Stoka muška

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
no,da ne bismo nastavljali već započetu raspravu na temi koja za to nije predviđena,na vam cela tema,pa razglabajte
1)značiii,da li ste bili prevareni
2)ko šta gde kako(molim vas,ja volim da gledam tuđa posla)
3)kako ste se osvetili
 
no,da ne bismo nastavljali već započetu raspravu na temi koja za to nije predviđena,na vam cela tema,pa razglabajte
1)značiii,da li ste bili prevareni
2)ko šta gde kako(molim vas,ja volim da gledam tuđa posla)
3)kako ste se osvetili

Ja to po kratkom postupku, uza zid pa metak u čelo!!!
A neki vole dugo, u šumu pa da seckaju mesec dan!!!
Stvar ukusa!!!
 
no,da ne bismo nastavljali već započetu raspravu na temi koja za to nije predviđena,na vam cela tema,pa razglabajte
1)značiii,da li ste bili prevareni
2)ko šta gde kako(molim vas,ja volim da gledam tuđa posla)
3)kako ste se osvetili

uh,volim sama sa sobom da pričam...
1)dvaput,koliko ja znam,mada imam još nekih sumnji...
2)dobro,prvi put sa jednom gadnom,dosadnom,feminiziranom i kompletno debilnom osobom
znači glava mu je oblika sijalice,razrok je,a nos mu nije osa simetrije lica,već ide nekako udesno,u odnosu na sredinu face.
Zašto sam bila s njim?
Pa,delovao je zanimljivo,onda nije,pa mi ga je bilo žao,njanja
prevario me s nekom kobilčnom,devojka 2m visoka,mogla bi da ga pojede,faca bul-doga,ali me prevario žeeešće,u isto vreme je bio i s njom,i sa mnom
otkrila sam slučajno
nju sam blatila gde sam stigla,a njega sam psihički uništila,i na kraju prebila(da,PREBILA)
to je bilo pre skoro 2 godine,a on posle mene nije nijednu devojku imao.
Ozbiljno.

Drugi put,tu ću pogaziti svoju teoriju,bio je u pitanju jedan prezgodan dečko.Ne mogu da detaljišem,jer mi nije ni pružio dovoljno detalja,a pošto mi je sve saopštio preko telefona,nije dobio batine.
 
Moram da priznam da me je nekako strah od tebe, ne znam sto. Pokusavam to da prikrijem ali ne mogu, ne mogu.

Mene ti se generalno plaše muškarci.Npr ovi s faxa,sve super,dok ne pomisle da ih muvam(mislim,uvatim ga za dupe,a on odmah na to pomisli,baš svašta)
i onda uh,ma mirišu na strah
a ja tad baš najviše delujem
a onda kad skontaju da se samo zezam,opuste se
ničeg se vi ne plašite kao muvanja od strane gadne devojke
 
Mene ti se generalno plaše muškarci.Npr ovi s faxa,sve super,dok ne pomisle da ih muvam(mislim,uvatim ga za dupe,a on odmah na to pomisli,baš svašta)
i onda uh,ma mirišu na strah
a ja tad baš najviše delujem
a onda kad skontaju da se samo zezam,opuste se
ničeg se vi ne plašite kao muvanja od strane gadne devojke

Ovo je slučaj ''poulet fou''...
 
Mene ti se generalno plaše muškarci.Npr ovi s faxa,sve super,dok ne pomisle da ih muvam(mislim,uvatim ga za dupe,a on odmah na to pomisli,baš svašta)
i onda uh,ma mirišu na strah
a ja tad baš najviše delujem
a onda kad skontaju da se samo zezam,opuste se
ničeg se vi ne plašite kao muvanja od strane gadne devojke

:lol: Meni devojke kazu da imam dobru guzu.
 
eeee,to jeste istina.Družim se sa mnogo muškaraca,tj samo se s njima i družim,pa znam kako to izgleda iz vaše perspektive.

i ja se druzim samo sa muskarcima, ili ni sa njima, al to uopste ne zavisi od mene, ja sam prijatejski natrojena prema svima podjednako, a sad sto mene eskiviraju , visa sila sta cu

@topik
ne znam stvarno otkud moze ma sta da se desi u tim godinama a da se racuna ko prevara, to mi je bas malo smesno. :]
 
i ja se druzim samo sa muskarcima, ili ni sa njima, al to uopste ne zavisi od mene, ja sam prijatejski natrojena prema svima podjednako, a sad sto mene eskiviraju , visa sila sta cu

@topik
ne znam stvarno otkud moze ma sta da se desi u tim godinama a da se racuna ko prevara, to mi je bas malo smesno. :]

pa majku mu,ja ne bih stupila u brak s nekim koga nije prethodno proverila BIA
tako da,to ne uzimam u razmatranje
edit:
predomislila sam se.
Ne smatram da je potrebno da se prokleta veza pretvori u insitituciju,da bi prevara bila prevara
to je nešto što ti osećaš,i nema ama baš nikakve veze s godinama
da li si bio prevaren sa 15 ili 50,posle duge ili kratke veze
prevara je prevara
ja se još uvek sećam kakav je to osećaj,soba ti se skupi i ne možeš da dišeš
a imala sam 17 godina
 
Poslednja izmena:
pa majku mu,ja ne bih stupila u brak s nekim koga nije prethodno proverila BIA
tako da,to ne uzimam u razmatranje

aha, pa onda imam jednu situaciju kad sam bila malecko dete s averzijom prema maljavim muskarcim(nisam znala stvarno, jos sam bila bas bas mala)

, konkretno prva godina zimski raspust upoznala sam tog decka na nekoj zurci i izlazili smo dobrih dva meseca, ja stvarno ne znam zasto i kako se to desilo, posto nije bio bas neki iz snova, al daleko od toga da je los, bio je cak ponekad i duhovit a i fizicki je super izgledao, mislim zadovoljavajuce.
nakon tih nekih dva meseca sam prestala klinacki takodje jer ne znam kako se to desilo i ne secam se nekog konkretnog razloga zbog kog sam tako oducila, da mu se javljam, al nije mu bilo tesko da se na rodjendanskoj zurci jedne hajkunke ubrzo koja se odigrala recimo , dve nedelje posle zahladjenja odnosa spandja sa jednom ekonomkom, koja je inace super devojka i s kojom se danas cujem s vremena na vreme. ja nisam tad bila tu, al mi se sutradan javio na msn sa avatarom nje i njega kako se meskolje samo da me pita sta radim :mrgreen: Jao, bas je bio sladak - to kazem sad. a tad mi puko film, mada sam ispala dasa, da ne prepricavam konverzaciju sad,
ipak ,osecala sam se povredjeno, izdano i pocela da se interesujem za ekstremni feminizam :heart:
 
jao a tek neka stoka ženska...Bila jedna ono pametna,prelepa,ali je mnogo pila...
I ja taman ono nešto krenuo da se motam oko nje kad dođe jedan dušebrižnik i kaže da je dok je bila mortus pijana neko veče neki je opalio u parku na klupi...Znači dno brate,dno...I naravno ja onako samo odstupim polako od nje i ona kao zato što se ne vrzmam oko nje kao nisam muško ovo-ono,ona je zaboga riba ovo-ono...Znači katastrofa,dno brate...
 
ali ne mozemo muskarce da krivimo samo jer su muskarci :/ ja ih ne krivim, volim ih
edit: janika
a zato si ti kad si opisivao devojku iz snova napisao: da ne pije mnogo il da popije malo :mrgreen:
frustracije , a
 

Back
Top