Kapetan Dragan u dzungli

ArnoldLayne

Iskusan
Poruka
5.103
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/187843/Advokat-Kapetan-Dragan-u-dzungli-u-Australiji

Kapetan Dragan se možda još nalazi u nekoj od džungli u Australiji i mogao bi da se preda vlastima u naredna dva meseca, izjavio je njegov pravni zastupnik Klajv Evat.

On je na ročištu pred Apelacionim sudom Novog Južnog Velsa rekao da ne zna gde se nalazi njegov branjenik, zato što on "možda samo kampuje u šumi", piše list "Austrelijen".

Evat je govorio na ročištu koje se vodi pred ovim sudom, po tužbi za klevetu Dragana Vasiljkovića protiv ovog dnevnog lista, zbog članka u tom listu iz 2005. godine u kome je objavljen detaljan tekst o navodnim zločinima koje je Kapetan Dragan počinio kao vođa srpskih snaga u RSK.

Sud je doneo odluku da, u slučaju da se Vasiljković do 5. jula ne pojavi pred sudom, njegova tužba odbaci.

Kapetan Dragan je nedostupan australijskim vlastima od 30. marta 2010, kada je Vrhovni sud prihvatio zahtev Hrvatske za njegovo izručenjem, zbog suđenja za navodne ratne zločine.

---------------------------------------------------------------------------------

jedna od najludjih vesti u poslednje vreme . sto bi rekli englezi - hilarious

 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/187843/Advokat-Kapetan-Dragan-u-dzungli-u-Australiji

Kapetan Dragan se možda još nalazi u nekoj od džungli u Australiji i mogao bi da se preda vlastima u naredna dva meseca, izjavio je njegov pravni zastupnik Klajv Evat.

On je na ročištu pred Apelacionim sudom Novog Južnog Velsa rekao da ne zna gde se nalazi njegov branjenik, zato što on "možda samo kampuje u šumi", piše list "Austrelijen".

Evat je govorio na ročištu koje se vodi pred ovim sudom, po tužbi za klevetu Dragana Vasiljkovića protiv ovog dnevnog lista, zbog članka u tom listu iz 2005. godine u kome je objavljen detaljan tekst o navodnim zločinima koje je Kapetan Dragan počinio kao vođa srpskih snaga u RSK.

Sud je doneo odluku da, u slučaju da se Vasiljković do 5. jula ne pojavi pred sudom, njegova tužba odbaci.

Kapetan Dragan je nedostupan australijskim vlastima od 30. marta 2010, kada je Vrhovni sud prihvatio zahtev Hrvatske za njegovo izručenjem, zbog suđenja za navodne ratne zločine.

---------------------------------------------------------------------------------

jedna od najludjih vesti u poslednje vreme . sto bi rekli englezi - hilarious


Znači opet i po ko zna koji put
"mož' bit', ...

...a i ne mora!!!:rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/187843/Advokat-Kapetan-Dragan-u-dzungli-u-Australiji

Kapetan Dragan se možda još nalazi u nekoj od džungli u Australiji i mogao bi da se preda vlastima u naredna dva meseca, izjavio je njegov pravni zastupnik Klajv Evat.

On je na ročištu pred Apelacionim sudom Novog Južnog Velsa rekao da ne zna gde se nalazi njegov branjenik, zato što on "možda samo kampuje u šumi", piše list "Austrelijen".

Evat je govorio na ročištu koje se vodi pred ovim sudom, po tužbi za klevetu Dragana Vasiljkovića protiv ovog dnevnog lista, zbog članka u tom listu iz 2005. godine u kome je objavljen detaljan tekst o navodnim zločinima koje je Kapetan Dragan počinio kao vođa srpskih snaga u RSK.

Sud je doneo odluku da, u slučaju da se Vasiljković do 5. jula ne pojavi pred sudom, njegova tužba odbaci.

Kapetan Dragan je nedostupan australijskim vlastima od 30. marta 2010, kada je Vrhovni sud prihvatio zahtev Hrvatske za njegovo izručenjem, zbog suđenja za navodne ratne zločine.

---------------------------------------------------------------------------------

jedna od najludjih vesti u poslednje vreme . sto bi rekli englezi - hilarious


Tamo mu je mjesto..
 
Dragi Kapetane!!!Gde god bio,uvek ziv i zdrav bio i pozivio na muku dusmanima,jos barem stotinu leta.Da si nam ti bio vrhovni komandant,ne bi bas tako olako zavrsilo kako je zavrsilo.Ziv mi bio i nedaj da te uhvate ni za zivu glavu!!!
 
http://books.google.com/books?id=vi...A#v=onepage&q=captain dragan studio B&f=false

The fall of Milosevic: the October 5th revolution By Dragan Bujošević, Ivan Radovanović

Međutim, Kapetan Dragan, vojno lice školovano na Zapadu, nije bio zadužen za to. Njegov zadatak je bio drugi deo aktivnosti koje su isplanirane za taj dan…

…Sada je svoje trupe u civilu krišom uvodio u ,,Beograđanku”…

…Kapetan Dragan je bio poznat po tome što nije rizikovao, a nije imao namere da rizikuje sad kad je njegov posao bio zazimanje zgrade u kojoj je smešten ,,Studio B”, najvažnija lokalna televizijska stanica u Srbiji. Naročito pošto je tu televizijsku stanicu čuvalo oko sto naoružanih policajaca.

Njegov plan je bio nov. Tačnije, od pre četiri sata. Isplaniran je tačno u 20:00 kada je 4. oktobra njegov najbliskiji prijatelj, Milan Stevanović, član DS-a, nenajavljeno došao u njegov stan…

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/17649/Kako-se-prave-pobednici-/print

Milan Stevanović, čovek koji je stvarao imidž političara
Kako se prave pobednici

Ako političkoj kampanji pristupite sportski, imaćete sve kao na dobroj utakmici - lepe poteze, prljave igrače, potkupljene sudije, vrhunske trenere, uobražene zvezde, mnoštvo novinara i publiku koja vas nagradi po zasluži - ovako u jednoj rečenici Milan Stevanović, jedan od onih koji je stvarao predizborni imidž za Koaliciju "Zajedno" ('96), DS ('97), Mila Đukanovića, Biljanu Plavšić, DOS i Bogoljuba Karića, opisuje tajnu pobedničke izborne kampanje…

Stevanović, ili Piksel, kako ga još zovu, radio je više od decenije kampanje za DS i Zorana Đinđića, a kako kaže, kampanje za Đukanovića i Biljanu Plavšić odradio je "zato što je to odgovaralo DS-u".

Hm… Ne bih se ja kladio da žuti neće da nam natovare ovog njihovog ortaka, da posle u beskraj traže i njegovo izručenje…

Jel’ proverio neko podrum od ovog gospodina Piksle? :think:
 
Otkud džungla u Australiji? :think:

Australian bush

300px-Australian_bush.jpg


Kap je na slici, ali dobro pokriven maskirnim šarama:mrgreen:
Meni se čini da se nazire nešto....:think:
:lol:
 
bolje bi mu bilo da je svira gitaru po ulicama perta i melburna, nego da je iša ratovat. mislim za vas bi bilo bolje, nama je bilo drago imat takvog neprijatelja. imao je šanse u nas ko "tele u mesara"

Hehehe,tamo gde je on bio i gde je ratovao on je bio mesar a ustasici telici od Gline pa do Skabrnje k.rao vas je gde god je stigao.Znam ja da bi ste vi ustasici voleli da ste 91 proterali i Srbe iz Krajine kao i one iz gradova sirom ostatka Hrvatske ali to niste mogli eto i zahvaljujuci njemu na neki nacin,a kad je padala Krajina njega tamo nije bilo.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/187843/Advokat-Kapetan-Dragan-u-dzungli-u-Australiji

Kapetan Dragan se možda još nalazi u nekoj od džungli u Australiji i mogao bi da se preda vlastima u naredna dva meseca, izjavio je njegov pravni zastupnik Klajv Evat.

On je na ročištu pred Apelacionim sudom Novog Južnog Velsa rekao da ne zna gde se nalazi njegov branjenik, zato što on "možda samo kampuje u šumi", piše list "Austrelijen".

Evat je govorio na ročištu koje se vodi pred ovim sudom, po tužbi za klevetu Dragana Vasiljkovića protiv ovog dnevnog lista, zbog članka u tom listu iz 2005. godine u kome je objavljen detaljan tekst o navodnim zločinima koje je Kapetan Dragan počinio kao vođa srpskih snaga u RSK.

Sud je doneo odluku da, u slučaju da se Vasiljković do 5. jula ne pojavi pred sudom, njegova tužba odbaci.

Kapetan Dragan je nedostupan australijskim vlastima od 30. marta 2010, kada je Vrhovni sud prihvatio zahtev Hrvatske za njegovo izručenjem, zbog suđenja za navodne ratne zločine.

---------------------------------------------------------------------------------

jedna od najludjih vesti u poslednje vreme . sto bi rekli englezi - hilarious


Taman je za džungle :hahaha:
 
Nevezano za temu...

Skoro mi je neki nas lik iz dijaspore poslao ovaj video:


Zna li neko nesto detaljnije oko pozadine ove rasprave?

Koliko ja znam radi se o sukobu izmedju Martica ministra mupa Krajine i Babica predsednika vlade Krajine,Kapetan Dragan se u tom sukobu stavi na stranu Martica jer mu je Babic na neki nacin unistio jedinicu Knindze u avgustu te godine,toliko otome da su Knindze bile jedinica DB Srbije jer da jeste ne bi mogao Babic da je rasformira.Babic za razliku od Martica nije bio pod kontrolom DB kojoj se opirao i moze se reci da je bio svojeglav i u mnogo boljim vezama sa Seseljom koji je to se vidi ovde na snimku drzao stranu Babicu ali kako sam kaze dosao da ih pomiri u interesu Krajine.Inace ovaj snimak je sa kraja novembra 91 a snimala je osoba koja se preziva Mlinar zaboravio sam ime,to je momak koji je preziveo klanje od strane ustasa 1990 dole kod Benkovca njegov glas se u trenutku cuje na videu.
 

Back
Top