Sta mislite o nevladinim organizacijama?

Slobodance:
Nexus 6:
Slobodance:
Možda i nisu vladine (SCG) ali nečije jesu;ja sumnjam u njihovu borbu za dobrobit ...

da, da...zavera, zavera :roll:
Ma jok bre,oni strašno pomažu unesrećeni narod,ispravljaju razne nepravde,šire mir,ljubav i toleranciju...
Ja predlazem da osnujemo jednu nevladinu organizaciju koja bi skupila pare za lecenje naseg SLOBODANCETA :shock:
 
Slobodance:
Nexus 6:
Slobodance:
Možda i nisu vladine (SCG) ali nečije jesu;ja sumnjam u njihovu borbu za dobrobit ...

da, da...zavera, zavera :roll:
Ma jok bre,oni strašno pomažu unesrećeni narod,ispravljaju razne nepravde,šire mir,ljubav i toleranciju...

a JAZAS...i oni su izdajnici srpstva...
ma da nije njih ne bi ni bilo AIDSa u Srbiji...
 
fifa:
Slobodance:
Nexus 6:
Slobodance:
Možda i nisu vladine (SCG) ali nečije jesu;ja sumnjam u njihovu borbu za dobrobit ...

da, da...zavera, zavera :roll:
Ma jok bre,oni strašno pomažu unesrećeni narod,ispravljaju razne nepravde,šire mir,ljubav i toleranciju...
Ja predlazem da osnujemo jednu nevladinu organizaciju koja bi skupila pare za lecenje naseg SLOBODANCETA :shock:
Fifi digni rep kad piškiš uz drvo...ja nisam vaš...
 
Ja bih dao primer jedne nevladine, kvazi - sektaske organizacije koju sponzorisu i podrzavaju Sonja Biserko i njoj slicni. Radi se o organizaciji "Zene u crnom". Navodno bore se protiv rata, nacionalizma i klerikarizma, a za ravnopravnost polova, homoseksualizam i sl. Elem, posto ne zelim vise da ih propagiram, rekao bih samo jedno: kada pogledate tu organizaciju, te zene i ljude (bukvalno su svi crni, uvijaju se u PACE zastave i ponavljaju neke, unapred narucene nebuloze), pozelite da odete iz Srbije, po mogucstvu sto dalje - negde u Afriku.
 
Ne znam za Žene u crnom ali ako se zaista bore protiv onoga što si napisao,šta u tome ima loše?
Ili želiš da kažeš da je dobro da deca ostaju osakaćena i/ili da ginu zbog nekakvih kvazi patriota koji su navaćarili malo slave i više love potpirujući ljude jedne protiv drugih?
Bila sam u Vukovaru koji je ohohoho obnovljen ali i dalje i pored toga osećam užasno gađenje prema ljudima koji filozofiraju o patriotizmu iz bezbedne daljine (čitaj Beograda,Zagreba...) a drugi ginu zbog toga...
Užas.
Zato ne mogu da kažem da su ljudi koji javno istupaju protiv ludila rata ludaci zbog kojih treba otići...
Pre bi rekla da otići treba zbog ovih drugih...
 
Da bi neko iskreno govorio o miru i zlocinima treba da ravnopravno govori o svim zlocinima, a ne samo o zlocinima jedne strane, jer je zlocin univerzalna kategorija. Deklerativno se zalagati za jednu stvar, a u stvari sluziti interesima moci i novca je blago receno licemerje. Postujem tvoje misljenje, ali mislim da je Beograd 1999. godene bio sve samo ne bezbedan grad.
 
Smatraj da je najsramnije zivot pretpostaviti casti i, zbog zivota, izgubiti razlog za zivljenje! Valjda ce se naci neko spreman da zrtvuje zivot i ocisti Srbiju. Pozdrav od ZENA U BELOM ili Srpskih majki.

Како си само нашла ову тему??? :confused::confused::confused: Није те мрзело да копаш да би извукла 4 године стару тему? :shock:

Поздрав!
 

Back
Top