Genocid s pasošima....

СРБIN

Zainteresovan član
Poruka
206
Policijska uprava grada Kragujevca... Zakazan termin za podnošenje dokumenata za izdavanje pasoša 9.septembar 2010... a zakazano 19. marta 2010... Eeeej 9.septembra... STRAŠNO! Moli, kumi sve redom tamo da bar to bude do avgusta, ali svuda isti odgovor... "NISMO MI KRIVI, NE MOŽE BRŽE, RADIMO PUNIM KAPACITETOM". Pa zar treba godinu dana unapred da se najavi pre nego što se podnese zahtev za taj čuveni pasoš ... ??? Mislim, ja sam se snašao, komšija mi je pomog'o, ali šta je sa omima koji nemaju "svog komšiju..." ???? A komšija je inače težak kretenn i ne zna ni računar da uključi a kao radi na izdavanju ličnih karti...:dontunderstand::dash:. ako su svi sposobni kao on onda nije ni čudo što se toliko čeka... A gosn Dačić prodaje neke priče kako u policiji rade sve sami stručnjaci... Još jedna laž iz njegovog repertoara... Podsetiću samo da za tablice lazze već duže od 2 godine a i dalje ih nema... Važno je da je on bio na snimanju serije selo gori a baba se češlja... to je veoma važna stvar a ostalo je menje više nebitno...
 
Policijska uprava grada Kragujevca... Zakazan termin za podnošenje dokumenata za izdavanje pasoša 9.septembar 2010... a zakazano 19. marta 2010... Eeeej 9.septembra... STRAŠNO! Moli, kumi sve redom tamo da bar to bude do avgusta, ali svuda isti odgovor... "NISMO MI KRIVI, NE MOŽE BRŽE, RADIMO PUNIM KAPACITETOM". Pa zar treba godinu dana unapred da se najavi pre nego što se podnese zahtev za taj čuveni pasoš ... ??? Mislim, ja sam se snašao, komšija mi je pomog'o, ali šta je sa omima koji nemaju "svog komšiju..." ???? A komšija je inače težak kretenn i ne zna ni računar da uključi a kao radi na izdavanju ličnih karti...:dontunderstand::dash:. ako su svi sposobni kao on onda nije ni čudo što se toliko čeka... A gosn Dačić prodaje neke priče kako u policiji rade sve sami stručnjaci... Još jedna laž iz njegovog repertoara... Podsetiću samo da za tablice lazze već duže od 2 godine a i dalje ih nema... Važno je da je on bio na snimanju serije selo gori a baba se češlja... to je veoma važna stvar a ostalo je menje više nebitno...

:eek: U Beogradu se to završi za najkasnije mesec dana. Nema zakazivanja. :dontunderstand: Zašto ne pišete samom ministru? Ja bih zvala. Bila bih dosadna.
 
Hebrem li im mamu nesposobnu ... no dobro , i gore stvari smo fasovali .


A sto se tice tablica , Dacic ima da ih odugovlaci sto duze moze . On je covek Jugosloven i odgovara mu sto su sad ove Jugoslovenske tablice . te neove su Srpske , a to njega , Jugoslovena , vredja .

Da sam neki faktor, zabranio bi Dacicu da nastupa u javnosti bez jabuke u ustima .
 
Policijska uprava grada Kragujevca... Zakazan termin za podnošenje dokumenata za izdavanje pasoša 9.septembar 2010... a zakazano 19. marta 2010... Eeeej 9.septembra... STRAŠNO! Moli, kumi sve redom tamo da bar to bude do avgusta, ali svuda isti odgovor... "NISMO MI KRIVI, NE MOŽE BRŽE, RADIMO PUNIM KAPACITETOM". Pa zar treba godinu dana unapred da se najavi pre nego što se podnese zahtev za taj čuveni pasoš ... ??? Mislim, ja sam se snašao, komšija mi je pomog'o, ali šta je sa omima koji nemaju "svog komšiju..." ???? A komšija je inače težak kretenn i ne zna ni računar da uključi a kao radi na izdavanju ličnih karti...:dontunderstand::dash:. ako su svi sposobni kao on onda nije ni čudo što se toliko čeka... A gosn Dačić prodaje neke priče kako u policiji rade sve sami stručnjaci... Još jedna laž iz njegovog repertoara... Podsetiću samo da za tablice lazze već duže od 2 godine a i dalje ih nema... Važno je da je on bio na snimanju serije selo gori a baba se češlja... to je veoma važna stvar a ostalo je menje više nebitno...

To je zbog onog sranja koje su napravili albanski azilanti, pa sad kao ne mogu da stignu da izdaju svima pasose. :confused:
 
Da da.... treba stručnjeke iz mup-a naučiti kako se uzima otisak, kako se slika itd... Kako su samo jadni pokazuje i nova lična karta... Ne da je ružna nego razbija kako je ružna... pa ona SFRJ pre 30 godina je bila lepša i profisionalnije uradjena.... eeej bre kretenni ne uklanjaju pozadinu sa slike ni u LK ni u pasošu... iako je to standard u skoro svim zemljama... pa čak i u Crnjoj Gori...

NovaLKp.jpg

Srpska LK - OČAJ

licna-karta-x.jpg


image001.jpg

Normalne lične karte

Skoro na svakoj se uklanja bela pozadina, samo su naši profesionalci i stručnjaci napravili izuzetak...

EEEj pogledaj samo tu ružnoću!!! Fuuuj... Pozadina je čak i crna...
licnakarta.gif
 
Da da.... treba stručnjeke iz mup-a naučiti kako se uzima otisak, kako se slika itd... Kako su samo jadni pokazuje i nova lična karta... Ne da je ružna nego razbija kako je ružna... pa ona SFRJ pre 30 godina je bila lepša i profisionalnije uradjena.... eeej bre kretenni ne uklanjaju pozadinu sa slike ni u LK ni u pasošu... iako je to standard u skoro svim zemljama... pa čak i u Crnjoj Gori...

NovaLKp.jpg

Srpska LK - OČAJ

licna-karta-x.jpg


image001.jpg

Normalne lične karte

Skoro na svakoj se uklanja bela pozadina, samo su naši profesionalci i stručnjaci napravili izuzetak...

EEEj pogledaj samo tu ružnoću!!! Fuuuj... Pozadina je čak i crna...
licnakarta.gif

To nije pitanje strucnosti nego je stvar u tome da nasa policija radi sa strasno zastarelom opremom, ministarstvo se pravi ludo, srede se pojedinacne donacije, ali zato za blindirane limuzine i firmirane krpice mora da ima, ne sme da manjka. :dash:
 
Plače mi se kad vidim kako je Croacijska lepa, a ova naša pih... i njihov pasoš je lepši... na našem čak nema ni naziv zemlje na engleskom... nego samo РЕПУБЛИКА СРБИЈА, pa ko zna srpski u svetu znaće odakle smo, a ko ne zna nek' nagađa... Nemam ništa protiv ćirilice, ali ne treba je gurati tamo gde joj nije mesto...

novi_pasos_2.jpg
 
Plače mi se kad vidim kako je Croacijska lepa, a ova naša pih... i njihov pasoš je lepši... na našem čak nema ni naziv zemlje na engleskom... nego samo РЕПУБЛИКА СРБИЈА, pa ko zna srpski u svetu zna će odakle smo, a ko ne zna nek' nagađa... Nemam ništa protiv ćirilice, ali ne treba je gurati tamo gde joj nije mesto...

novi_pasos_2.jpg

mora da ga je dizajnirao neko iz DSS-a...Aligrudić možda ????
 
nije ni do tehnologije, nego do nestručnih na pravim mestima

nestrocnost je na vrhu, ne zna cime se raspolaze al oce nesto, oce pa to ti je i onda masa ljudi ne mogu ni ulicmo da idu jer im je istekla licna karta i ne mogu da je zamene odmah, makar papirom nekim.
ljudi preko noci postanu ilegalna ljudska bica.

kad sam im trazio da mi makar izdaju neki papir, sa adresom i nekim brojem, tipovi su me gkledali belo. reko, vase kolega ce da me zaustavi na ulici i naplatice mi kaznu zato sto mi vi niste izdali licnu kartu, tip me gleda ko tele bre, ne kapira sta mu pricam vec mi ponavlja istu mantru non stop.
 

Back
Top