12 - 365 - 24 - 60

Poruka
16.002
Primetili ste da nisam pisala, par sati na forumu. Morala sam da odem do grada. Isla sam kolima, kad na "Gazeli", iza mene primetim moga decka. Jao kako sam bila srecna sto ga vidim. Bio je iza mene. Ja sam mu svirala, zmigavci, na kraju kroz siberdah mu mahnem i on me primeti. Nadjemo se posle, tu u jednom kaficu. Kaze on meni: "Kako si me samo snimila u onoj guzvi?" Ja sam se nasmesila i rekla: "Srce me je vodilo."
Ipak, pomislila sam: "A kako da te ne primetim, kada si mi non-stop u mislima. Ti si mi prva misao ujutru i kada lezem. Kada mi je tesko, pomislim na tebe. Kada sam srecna, pomislim na tebe. Kada sam na forumu sa drugrima, mislim na tebe. Kada pevam, svaku pesmu posvecujem tebi. Da se bavim transcendentalnom meditacijom, mantrala bih tvoje ime. A ti?"
Koliko ste okupirani svojim partnerom? Da li ste toliko ludo zaljubljeni kao ja? Koliko procenata dana mislite na njega/nju? Ja na mog decka mislim 100%
.
 
па на оног једног сам мислила исто тако опсесивно ко ти
а пошто је после њега сваки други пијун после краља
на њих не мислим
сетим их се само кад ми нешто треба
смарају и толико смарају својом ситнобуржоаском свешћу
само неки емоционални ангажман траже од мене
као лешинари
могу у конзерве ко сардине да их послажем,
толико су посебни и уникатни
 
Primetili ste da nisam pisala, par sati na forumu. Morala sam da odem do grada. Isla sam kolima, kad na "Gazeli", iza mene primetim moga decka. Jao kako sam bila srecna sto ga vidim. Bio je iza mene. Ja sam mu svirala, zmigavci, na kraju kroz siberdah mu mahnem i on me primeti. Nadjemo se posle, tu u jednom kaficu. Kaze on meni: "Kako si me samo snimila u onoj guzvi?" Ja sam se nasmesila i rekla: "Srce me je vodilo."
Ipak, pomislila sam: "A kako da te ne primetim, kada si mi non-stop u mislima. Ti si mi prva misao ujutru i kada lezem. Kada mi je tesko, pomislim na tebe. Kada sam srecna, pomislim na tebe. Kada sam na forumu sa drugrima, mislim na tebe. Kada pevam, svaku pesmu posvecujem tebi. Da se bavim transcendentalnom meditacijom, mantrala bih tvoje ime. A ti?"
Koliko ste okupirani svojim partnerom? Da li ste toliko ludo zaljubljeni kao ja? Koliko procenata dana mislite na njega/nju? Ja na mog decka mislim 100%
.

ja sam bila umislila da znam da volim.
posle tvog posta me je stid :rumenko:
 
Davno beše vreme kada sam bio zaljubljen, zaboravio sam taj osećaj. Ono, s' vremena na vreme, malo se uzburkaju emocije i to je sve :neutral:
Sve u svemu... pozdravljam fazu zaljubljenosti i slepila :D

Nego, ja mislio da ti Pevačice voziš neki savremeniji auto, kad ono bez klime... čim mašeš kroz šiber-dah :think:
 
haha...
bio protes radnika u oktobru...1 maj firma...ovi na tv-u ih zajjebavali...naslov bio:"prvomajski uranak u oktobru"...a ovi na pruzi leze,dok umiru od gladi...bas bolestan naslov...
meni bilo urnebesno smesno...ono,kada je nesto crni humor...
 

Back
Top