Ukrajina i Rusija udruzuju gasne kompanije!!

Reichsmarschal

Ističe se
Banovan
Poruka
2.922
Удруживање „Гаспрома“ и „Нафтогаса Украјине“, које је предложио премијер Русије Владимир Путин, подразумева не апсорбирање, већ стварање нове компаније – објаснио је портпарол руске владе Дмитриј Песков. Према његовим речима, варијанте могућег удруживања ће се рађати током преговора. Предлог о удруживању гасних компанија дат на јучерашњем састанку премијера 2 земље, Владимира Путина и Николаја Азарова

Dakle Ukrajina ce se pripojiti Rusiji, mislim da je na pomolu pravoslavno carstvo, i Srbija bi trebalo da razmisli o savezu sa Rusijom, treba uciti od Ukrajinaca......:rtfm:
 
Ne razumem kako si zakljucio to da ce se ukrajina pripojiti Rusiji, samo jer ce im se kompanije spojiti?
Znaci posto smo mi potpisali sporazum o saradnji policije sa Hrvatskom policijom, ujedinicemo se sa njima?

Definitivno Ukrajina postaje deo Rusije, to je ocigledno, Rusi su im rekli ili ce se integrisati, ili ce ukrajina prestati postojati kao celina.
 
Не свиђа ми се то, изјебаће Украјинци Русе, неко време ће имати јефтину нафту и гас, а онда ће опет побећи. Руси ако су паметни, узеће из Украјине оноп што је њихово, припојити Русији, а остало поклонити Пољској. Државе као што су Украјина, Белорусија, Црна Гора, Босна и Хецеговина, Македонија... не требају да постоје, треба да се поделе на саставне делове и припоје оним земљама којима припадају.
 
Не свиђа ми се то, изјебаће Украјинци Русе, неко време ће имати јефтину нафту и гас, а онда ће опет побећи. Руси ако су паметни, узеће из Украјине оноп што је њихово, припојити Русији, а остало поклонити Пољској. Државе као што су Украјина, Белорусија, Црна Гора, Босна и Хецеговина, Македонија... не требају да постоје, треба да се поделе на саставне делове и припоје оним земљама којима припадају.

Hehe ne bih potcenjivao Kremlj, nisu rusi glupi kao Srbi, znaju oni kako da rese Ukrajinu ne brini, prvo su obezbedili Sevastopolj, pa onda smanjili cenu gasa, sada ulazu u istocnu ukrajinu, pa preuzimaju ukrajinski naftagas, ukrajinsku crkvu, sve ide po planu:mrgreen:
 
Удруживање „Гаспрома“ и „Нафтогаса Украјине“, које је предложио премијер Русије Владимир Путин, подразумева не апсорбирање, већ стварање нове компаније – објаснио је портпарол руске владе Дмитриј Песков. Према његовим речима, варијанте могућег удруживања ће се рађати током преговора. Предлог о удруживању гасних компанија дат на јучерашњем састанку премијера 2 земље, Владимира Путина и Николаја Азарова

Dakle Ukrajina ce se pripojiti Rusiji, mislim da je na pomolu pravoslavno carstvo, i Srbija bi trebalo da razmisli o savezu sa Rusijom, treba uciti od Ukrajinaca......:rtfm:

Razmisljanje prosecnog Rusa glasi:"Bog visoko,Srbija daleko". Pravoslavno carsto ,imas smisla za humor:eek:
 
evroazijski savez je vec realnost, osovina berlin-istambul-moskva-peking-nju delhi se vec kristalise na globalnoj sceni, tako da nisi u pravu

naravno da nisam po obicaju:D
Rusija,Ukrajina,Kina,..te drzave se granice?Drzave u pravom smislu reci sa vise desetina i stotina miliona stanovnika.Gde ti tu vidis Srbiju?Mislim, kako uopste i mozes da pomislis tako nesto smesno da Srbija sa 7-8mil.stanovnika i par hiljada kilometara udaljenosti od clanica takvog saveza uopste ima neku buducnost i mesto u takvom savezu.Mogla bi i neka federacija sa bratskom nam Kubom:mrgreen:.Jos te drzi od prvomajskog lumpovanja:per:
 

Back
Top