Ljis je mesto nesrece

mikka88

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.156
Inspirisan ovim postovima:

e to sam pomislio prvo kad sam napravio temu, ali shvatam da je to pogresna logika
logicka greska je to, zato sto ako si radio nesto sto ne zelis, ne trebas da nastavis samo zato sto si tako daleko stigao, vec trebas da odustanes i krenes nesto drugo. Sve sto sam ulozio ionako vise nikada necu citati :D. Niti me interesuje, moje misli su sa mnom. A forum je mesto nesrece, uvek bilo i bice :D. Pogotovu ljis
teen je jos kolko tolko dobar
no elem napisao sam poruku, nadam se da ce moci.

Zelim da mi moderator soffy ili neko vec, trajno obrise nalog, ukljucujuci sve poruke sve sve sve. Znaci zelim da sve nestane. I ujedno voo je the end moje internet karijere :D
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam :D. Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl. Tako da pozz svima, i plz obrisite mi profil.

Pokrecem temu na temu:

Da li smatrate da je LJIS zaista mesto nesrece?
 
tema zasnovana na bracinom stavu :zcepanje: daj jel nas zezas:zcepanje:
tin pdf je dobar ....joj majcice :zcepanje:

aj ti zajedno sa njim trazi da ti izbrisu nalog :mrgreen:

ps: to se trazi od admina

pss: e vidis iz ovakvih razloga se ne otvara tema sa uvodnim postom u kome citiras nekog drugog, dodje mu ko da otvaras temu o drugom....al da to nisi mogo sam da skontas trebalo je prvo da isprobas :lol:
 
Inspirisan ovim postovima:


Pokrecem temu na temu:

Da li smatrate da je LJIS zaista mesto nesrece?

Mislim prijatelju da si ti previše ozbiljno shvatio Bwacu...svako mesto može da bude zlo ne samo na netu već i u RL...jer svako pravi svoj pakao i polako gori u njemu...to je stvar od čoveka do čoveka, da li će u svom srcu gajiti dobro ili zlo....i kako će doživljavati svet oko sebe.
 
Mislim prijatelju da si ti previše ozbiljno shvatio Bwacu...svako mesto može da bude zlo ne samo na netu već i u RL...jer svako pravi svoj pakao i polako gori u njemu...to je stvar od čoveka do čoveka, da li će u svom srcu gajiti dobro ili zlo....i kako će doživljavati svet oko sebe.

Ja mislim da si ti, koleginice, previse ozbiljno shvatila mene.
 
tema zasnovana na bracinom stavu :zcepanje: daj jel nas zezas:zcepanje:
tin pdf je dobar ....joj majcice :zcepanje:

aj ti zajedno sa njim trazi da ti izbrisu nalog :mrgreen:

ps: to se trazi od admina

pss: e vidis iz ovakvih razloga se ne otvara tema sa uvodnim postom u kome citiras nekog drugog, dodje mu ko da otvaras temu o drugom....al da to nisi mogo sam da skontas trebalo je prvo da isprobas :lol:

zasto izrugujete decka?
mislite da je kvalitetnija rasprava koju vode ljudi koji samo *****ju po temama, ljudi koji svaki stav izraze iskljucivo preko smajlija od klinca koji ne hebe zivu silu?

pdf tinejdzeri ne smatras zdravim?
pogledaj malo o cemu klinci pisu i nacin na koji pisu
mislim da je na tom podforumu daleko veci stepen postovanja sagovornika od ovog pdf-a, kao sto je i kultura i obrazovanost ucesnika
 
Zavisi kako ko dozivljava ovaj pdf i forum uopste.

Ja sam ovde pronasla jako zanimljive sagovornike razliitih uzrasta, karaktera, stavova, zanimanja, ambicija... Ovde sam naisla na ljude cije misljenje izuzetno cenim, duhovite i ozbiljne, pametne, inteligentne, mudre... Ovde se vracam zbog onih cije postove ne preskacem, iz cijih prica i misljenja mogu stosta lepog da usvojim i kreatvino primenim.

Ne bih da imenujem forumase, SAMI CE SE PRONACI U OVOME :heart:, ali postoji veliki broj onih sa kojima bih rado na ove teme diskutovala uz kafu umesto preko tastature, jer su i vise nego vredni upoznavanja. Ne mislim da ljudi ovde gube vreme ako umeju da se ogranice i ako su ljubitelji debata na najraznovrsniji asortiman tema :)

Ovo nije mesto nesrece, vec druzenja, riznica lepih misli i saveta. Od osnovnoskolaca do penzionera, svako ima neko simpaticno, saljivo ili poucno iskustvo koje nas moze nasmejati ili nad kojim se mozemo zamisliti :) ;)
 
Zavisi kako ko dozivljava ovaj pdf i forum uopste.

Ja sam ovde pronasla jako zanimljive sagovornike razliitih uzrasta, karaktera, stavova, zanimanja, ambicija... Ovde sam naisla na ljude cije misljenje izuzetno cenim, duhovite i ozbiljne, pametne, inteligentne, mudre... Ovde se vracam zbog onih cije postove ne preskacem, iz cijih prica i misljenja mogu stosta lepog da usvojim i kreatvino primenim.

Ne bih da imenujem forumase, SAMI CE SE PRONACI U OVOME :heart:, ali postoji veliki broj onih sa kojima bih rado na ove teme diskutovala uz kafu umesto preko tastature, jer su i vise nego vredni upoznavanja. Ne mislim da ljudi ovde gube vreme ako umeju da se ogranice i ako su ljubitelji debata na najraznovrsniji asortiman tema :)

Ovo nije mesto nesrece, vec druzenja, riznica lepih misli i saveta. Od osnovnoskolaca do penzionera, svako ima neko simpaticno, saljivo ili poucno iskustvo koje nas moze nasmejati ili nad kojim se mozemo zamisliti :) ;)

Bravo mala :heart:
 
Ma gde mož neko sa ovakvim avatarom
avatar174136_18.gif
da dopusti da ga bilo šta ''spusti'':):mrgreen:
 

Back
Top