THE PRODIGY

Kurt Cobain

Zainteresovan član
Poruka
476
Zanima me shta mislite o fantastichnoj chetvorci , od skora trojci? ja ih obozhavam , omiljene pesme su mi music reach , mindfield, firestarter, castbreeder i charly.
ne znam da li je ova tema vecj bila ranije...
 
VisionOfDisorder:
Ochekivao sam neshto vishe od novog albuma.

Pratim.. Album me je razocarao skroz, a narocito to sto su spot uradili za pesmu Girls, mislim ne kapiram taj potez al ono.. Po meni je ta pesma jedna od najgorih na albumu, al oke sve je to ono kesh kolica..

Pre su zaista razbijali, i najjache je to da su se dosta razlikovali od pojedinaca i grupa koje su radili taj zanr muzike, jer su uvek ono mesali i techno, rave, punk, hc, hh, pa sve moguce grane muzike skoro i stvarali taj elektro zvuk koji je na kraju zvucao vise nego dobro.. al sta je tu je, obicno nestane ideja i inspiracije posle nekog vremena, pa stvar je ista i sa njima :)..
 
Kurt Cobain:
Zanima me shta mislite o fantastichnoj chetvorci , od skora trojci? ja ih obozhavam , omiljene pesme su mi music reach , mindfield, firestarter, castbreeder i charly.
ne znam da li je ova tema vecj bila ranije...

HM, fan NIRVANE, a koji uz to jos voli i Prodigy... Ja sam mislio da sam jedini sa takvom frikoznom kombinacijom... HM, omiljeni album - Music... A ovaj novi mi se uopste ne svidja, mislim da ce mi trebati mnogo vremena da ga svarim...

Btw. Castbreeder nije Prodigy, to je sa fake Prodigy albuma, ali mene sada vise stvarno mrzi da ponovo ubedjujem ljude u to...
 
SisaDaPimp:
VisionOfDisorder:
Ochekivao sam neshto vishe od novog albuma.

Pratim.. Album me je razocarao skroz, a narocito to sto su spot uradili za pesmu Girls, mislim ne kapiram taj potez al ono.. Po meni je ta pesma jedna od najgorih na albumu, al oke sve je to ono kesh kolica..

Pre su zaista razbijali, i najjache je to da su se dosta razlikovali od pojedinaca i grupa koje su radili taj zanr muzike, jer su uvek ono mesali i techno, rave, punk, hc, hh, pa sve moguce grane muzike skoro i stvarali taj elektro zvuk koji je na kraju zvucao vise nego dobro.. al sta je tu je, obicno nestane ideja i inspiracije posle nekog vremena, pa stvar je ista i sa njima :)..

Ne verujem da su im nestale sve ideje... Pre bih rekao da je ovakav album cisto rezultat dugogodisnje pauze i uopste citavog stagniranja u tehno svetu... Ali, oni uvek iznenadjuju, nadam se da ce se tako nesto i desiti uskoro... Sa izlaskom novog albuma je ponovo poceo jako da mi se svidja Baby's got a temper... To je dokaz da jos uvek mogu nesto da promene na sceni... Bla, bla, bla, necu vise nista da pricam...
 
VisionOfDisorder:
castbreeder je album grupe junkie xl. ne mogu da verujem da josh uvek ima budala koje veruju da je to prodigy.

DA, kombinacija jednog albuma od Junkie XL i Lunatic Claim...

Uostalom, evo texta:

The Castbreeder


This album is a HOAX! It was released near the end of 1998, and was made to seem like a proper XL Recordings release, but there are many things that make clear this isn’t a genuine record. It has absolutely nothing to do with the Prodigy, as it mostly contains tracks from Junkie XL’s ”Saturday Teenage Kick” album and Lunatic Calm’s ”Metropol”.. According to various people’s reports, the music isn’t bad, but it’s clearly not Prodigy and it doesn’t have the well-known Prodigy energy.

The following table contains the tracklisting of the album. The first column lists the fake titles (exactly as they appear on the sleeve), and the second the real titles of the tracks. LC = Lunatic Calm & JXL = Junkie XL.
 
HM, fan NIRVANE, a koji uz to jos voli i Prodigy... Ja sam mislio da sam jedini sa takvom frikoznom kombinacijom... HM, omiljeni album - Music... A ovaj novi mi se uopste ne svidja, mislim da ce mi trebati mnogo vremena da ga svarim...

Btw. Castbreeder nije Prodigy, to je sa fake Prodigy albuma, ali mene sada vise stvarno mrzi da ponovo ubedjujem ljude u to...

Veruj mi nisi jedini.Volim i Nirvanu i Prodigy,do jajca su mi oba benda! Nisam dugo cula pesmu Voodoo People,pesmu u kojoj su semplovane 2 do ja*a pesme:Very Ape i Whole Lotta Love! Nemam drugih reci osim:savrseno! Jedan od bendova koji su meni predivno obelezili 90-te.Zato i volim tu deceniju,zbog muzike! Doduse ja mislim isto da je zadnji album slabiji od ostalih koji su razvaljivali bu*ju! Ima par dobrih pesama i na AONO,ali ne toliko. Moraju pothitno da svi zajedno rade jer na zadnjem albumu je radio samo Liam,i ispalo je malo mlako! Nemam omiljeni album,jer su mi svi dobri! Volim sve njihove pesme,neke vise od drugih,ali opet volim! Klanjam im se:worth: na kreativnosti,inovativnosti i energiji koju poseduju na izvoz! Jedni su od retkih koji mesaju sve zive zanrove,i opet sklope da to zvuci kvalitetno i dobro! Nema ni jedne zurke bez Prodigy! A spot Smack my bitch up,jer sigurno najbolji spot koji je ikada izmisljen! Brate cinjenica je da su nenadje*ivi!!!!:klap::mrgreen:
 

Back
Top