Evropa nema alternativu !!!

contradiction

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
244
Za Srbiju 170 miliona evra iz EU

2. maj 2010. | 23:22 | Izvor: FoNet Beograd -- Krajem maja biće potpisan sporazum o korišćenju sredstava iz programa IPA 2010. Time Srbija dobija 170 miliona evra evropske bespovratne pomoći za 26 projekata.
Posle nedavnog potpisivanja Finansijskog sporazuma o korišćenju 70 miliona evra iz Instrumenta za pretpristupnu pomoć Evropske unije za 2009, potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić potpisaće krajem maja u Nišu novi finansijski sporazum sa Evropskom komisijom, saznaje "Politika" od koordinatora fondova EU u vladi i Đelićevog savetnika Ognjena Mirića.

Reč je o korišćenju sredstava iz programa IPA 2010, na osnovu čega će Srbiji će biti odobreno još 170 miliona evra evropske bespovratne pomoći, za 26 projekata.

Iz finansijskog "paketa" za 2010. biće, između ostalog, podržan društveno-ekonomski razvoj južne Srbije - Jablanički i Pčinjski okrug i jugozapadne Srbije - Zlatiborski, Raški, Moravički i Rasinski okrug (za to će biti odobreno 15 miliona evra).

Sredstva će biti obezbeđena i za infrastrukturna ulaganja u visoko obrazovne institucije (25 miliona evra) i superviziju izvođenja radova na putnom Koridoru 10 (10 miliona evra).

Sledi novac i za borbu protiv finansijskog kriminala i finansiranja terorizma (2,5 miliona evra), ali i za izgradnju električne podstanice Leskovac-Vranje (28 miliona evra).



I posle se tvrdi '' Evropa nas nece, Evropa nas mrzi....itd '' Ovo nije prva i jedina pomoc ovakve vrste !
 
klosar ko klosar. samo gleda gde sta moze da uzica, gde ce mu neko dati milostinju neku i slicno.

Boze sacuvaj, da zasuce rukave i krene da radi i zaradjuje kao sto to radi ostali posten svet.

"Klosarenje i prosnja sa ispruzenom rukom - nemaju alternativu!"
 
Kad su braca rusi dali neku bezpovratnu kintu ?

Руси немају своје људе у Београду на власти које морају да финансирају.ЕУ има.
Окупација Космета(коју спроводи ЕУ преко ЕУЛЕКС) треба даље да се развија и обухвати нове делове Србије,а то кошта.
 
Za Srbiju 170 miliona evra iz EU

2. maj 2010. | 23:22 | Izvor: FoNet Beograd -- Krajem maja biće potpisan sporazum o korišćenju sredstava iz programa IPA 2010. Time Srbija dobija 170 miliona evra evropske bespovratne pomoći za 26 projekata.
Posle nedavnog potpisivanja Finansijskog sporazuma o korišćenju 70 miliona evra iz Instrumenta za pretpristupnu pomoć Evropske unije za 2009, potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić potpisaće krajem maja u Nišu novi finansijski sporazum sa Evropskom komisijom, saznaje "Politika" od koordinatora fondova EU u vladi i Đelićevog savetnika Ognjena Mirića.

Reč je o korišćenju sredstava iz programa IPA 2010, na osnovu čega će Srbiji će biti odobreno još 170 miliona evra evropske bespovratne pomoći, za 26 projekata.

Iz finansijskog "paketa" za 2010. biće, između ostalog, podržan društveno-ekonomski razvoj južne Srbije - Jablanički i Pčinjski okrug i jugozapadne Srbije - Zlatiborski, Raški, Moravički i Rasinski okrug (za to će biti odobreno 15 miliona evra).

Sredstva će biti obezbeđena i za infrastrukturna ulaganja u visoko obrazovne institucije (25 miliona evra) i superviziju izvođenja radova na putnom Koridoru 10 (10 miliona evra).

Sledi novac i za borbu protiv finansijskog kriminala i finansiranja terorizma (2,5 miliona evra), ali i za izgradnju električne podstanice Leskovac-Vranje (28 miliona evra).



I posle se tvrdi '' Evropa nas nece, Evropa nas mrzi....itd '' Ovo nije prva i jedina pomoc ovakve vrste !

I sta mi imamo od te pomoci?Koliko je novca dobijeno ali je sav taj novac nestao,samo se pitam u cije dzepove:whistling::whistling:.
 
Kad su braca rusi dali neku bezpovratnu kintu ?

zasto bi ti bilo ko davao bespovratno bilo koju kintu?

jesi ti neki ciganin?

vidis u svetu u kom ja zivim, posteni ljudi ne cekaju da im BILO KO STA DA, vec zasucu svoje rukave - i rade. I jedino sto cekaju jeste da njihov rad bude adekvatno placen.


Drugo 95% tog novca kojeg zapad "da" se opet vrati nazad na zapad jer taj novac se trosi na raznorazne projekte koje opet izvode firme sa zapada.

ETo koliko je samo vesti od 2000te objavljeno da su demokrate dobile neke pare od nekoga i sta mi gradjani imamo od toga?

Gde su zavrsile te pare?

Ono sto znam jeste da mi tu nismo videli ni dinara
 
Poslednja izmena:
Naravno da nema.

n8657542545_1996.jpg
 
Pa to samo maloumne budale mogu da veruju da neko poklanja miliona. :hahaha: Svaki taj evro ima Srbija desetostruko da vrati.

i od toga oni nece imati nista.

al ko sto vidis budali ne treba mnogo da bude srecan :mrgreen:

procita vest da je nekom tamo leglo nekih ne znam koliko miliona i on srecan ko da je licno sam malopre dobio te pare na lutriji :hahaha:

a to sto mu je u zemlji opste rasulo, nezaposlenost najveca u evropi, plate najmanje a cene i porezi vece nego u danskoj - to nema veze :mrgreen:
 
E moje demokrate.

Nikad od vas nece biti postenog coveka

Ne umete, necete i neznate da zaradite novac, nemate radne navike , navikli da lezite u drzavnim firmama i neradite nista - pa cekate da vam neko da.

I kad vam neko kane neku kinticu koja je po standardima svih vecih drzava - smesna , okivate ga u zvezde...
 
zasto bi ti bilo ko davao bespovratno bilo koju kintu?

jesi ti neki ciganin?

vidis u svetu u kom ja zivim, posteni ljudi ne cekaju da im BILO KO STA DA, vec zasucu svoje rukave - i rade. I jedino sto cekaju jeste da njihov rad bude adekvatno placen.


Drugo 95% tog novca kojeg zapad "da" se opet vrati nazad na zapad jer taj novac se trosi na raznorazne projekte koje opet izvode firme sa zapada.

ETo koliko je samo vesti od 2000te objavljeno da su demokrate dobile neke pare od nekoga i sta mi gradjani imamo od toga?

Gde su zavrsile te pare?

Ono sto znam jeste da mi tu nismo videli ni dinara


To je drugo stvar sto se domace pare tj. znoj postenih radnika i ove date sa strane kradu. Korupcija i lopovluk ne mogu tek tako da se iskorene ili drasticno smanje.
U svim zivotnim segmentima skoro da ne mozes da ostvaris svoja
zakonska prava bez da ne podmazes, to je tuzno i bolesno...
 
To je drugo stvar sto se domace pare tj. znoj postenih radnika i ove date sa strane kradu. Korupcija i lopovluk ne mogu tek tako da se iskorene ili drasticno smanje.
U svim zivotnim segmentima skoro da ne mozes da ostvaris svoja
zakonska prava bez da ne podmazes, to je tuzno i bolesno...

pa to je krivica ovih za koje ti glasas i za koje kazes da nemaju alternativu

oni su napravili takav sistem u zemlji

i ne zele da ga menjaju.
 
I praunuci nasi ce vracati dugove koliko su se ovi debili iznaduzivali da bi sacuvali socijalni mir tj. podelili plate i penzije. Cim nestane para u budzetu odmah se ide u novi turnus zaduzivanja ili rasprodaju drzavnih preduzeca.

ima jedna zapadna poslovica zanimljiva , koja kaze "NEMA BESPLATNOG RUCKA"

znaci na zapadu to sami zapadnjaci kazu, nema besplatnog rucka, al neki se i pored toga raduju ovim fiktivnim milionima misleci da su ih besplatno dobili.

A sve se u zivotu, uvek placa, na jedan ili drugi nacin, i niko ti nece nikada nista dzabe dati. Pogotovo ne zapad.

Pa ne bi oni bili bogati tako kako jesu, da su ikada ikome ista dzabe davali.

U takve bajke mogu da veruju samo oni koji nemaju nikakvog zivotnog iskustva i koji nisu bili nigde van svog sela nikada.
 
Svi znaju da ce, kada SNS doci na vlast Srbija jos vise klosariti, jer ce morati da poplaca sva ona povecanja penzija, plata i subvencija koje im je obecala Drugarica Jorgovanka. Tako da je poenta o DS klosarima jako glupava kada su na klupi za rezerve jos veci klosari- SNS. Ti ce tako da sisaju drzavni budzet da ce im i prave komunjarske drzave pozavideti.
 
EU ne moze toliko mizerno udeliti BG-skim gospodarima, koliko shibicari mogu bedno nadoknaditi lupachima u sherpe i duvachima u pishtaljke i jednokratne balone,a da isti I dalje ne budu u stanju hronichnog delirijuma vizionarskog lencharenja i mlatimudjenja!!!
Samo BG-ski shibicari sa sve duvachima i lupachima su pozaboravili da se mlacenje tudjim qurzem po gloginjama neumitno blizi kraju,da nekazem priblizavaju se ekstazi koja se zove jeza.!!!
A jedan produhovljeni lokalni pijanac rece jednom u momentu polutrezvenosti….”jeza ti je kada se vozish na jajima po ziletu a kochish onim cega nemash dovoljno”…
 

Back
Top