ŠEŠELJ SE VRAĆA

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Voleo bi da se vrati i pored toga sto nisam simpatizer radikala , mucno mi je da jedan covek sedi u njihovom kazamatu ni kriv ni duzan. Nikoga on nije ubio a ako je pricao to je druga stvar. Mozes svakom reci da skoci u bunar a da li ce to da uradi njegov je izbor.
 
Voleo bi da se vrati i pored toga sto nisam simpatizer radikala , mucno mi je da jedan covek sedi u njihovom kazamatu ni kriv ni duzan. Nikoga on nije ubio a ako je pricao to je druga stvar. Mozes svakom reci da skoci u bunar a da li ce to da uradi njegov je izbor.

S jedne strane nije u redu toliko ga drzati na sudjenju. A sa druge strane, gledaj to ovako. Da neki covek naredi da se ubije tvoja porodica (ne dao Bog nikome), zar ne bi zeleo da taj covek dobije zasluzenu kaznu?
 
tebi do pevanja, a ovo ozbiljna tema... da bog da ti kokoske nosile labudova jaja ako otpevas jos koju:evil::evil:

getCoverPage.aspx
 
Дај Боже да се врати. Ма којој странци припадао морате да признате да човек тамо седи ни због чега, одвојен од породице и земље седам година, е то је злочин:rtfm:
 
Kao pripadnica organizacije"Pamet u glavu"mi vidimo da on nije za nas pametne,a jos vise
za nasu organizaciju.
On rece:"Gleda ce hrvati sa zagrebacke katedrale u Srbiju,a mi srbi ce mo se setati Maksimirom
i ilicom."Sta bi od toga??
 

Back
Top