Zasto su muskarci danas svinje?

zasto svaki muskarac kojeg upoznam i koji mi se svidi od mene hoce samo seks? kad ce u mom zivotu da se pojavi neko normalan kome seks nece biti vazniji od ljubavi, romantike, paznje, razgovora...????

Pa obzirom da je ogroman deo zenske populacije popustio pred radikalnim feministickim idejama , lego na rudu sa uzasnim zenskim casopisima pod miskom ., zamenio zenstvenost za nezavisnost .. ne znam sta ocekujes ... do duse , ima jos carobnjaka da se probere , al za to moras i ti da budes carobna .
 
zasto svaki muskarac kojeg upoznam i koji mi se svidi od mene hoce samo seks? kad ce u mom zivotu da se pojavi neko normalan kome seks nece biti vazniji od ljubavi, romantike, paznje, razgovora...????
Nadji neqog portira.Taj che mochi da ispuni tvoje zzelje;da pricha s tobom preqo fona jer ga neche nishta qoshtati a ebe nequ drugu.Ti chesh biti uveq srechna i suva.
 
zasto svaki muskarac kojeg upoznam i koji mi se svidi od mene hoce samo seks? kad ce u mom zivotu da se pojavi neko normalan kome seks nece biti vazniji od ljubavi, romantike, paznje, razgovora...????

Pa nisu svi :kafa:
A kad već kažeš da ti se svide, onda ti voliš muškarce koji su svinje, msm tako ispada:p...a zamisli da neće sex sa tobom, onda bi se žalila kako samo hoće da te drži za ručicu i pitala bi se šta ti fali kad neće da te kresne....ne možeš ljudima udovoljiti pa to ti je!:roll::p
 

Back
Top