog sebe, ne zbog nekog tamo :confused:
Nisam se poradjala a i mislim da cu carski svakako jer sam kukavica i plasim se bola :lol:
Podrzavam svaki vid plasticne hirurgije :) Ako ce se neko tako osecati bolje sto da ne.
joj pile, pa boli i posle carskog..al ok :)
takodje, mada ne vidim shta je plastichno u ovoj operaciji, sem da izgubish odredjenu kolichinu svog tela :mrgreen:
sad mi zzao shto se nisam setila da mu kazzem da mi sachuva to :mrgreen:
 
ova privatna klinika gde sam ja bila naplacuje od 600 do 1200 e.. sad nije bitno koliko sam ja platila :rumenko:
vidi ga..ne mora zzena da bude neshto sex.aktivna da bi joj to palo na pamet. to se radi zbog sebe, ne zbog nekog tamo :confused:
joj pile, pa boli i posle carskog..al ok :)
takodje, mada ne vidim shta je plastichno u ovoj operaciji, sem da izgubish odredjenu kolichinu svog tela :mrgreen:

Pa ako ti služi samo za pišanje ne vidim svrhu. :mrgreen:
 
pa da, znala sam da ima nesto cim se hvalis da si uska a poradjla se :lol:
nemam nista protiv toga ali vidim da su zene postale opterecene time ...izgleda ona emisija na E kanalu utice na njih :lol:

ako se i to komercijalizuje i postane "in" jadne onda one koje nece imati para za to...eto razloga za jos neki kompleks...a to je lose....ko oce oce ko nece ne mora al jedino mi se ne svidja propagiranje toga....onda ce i muskarci poceti da smatraju to ko dobar dan....stvorice se zacarani krug ko sto vec imamo to sa sisama dupetima i ostalim atributima prezentovanim na tvu, casopisima ....
 
himenoplastika, labioplastika

toliko ja znam..sad, hirurg kad je meni radio, nije mi povratio nevinost, nego je nekako suzio, skratio ..shta vec, stvarno prelepo deluje.

-Salle, ja nemam muzza/i ptice na grani znaju da sam razvedena :lol: /..uzela sam kesh, zakazala i otishla :)

:sad2: i nije ti bilo zao da je kasapis????......kad se samo setim epiziotomije na zivo:neutral:....ma to se da samo istrpeti zbog deteta....:heart:
 
ova privatna klinika gde sam ja bila naplacuje od 600 do 1200 e.. sad nije bitno koliko sam ja platila :rumenko:
vidi ga..ne mora zzena da bude neshto sex.aktivna da bi joj to palo na pamet. to se radi zbog sebe, ne zbog nekog tamo :confused:
joj pile, pa boli i posle carskog..al ok :)
takodje, mada ne vidim shta je plastichno u ovoj operaciji, sem da izgubish odredjenu kolichinu svog tela :mrgreen:
sad mi zzao shto se nisam setila da mu kazzem da mi sachuva to :mrgreen:

opa pa nije to tako skupo
drugarica jedna nije se ni porodila vec se o tome sekira naravno gleda na tvu o tome :roll: i bas se pitala posto je ...bas cu da joj reknem ima se obraduje...plasila se da je skuplje :lol:
 
Pa ako ti služi samo za pišanje ne vidim svrhu. :mrgreen:
:lol:

pa da, znala sam da ima nesto cim se hvalis da si uska a poradjla se :lol:
nemam nista protiv toga ali vidim da su zene postale opterecene time ...izgleda ona emisija na E kanalu utice na njih :lol:
:mrgreen: pa nije mi dirao to unutra:))
imala sam potrebe, jednostavno..inache ne gledam emisije tog tipa, niti me interesuje :neutral:
ipak je ovo neshto shto uradish za ceo zzivot :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top