Blood+

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.734
Da li je neko od vas gledao Blood +?
Kako vam se dopao, utisci, ocene i dajte mi neki provereni sajt za gledanje.
Koji god sam nasao nije moglo da se gleda.

Bloodplus_One_Night_Kiss%5B1%5D.jpg
 
Anime mi je jedan od najboljih koji sam gledao. Kakav j3beni Twilight daj molim te,ako niste gledali anime prestanite da ga uporedjujete sa najglupljim filmom :confused: .

Dakle da se vratim na temu. Posebno sto mi se dopalo u Blood+ je prica,previse je nekako posebna,likovi koji se pojavljuju svako ima posebne ciljeve i mane i svako se bori za nesto. Ako budete gledali Anime videcete da nema apsolutno nikakve veze sa romansom i jos jedna stvar,nisu u pitanju vampiri vec cudovista koji imaju neke elemente vampira (primer dajem Sisanje krvi,ali nisu alergicni na sunce itd,itd...).

Evo i Trailera :


Znaci anime je Vrh,ima negde oko 50-tak epizoda,odlicno su odbradjene obe verzije (DUB i SUB). Inace lik koji glumi Hadzija (Haji) daje glasove iz popularnih animea "Naruto" gde daje glas Itachiju i "Hellsing" gde daje glas Alukardu (To ako neko bude gledao Dub verziju). U sutini kao sto sam rekao obe verzije su savrseno odredjene,uostalom odgledajte pa procenite sami. Uzivajte :ok:
 
Pre Blood+ pogledaj film Blood: The Last Vampire tu se prvi put Saya pojavljuje i nema nikakve romanse.
Blood+ prvih 25 epizoda koliko se secam su super, drugih 25 nisu me toliko odusevile.
 
Pre Blood+ pogledaj film Blood: The Last Vampire tu se prvi put Saya pojavljuje i nema nikakve romanse.
Blood+ prvih 25 epizoda koliko se secam su super, drugih 25 nisu me toliko odusevile.

Dobro si se setio da napomenes film :ok:. Meni se svideo i ovaj drugi deo zbog one grupe "The Schiff",omiljeni lik mi je ubedljivo bio Mojsije (Moses) :

MosesBLOOD-1.jpg

Evo i trailer za Anime Film :


Trailer za live-action film:
(Nemoze da se ubaci video,tako da ako vas interesuje kliknite na link). Uzivajte :ok:
 
isu u pitanju vampiri vec cudovista koji imaju neke elemente vampira (primer dajem Sisanje krvi,ali nisu alergicni na sunce itd,itd...).

Zovu se chiroptera.....
Potekli su od dve sestre.Jedna je Saya, a druga je Diva....
Saya ce ostati na strani ljudi, iako je saznala da je i ona chiroptera kao i njena sestra i da se bori protiv njene vrste.
Diva ce biti u pocetku mocnija i ona je recimo gospodarica svih chiroptera....
Kasnije ce se stvari zakomplikovati i kod jedne i kod druge strane........

nema apsolutno nikakve veze sa romansom

Ima dosta romanse...Kako ne?
Bas zbog toga i volim da ga gledam.
Moram priznati da je Haji najbolji i najgentle lik koga sam ikada video u anime-u.....
 
Poslednja izmena:
Dakle uverio sam se....
OVO JE NAJBOLJI ANIME IKADA NAPRAVLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:heart::heart::heart::heart: :heart::heart::heart::heart: :heart::heart::heart::heart:
Kombinacija akcije,romantike,brutalnosti ispala je odlicna!!!
Skoro nijedan drugi anime nije poput ovog niti ce biti.....!!!

Mislim da bi trebali da naprave drugu sezonu i mangu.To bi bila prva manga koju bih ja pristao da gledam!

Maximy.....Kako se zove covek koji je dobio ideju za Blood+?
 
Pa pogledaj Blood+ i Blood: The Last Vampire wiki.http://en.wikipedia.org/wiki/Blood+ http://en.wikipedia.org/wiki/Blood:_The_Last_Vampire

Sve je pocelo sa Blood:The Last Vampire

Production I.G's president Mitsuhisa Ishikawa wanted to produce a new project that was an original concept rather than being an adaptation of an existing anime or manga series. He approached Oshii Mamoru, who ran a series of lectures known as the "Oshii Jyuku" for teaching new filmmakers how to create their own projects, about his idea and asked him to have his students submit ideas. The submissions of Kenji Kamiyama and Junichi Fujisaki became the basis for the upcoming film: a girl in a sailor suit wielding a samurai sword.[2] Ishikawa suggested Yokota Air Base for the film's setting, referring to it as the "state of California within Japan".[2] Hiroyuki Kitakubo was selected as the film's director, a position he accepted on the condition he be given artistic license with the material.[2]

The resulting film is very short for a theatrical work, spanning only 45 minutes.[2] Kitakubo stated in a 2001 interview with Animerica that he had the remaining story of "Saya's past present and future [sic]" in his own mind, but that it was up to the others involved in its making as to whether there would be a sequel.[2] Production I.G noted that they deliberately intended for it to be a three part story, with the rest of Saya's story to be carried through in a light novel trilogy and a two-volume video game.[4][5]

Dok za Blood+

Produced by Production I.G and Aniplex and directed by Junichi Fujisaku, Blood+ was inspired by the 2000 anime film Blood: The Last Vampire; however, there are only a few allusions and basic elements from the film.[6] Fujisaku has been involved with both works, including acting as the director for Blood+ and writing the novelization of Blood: The Last Vampire.[7]
 
Sto se tice nastavljanja animea Blood+ BICE NASTAVKA!
Nisam nigde procitao, ali onaj plavusasti francuz, cuvar Dive, sto je naredio Say-i da ga ubije oziveo je ponovo!
Vidi se u 45 epizodi i znam da je on!
Mislim da sam video i druge likove, ali nisam siguran.
Takodje, saya ce spavati samo 30 godina, a kad se probudi, Kai ce jos biti ziv jer je relativno mlad.
Deca od Dive treba da porastu i videcemo pricu o njima!
Eto!
Dakle, znam da ce biti nastavka!
 

Back
Top