Invazija zombija

Poruka
7.683
e j**e mi se za to sto smaram al' mi mnogo idu na zivce cure koje opisujem kao zombije jer se stalno lome na stiklama (mislim, kad izadju uvece) i nmg ni da hodaju normalno, a to bi nekom trebalo da bude,xm, sexi, privlacno?
znaci, idu onako nikakve, lagano balansiraju, a krive se kao zombiji i samo fali da ispruze ruke i da mrmljaju nesto i da budu pravi zombiji (ruke su nazalost, zauzete jer moraju da se pridrzavaju za drugaricu koja takodje spada u ovde opisane)

e sad, dragi moji prijatelji teen forumasi, kako vi gledate na to?
curice, sta pomislite kad gore opisano stvorenje prodje pored vas?
momci, kako ih vi dozivljavate?
je l' ste imali bliskog kontakta sa njima?
ak' niste da li biste?
ili vam ne smeta to sto cura ne moze da hoda k'o covek?

p.s. to su uglavnom one iste cure koje bacaju lom para na gardrobu i sminku pa se uvece stekaju prisutnim kavaljerima i jjebacima za pice
 
isla sam tako od kluba do kioska skoro bas, kad drug slavio rodjendan i video me jedan taksista sto se druzi s mojom tetkom i reko joj sutradan: je l tvoja sestricina sinoc nosila bele pantalone? kazi joj da ne zna da hoda u stiklama

mada ja ni ne znam sto ih nosim, kad ih obujem visa sam od 80 posto nazovi muskaraca u gradu
mislim, grdni ste, do mojega :lol: sve picopevci od 1.75, 1.80 u vr glave :/
 
mene više nervira kada devojka svaki dan ide na štiklama... tj. u školu, do prodavnice, pijace... :lol:

za večernji izlazak mogu da razumem, ali pod uslovom da ume da hoda na njima... :D

mene nervira kad devojka ide sa rošulama u školu,stavila dve kike ko pipi duga ćarapa,liže s oproštenjem lizalicu,a uz sve to je četvrta srednje :eek:

ka scenario za one filmove sa domarom škole posle nastave :per: :hahaha:
 
p.s. to su uglavnom one iste cure koje bacaju lom para na gardrobu i sminku pa se uvece stekaju prisutnim kavaljerima i jjebacima za pice

ranije nisam, a danas i ja trosim hrpu para na sminku i garderobu,( al to je jer ne mogu da pomognem sebi, svako ima neki luft) pa se opet nikome nikad nisam slihtala za pice, naprotiv, nastojim da sam galantna, al zato ni ne izlazim non stop nego recimo jednom mesecno, il dvaput.
 
jao jos samo 2god da sacekam necu se skidati sa stikli :mrgreen: i onako sam kepec.. ni u onim najvecim stiklama nemam 1.70 :lol: inace 12cm rulz :D obozavam ih :heart:

btw, moja tetka je od 6. razreda non stop na stiklama, nosila ih i u skolu, po ceo dan, tako da sad ne moze da nosi nista drugo sem njih..bole je noge od patika :eek:
inace njoj su stikle od 16cm udobne xDD ja izlomila noge u njima ona kaze ok su joj.. o.O
 
nemam nista protiv stiklica, cak sam ih i nosila par puta
znaci, stikle su mi oke pod uslovom da vlasnica istih ume da hoda na njima,a ne da se raspada
ali me brine pojava tih zombija, stalno ih srecem kad izadjem uvece i prosto su mi smesne
u stvari, jadne su mi
sta sad, pokusava da izigrava nesto i smatra da je jjebozovna jer se uspentrala na neke stikletine, a ne moze da koordinise pokrete nogu kao svako normalno ljudsko bice
 
e sad, dragi moji prijatelji teen forumasi, kako vi gledate na to?
Gledam kao na još jednu grupu frikova koji nisu zadovoljni svojim prirodnim izgledom a žele da privuku baš te jebace kojima se štekaju za piće.

momci, kako ih vi dozivljavate?
Osećam se pun osećaja.

je l' ste imali bliskog kontakta sa njima?
Nisam.

ak' niste da li biste?
Draže su mi ove što umeju da hodaju i sastave tri uzastopne smislene rečenice.
One koje umeju da govore i tek ponekad stanu na štiklu se ne računaju u tu grupu devojaka koje ne umeju da hodaju.
 
Gledam kao na još jednu grupu frikova koji nisu zadovoljni svojim prirodnim izgledom a žele da privuku baš te jebace kojima se štekaju za piće.


Osećam se pun osećaja.


Nisam.


Draže su mi ove što umeju da hodaju i sastave tri uzastopne smislene rečenice.
One koje umeju da govore i tek ponekad stanu na štiklu se ne računaju u tu grupu devojaka koje ne umeju da hodaju.

Ma ko si bre ti?:zper:
 
Ne nosim stikle slabo hodam na njima. Na maturi je bila katastrofa. Sve se uhvatile ruku pod ruku prodrzavaju se za partnere da ne padnu. Stikle od 12 cm. Ne sposobne su bile da hodaju na njima. Onda su iz izule pa kao i vecina igrale bose. Sada u srednjoj od prve do 4 godine skoro sve idu u stiklama a ne umeju. Cast izuzecima.
Dakle nerviraju me kad se nabadaju,one koje umeju neka nose.
 
Ne nosim stikle slabo hodam na njima. Na maturi je bila katastrofa. Sve se uhvatile ruku pod ruku prodrzavaju se za partnere da ne padnu. Stikle od 12 cm. Ne sposobne su bile da hodaju na njima. Onda su iz izule pa kao i vecina igrale bose. Sada u srednjoj od prve do 4 godine skoro sve idu u stiklama a ne umeju. Cast izuzecima.
Dakle nerviraju me kad se nabadaju,one koje umeju neka nose.

:zper::zper:
 

Back
Top