Majci odgrizao nos i pretukao je na smrt

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Dragiši V. (49) iz sela Batinac kod Ćuprije istražni sudija odredio je pritvor do 30 dana zbog sumnje da je u ponedeljak ujutro ubio svoju majku Vladinku Stanković (67).


Stravičan zločin u selu Batinac ostavilo je meštane ovog kraja bez daha i komentara. Ipak, neki se prisećaju stravičnog prizora u ponedeljak ujutro u Vladinkinoj kući.
- Sa suprugom sam u osam sati došao kod Vladinke, jer je trebalo da me ošiša. Prethodnog popodneva bila je kod nas na kafi i tada smo se dogovorili za šišanje. Bila je toliko siromašna da ni žilet nije imala pa mi je rekla da ponesem svoj. Vrata nam je tog jutra otvorio Dragiša. Sijalica je gorela i odmah smo supruga Dragica i ja videli njene noge pored kreveta, na patosu. Bila je gola samo pokrivena nekom starom suknjom - kaže Toplica Petrović, komšija ubijene žene.
Vladinka je volela da popije pa su, kako kaže, pomislili da je pijana. Tada je Dragiša tiho počeo da priča "mama mi je umrla".
- Ušli smo i zatekli stravičan prizor. Vladinki je vrh nosa bio odsečen ili odgrižen, kosa joj je iščupana sa glave, lice razbijeno, modro, naduveno, podlivi po celom telu. Pitao sam Dragišu šta je bilo, a on mi je rekao da je umrla te noći oko četiri sata. Ubrzo je rekao da je umrla u jedan sat. Pitao sam ga da li je zvao policiju, a on mi je odgovorio da ćutim i da nikom ne pričam - kaže Petrović.
Izašli su iz kuće i Dragiša je od Petrovića zatražio cigaretu. Petrović je odmah pozvao Vladinkinog zeta koji je obavestio policiju.
Komšinica Milene Pantić navodi da je Dragiša je tog jutra, dok je telo njegove majke bilo na podu, skuvao sebi kafu i doručkovao.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/177027/Majci-odgrizao-nos-i-pretukao-je-na-smrt
 
Ničim izazvan zario susjedu očnjake u lice i odgrizao nos


nos-v_68305S1.jpg

UNEŠIĆ - Ante Ivanišević (39) iz Unešića petak će pamtiti dok je živ. Mirnu večer na punoj terasi kafića Naprid bili u pakao je pretvorio pijani sumještanin Boris Grbeša (48)koji mu je prišao i ničim izazvan odgrizao pola nosa.

Šokirani Ivanišević je obliven krvlju prevezen na kirurgiju šibenske bolnice, gdje su mu liječnici uspjeli prišiti polovicu odgrižena nosa.

- Sjedio sam s društvom na štekatu i iznenada sam osjetio da me je s leđa zagrlila i stegnula nečija snažna ruka. Mislio sam da je netko od mojih prijatelja i da se šali.

Međutim, kada sam se malo okrenuo, ugledao sam ispred lica razjapljenu čeljust razbarušenog Borisa Grbeše iz koje je vonjao alkohol. Pokušao sam glavom uzmaknuti unatrag, ali me je čvrsto držao.

Nakon toga mi je zario očnjake u lice, stisnuo ih i otkinuo mi potom polovicu nosa - ispričao nam je Ivanišević.

Razjarenog Grbešu, iz čijih se usta cijedila krv, obuzdali su gosti kafića nakon čega su pozvali policiju i Hitnu pomoć.

Dok je Ivanišević čekao Hitnu pomoć, iz rane na nosu iscurilo mu je više od pola litre krvi.  - Trebao sam ići rođacima na svadbu, ali se ovako unakažen ne želim pojavljivati među ljudima - rekao je Ivanišević.


U tuči odgrizao čoveku deo uha


U kafanskoj tuči u Brankovini, u kojoj je učestvovalo šest osoba, jedna osoba ostala je bez dela uha, prenela je večeras regionalna "Vujić televizija".




Bez dela uha ostao je M. S. iz Valjeva, kada ga je ugrizao D. T. iz sela Kotešica.

U kafani "Kod Belog" u Brankovini sinoć su se posle žučne rasprave potukla četvorica Valjevaca i dva meštanina Kotešice.

Tokom tuče letele su i flaše, a deblji kraj prvo je izvukao D. T. iz Kotešice, koji se prebijen našao na podu.

Kada se M. S. sagao prema njemu, D. T. ga je ujeo za uho i odgrizao mu veći deo ušne školjke.

Povređenom M. S. pomoć je ukazana u valjevskoj bolnici, učesnici tuče privedeni su dežurnom sudiji Prekršajnog suda u Valjevu, a po okončanju policijske istrage biće podnete i krivične prijave.

TYSON POD MARJANOM U tučnjavi u Vinkovačkoj ulici odgrizao mu uho


Odgrizen komad lijevog uha epilog je svađe i tučnjave između Ivana Pletikosića (24) i Ognjena Duila (37), koja se dogodila u noći s petka na subotu oko 1.30 kod kafića Passage u Vinkovačkoj ulici u Splitu.

Policija je primila dojavu da se tamo tuče više osoba, a kad su stigli zatekli su njih dvojicu. Pletikosić i Duilo prvo su se verbalno sukobili u spomenutom kafiću, iz kojeg su ih izbacili redari, a potom su se potukli na ulici, kad je Pletikosić Duilu u žaru borbe odgrizao komad lijevog uha zbog kojeg je ovaj otpremljen na hitni kirurški KBC-a Split.

Obojica su zaradili optužne prijedloge za prekršaje protiv javnog reda i mira, a Pletikosiću će slijediti i kaznena prijava za nanošenje teških tjelesnih ozljeda.

Zanimljivo je da je ovo Pletikosiću prvi put da je došao u "kontakt" policijom, dok je njegov suparnik s kojim je navodno godinama u svađi, "vlasnik" više od trideset kaznenih prijava u rasponu od krađa do prijestupa u gospodarskom poslovanju poput krivotvorenja službenih isprava, zloporabe položaja...

Među brojnim slučajevima ističu se sudjelovanje u grupi koja je lažnim ispravama tvrtki podizala kredite i kupovala automobile koje su zatim preprodavali širom Hrvatske. Na taj način su bankama nanijeli štetu od oko pet milijuna kuna.

U drugom slučaju, pak, Duilo je s još trojicom kompanjona malverzacijama kreditnim karticama oštetili Diners Club Adriatic za 110 tisuća kuna. Sam Duilo je osumnjičen da je uz pomoć neistinitih podataka karticom napravio trošak od 51.185 kuna.


Odgrizao mu nos tijekom tučnjave u noćnom klubu

TekstPolicija javlja da se žrtva porječkala s 'od glave do pete' tetoviranim posjetiteljem kluba koji je bio u društvu prijatelja.

Jedan je osamnaestogodišnji stanovnik australskog Brisbanea ostao bez dijela nosa kojeg je 'izgubio' tijekom okršaja na plesnom podiju popularnog noćnog kluba.
Policija javlja da se žrtva porječkala s 'od glave do pete' tetoviranim posjetiteljem kluba koji je bio u društvu prijatelja.
Tučnjava je izbila oko jedan sat poslije ponoći, a svjedoci govore da je mladić vrlo brzo završio na podu gdje mu je dobro nabildan i nadmoćni protivnik zubima otkinuo dio nosa.
Redarstvenici još uvijek traže obrijanog, snažnog i tetoviranog muškarca s 'irokezom' koji je visok oko 180 centimetara.

Brnjice za ljude :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Šta reći osim da je sama to zaslužila. Kad neko uzgaja pit bula koji mu odgrize nos, sam je kriv i nikog ne može da tuži, tako je i u ovom slučaju, ona je rodila i odgajila pit-bula i on je na kraju ubio. Kako ga je vaspitala tako joj je i bilo. :neutral:
wow :confused:
ček' da pročitam još koji put, možda mi se javi neki smisao.... nešto barem...malo samo...
 

Back
Top