nadogradnja trepavica

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.194
da li neko ima iskustva sa tim.idem u tunis i interesuje me da li je to pametno da uradim.nisam pristalica nadogradne ni noktiju,ni silikona,ali videla sam na jednoj devojci trepavice i odusevila se.bilo bi zgodno da na putu ne moram da brinem o sminki.
interesuje me da li ostecuju prirodne trepavice,koliko traju,jer planiram da se kupam u bazenu i koliko odprilike kosta nadogradnja.
i sta se desava kad ti se jedna odlepi,sama odlepim drugu,ili postoji neki lepak za samopomoc?
ako je vec bila tema,izvinjavam se,ja je nisam nasla
 
Mozda ti ovaj tekst pomogne

Pri nadogradnji trepavica veoma je bitno odlučiti se za odgovarajuću dužinu koja će biti estetski lepša i prilagođena oku. Raspon dužina trepavica se kreće od short (kratke), medium (srednje), long(duge) i extra long(extra duge). Efekat naglašenih očiju je moguće postići lepljenjem veštačkih trepavica pri uglovima istih. Time se postiže jedan lep, mačkast izgled, a opet ne toliko napadan. Cela nadogradnja vam može produžiti trepavice za 50 %, dok će gustina porasti za 30 do 50 %. Možete birati i različite boje u zavisnosti od efekta koji želite da postignete.

Tretman traje od 40 minuta do sat vremena. Prvo legnete na kozmetički sto kako bi vam specijalista za nadogradnju zalepio hiruški selotejp na donje trepavice na kojima se ekstenzija ne radi. Potom, između 25 i 40 individualnih trepavica umaču se u smesu za pričvršćivanje i lepe na vaše postojeće trepavice. Procedura je bezbolna.

Veoma je važno da se trepavice ne kvase vodom, uljima ili kremama u prvih 24 do 48 sati. Vaše nove trepavice će trajati od 4 do 6 nedelja, ali za maksimalne rezultate preporučuje se da na svake dve nedelje dopunite one dlačice koje su ispale. Izbegavajte da vučete i trljate trepavice kada se umivate. Izbacite maskaru i uvijač, takođe. Uvijači mogu da ih oštete, a pošto je najveći broj maskara baziran na petroleumskim uljima, ona će rastvoriti lepak i uništiti trepavice. Kada imate ekstenzije, maskara nije potrebna.

Nemojte koristiti ni ajlajnere i olovke bazirane na uljima. Što se tiče skidanja šminke, koristite odstranjivač baziran na vodi. Nadogradnja trepavica je bezbedna jer lepak ne dodiruje oko ili očni kapak i ne postoji nikakva kontraindikacija nošenju sočiva.

Da li se sa nadogradnjom trepavica može ići na more?
Na samu morsku so nadograđene trepavice ne reaguju ali je neophodno paziti, ne trljati oči i ne mazati kremu na kapke.

(C/P)
 
Inace, ja nemam iskustva sa tim ali neke moje drugarice imaju...
Jedna je super zadovoljna a druga se zalila da su te trepavice, kad su se odlepljivale, cupale i njene prirodne trepavice i nije bila zadovoljna.
Mada to verovatno zavisi od salona u kome se to radi.
 
draga moja,izgleda niko nista,ovde su sve prirodne.

nadogradnja ipak nije za mene,zamisli ne smes da protrljas oko kad te zasvrbi,pa ja spavam na stomaku,tj na faci,pa ono pocnu negde na putu da ti opadaju pramencici na jednom oku ,pa ja idem tri puta nedeljno na bazen,plivam sa naocarima za ronjenje,pa mogu to da zakacim ...muka ziva.

a na drugom forumu jako hvale mini val i farbanje,ali izgleda ni to nije za mne.moje trepavice su tamne i uvijene,ali su tanke i s godinama postaju redje.ova metoda mi ne bi resila ono sto ja zelim da budu duze i gusce.to je za ravne i svetle.
 

Back
Top