Deca ne veruju u evoluciju


Kraj ovog snimka je najjaci.

Isti su ko i odrasli nema razlike pametni mali. (:

Ali su iskreni:

- What do you believe in?
- That god created the world.
- Who told you that?
- My parents

"Give me a child until he is seven and I will give you the man."
Fransoa Ksavijer, jedan od osnivača jezuitskog reda i čovek koji je doveo Satanu u Japan

Ispiranje mozga deci je odličan način da se dobiju pokorni robovi potrošačkog društva, učesnici u robovlasničkom kapitalizmu teokratske orijentacije.

Strava i užas...
 
"Give me a child until he is seven and I will give you the man."
Fransoa Ksavijer, jedan od osnivača jezuitskog reda i čovek koji je doveo Satanu u Japan

Ispiranje mozga deci je odličan način da se dobiju pokorni robovi potrošačkog društva, učesnici u robovlasničkom kapitalizmu teokratske orijentacije.

Strava i užas...

А шупља теорија еволуције је измишљена у сврху да ослободи, јел де? :mrgreen:
 
А шупља теорија еволуције је измишљена у сврху да ослободи, јел де? :mrgreen:

Teorija evolucije niti je šuplja niti je izmišljena. Ona je proizvod prikupljenih podataka, koji su se mogli objasniti upravo preko teorije evolucije... i nikako drugačije, u okviru prirodnih zakona i logike.


lepo je mene baba mene od malena ucila da samo prost narod veruje u Boga,tako da sad ni pod drogama ne mogu da me nateraju da verujem u boga,cvrst sam ateista...

Ma nije valjda... ne bilo ti zapoveđeno, objasni ti meni zbog čega je "prost narod" nešto loše i na koji način misliš da mene staviš u tu kategoriju. :ceka:
 
Dositej Obradovic, Zivota i prikljucenija, 1783/84.


Pismo Haralampiju

...Iz prve mladosti čuju kojekakve prepovetke, to vrlo upamte. Mlada je duša podobna mekom vosku: u kakav ga kalup metneš i saliješ, onaki obraz od njega napraviš. Dok je taj vosak jošte mek, lasno ga možeš pretopiti, preliti i preobraziti. Črez dugo vreme bude tvrd kao gvožđe; onda se hoće mnogo truda za pretopiti ga i preliti. K onom šta su čuli, ako jošte vide i priklade nevaljale, ako ne imaju koga ko će s njima upravljati i od zla odvraćati, ostaju u prevari i u zlu, i svaki dan viš utvrđavaju se u tom i ukorenjavaju.
 
lepo je mene baba mene od malena ucila da samo prost narod veruje u Boga,tako da sad ni pod drogama ne mogu da me nateraju da verujem u boga,cvrst sam ateista...

Ježim se od ove vrste generalizacije.

dostoevsky.jpg


Prost neki čovek.
 
И Њутн је био прост, Паскал и други највећи умови света.Али,ту су форумски еволуционистички верници да објасне ствар.:lol:

Свако у животу има избор - да буде царски син или мајмунски.Све зависи од образовања...
 

Back
Top