Nepravda prema zenskom rodu ...

Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Muskarci kazu "glupaca, pravi se vazna" jer je ne razumeju. Oni samo gledaju iz svog ugla i misle da su u pravu. Sto je fascinantna cinjenica, jeste da muskarci iako pokusavaju, stalno, POKUSAVAJU NA ISTI NACIN! i to svaki jedan. Isti prilasci, isto misljenje, iste navike, isti izgovori itd. I kada bi pokusali nesto na nju (drugacije) i tako i na drugu, shvatili bi da su u stvari oni krivci, ne ona. Ona deluje po odredjenom principu (kao i svi mi) i ako razumes taj princip, razumes i devojku.

Ja sad.. ne znam sta ti mislis pod "kad nam se zenska odmah DA". Mislim, koja zenska se odmah da? A i to je sustina truda. Jer, sto vise truda covek ulozi u nesto da dobije - tu stvar vise ceni. Takodje, sto manje truda i nesto dobije - to manje ceni.
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Nije problem u njoj već u njemu.
 
Sve dok muškarci vrše ovakvu klasifikaciju žena,to ne vodi ničemu.
Žena mora da donese odluku sama.Pa nije žena navodeća raketa,pa da je programiramo po nečijim željama.Da bi žena sama odlučila kad će,kako će i da li će...mora prvo da zna da li je taj muškarac pripada u onu vrstu muškaraca koji ovako klasifikuju žene.
 
Zena/devojka treba VAMA da se kvalifikuje. Jer ste vi nagrada! Kapirate? Vi treba nju da pitate "A zasto ti mislis bi trebao da te upoznam?" Jer stvar je jednostavna. Devojka hoce muskarca sa vecim vrednostima od nje, i jedino ce imati privlacnost za takve muskarce. A ako se mi postavimo kao da smo NAGRADA, to joj samo ukazuje da imamo vecu vrednost od nje (naravno moramo biti u skladu sa onim sto pricamo).
 
Možeš ti da pričaš koliko hoćeš i da imaš kvazi-samopouzdanje, ali ako nemaš konkretne kvalitete sve pada u vodu.
Moraš da budeš društveno prihvatljiv za nju, mora da ima hemije i da budeš vešt u krevetu :)
Mnogi muškarci samo pričaju i veličaju sebe, ali vrlo lako se utvrdi šta je iza toga....
 
Možeš ti da pričaš koliko hoćeš i da imaš kvazi-samopouzdanje, ali ako nemaš konkretne kvalitete sve pada u vodu.
Moraš da budeš društveno prihvatljiv za nju, mora da ima hemije i da budeš vešt u krevetu :)
Mnogi muškarci samo pričaju i veličaju sebe, ali vrlo lako se utvrdi šta je iza toga....

Yep.. zato je vazno biti realan. I pricati istinu, a takodje pricati nesto sto je u skladu sa njegovim zivotom.
 
Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?


da se ponasa kakva u stvari jeste !

jer razlicitosti su te koje nas spajaju, ne ocekujemo od svake devojke isti tretman ali i sami smo (muski) ponekad krivi kakav tretman dobijemo

ZIVELI NAM zensko/muski odnosi , vise se ne zna ko koga vise hebe i zasto :D

kada skapiramo sve vec hranimo golubove na kalisu i idemo u krevet posle dnevnika.... :lol:
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Treba da nađe meru, ne samo u lakoći "davanja" već i u stilu odgovora na muškarčevo udvaranje. Na kraju nije ni važno da li se odmah podala, ako je muškarac posle toga otkrio sadržajnost u njenoj ličnosti i lepotu građenja odnosa s njom.
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Obicno zena postuje svoje telo pa samim tim vodi racuna o tome sta, kada, sa kim i u kom momentu radi...iskrena da budem meni se licno ne dopada sto se dame danas gube...tuzno je odvajati fizicku intimu i ljubav, prazan je takav odnos...
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Pa, za početak da žene ne nazivaš "ženskama" već ženama, ako može. Hvala. :)

Što se tiče teme,to ti je isto kao i sa oblačenjem..neko može da ide skroz razgolićen i da ima neke principe i da zna šta hoće ili neće ,dok neko može da ide zakopčan do grla, ali da je najstrašnije promiskuitetan..Dakle, svako neka radi po savesti i kako želi..To ne mora da znači da je neka žena laka ako je spavala sa nekim prvo veče niti da je svetica ako je čekala neko vreme , pa čak i obratne situacije ne isključuju jedna drugu...Sve je stvar sa kim si i kakav si sam kao osoba...neka svako radi kako milsi da je najbolje.Ne osudjujem i svako ima pravo da živi kako hoće i da čeka ili ne čeka na neke stvari...
Ja lično nisam za to, da neko odmah spava sa tim nekim, već da ga onako pobliže malko upozna, pa tek onda se odlučiti na tako intiman čin.
Elem, svaka žena treba da drži do svog izgleda i ponašanja. Da ima lepe manire, da je čista i uredna, obrazovana i lepo vaspitana. Jednostavno, da je svoja i da zna šta hoće i od života i od svog partnera. Svaka žena koja najpre drži do svog izgleda, ponašanja i mišljenja je dobra sama po sebi i poželjna je u svakom društvu...samim tim ona pleni svojim šarmom a tp mora naravno da prija i drugima.Jer ako si zadovoljan sobom, nema razloga da i drugi ne budu zadovoljni tobom, najpre kao ćerkom, prijateljem, osobom, pa i nečijom najboljom devojkom. :)
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Ti si se bas upustio u trosenje vremena na razmisljanje o zenama.

Mislim da pre treba da se zapitas sta muskarci treba da urade da bi nestalo tvojih dilema.
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?



kao zensko ja mogu reci sledetje, zabole me uvo shta mushkarci misle..... da se zenske malo manje obracaju na ta njihova razmisljanja mnogo bi relaksNije zivljele ovako cuju za svakakve buVe pa i same nemaju pojma kuda udaraju i zbog toga zhelim da kazem radite zhene iskljucivo to sto vama licno i personalno odgovara, nemojte svijet vash graditi iz njihovih pogleda, ocekivanja, nadanja itd. vec iskljucivo usmjeriti po vashoj zhelji :)

ukratko ako oce neka se bache prvu vece oko vrata a ako nece neka vas shetaju shesht mjeseci za rucicu (nije ni to strashno)
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

Da zna šta hoće, sigurna u sebe, nameće svoje stavove samim ponašanjem i rečima i naravno da se ne predaje "neprijatelju" tako lako:lol:

E, a odmah glupača:lol: možda samo smatra da niste odgovarajući za planove koje ima:lol: zašto se iščuđavati onima koji možda nešto drže u svojoj glavi ili nisu povodljivi:lol:
 
Kad se neka ženska ne da pa ne da, mi muškarci obično kažemo, ma glupača, pravi se važna, seljanka i tako to.

Kad nam se neka ženska oma da, poda, mi se zbunimo, i obično mislimo za istu da je laka ženska.

Postavlja se pitanje, šta je to šta neka ženska treba da uradi, da bi o njoj muškarac imao neko dobro i korektno mišljenje ?

Plašim se, da niko ne zna odgovor, ili se varam, neko ga možda ima ?

hahaha....kalimero :P

elem,muskarac malko drugacije izgradjuje misljenje o osobama kako svog,tako i suprotnog pola .
 

Slične teme


Back
Top