odlazak u seks sopove

Odlazak u seks shopove

  • da

  • ne

  • ne ali nameravamo

  • idesh nam na zivce, mi smo zdrav narod nama to ne treba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
joooj nikad necu da zavoravim ee kad sam jednom otisao....ulazim ja u sex shop i sad prodavacica videla me onako bledo ko ovca i nije mi dala da "razgledam" i kaze mi ne moze ispod 18 godina izadjite napolje....:D:D:D jesam se malo smorio posle toga al ***....
 
haha ja sam kao klinac bio :hahaha:
ali sa komsijom,starijim,naravno
xD
koja ludnica to bila,pola onih stvari nisam ni prepoznavao tj nisam znao sta su
a to je bilo jos u Austriji,u Inzbruku
Imaju sto cuda i sprava ,uglavnom za dame :lol:
 
joooj nikad necu da zavoravim ee kad sam jednom otisao....ulazim ja u sex shop i sad prodavacica videla me onako bledo ko ovca i nije mi dala da "razgledam" i kaze mi ne moze ispod 18 godina izadjite napolje....:D:D:D jesam se malo smorio posle toga al ***....

jel to bio neki test u vidu neke probe da pripadash jednoj grupi? prije smo se peli po krovovima a sad je trend odlazak u seks shop?

sacekaj 18-ti i nemoj zaboraviti licnu kartu:hahaha:
 
haha ja sam kao klinac bio :hahaha:
ali sa komsijom,starijim,naravno
xD
koja ludnica to bila,pola onih stvari nisam ni prepoznavao tj nisam znao sta su
a to je bilo jos u Austriji,u Inzbruku
Imaju sto cuda i sprava ,uglavnom za dame :lol:

Tamo se odlazi sa poslom ili cisto da doope vidi puta:) al je interesantno!

Imam radnu koleginicu koja je tamo radila jedno vrijeme nekad nam na pausi prica o svakojakim musterijama i proizvodima!

Skora sam videla jednog naseg gastarbajtera puna kesa stvarcica bilo mu ne prijatno kad rekoh "zdravo komsija" :lol: mene put vazda nanese tamo gde treba....
 
Ne odlazim tamo jer me ne intresuje sta nude, ali mi je jedna drugarica rkla da je u jednoj takvoj radnji kupila jako lep, romantican korset sa vezom, tako da ne mora da znaci da se tamo prodaju samo cudne igrackice, mozda ima i lepih stvari... Ipak, ne bih da zagvirim iza tih vrata, drzim se prodavnica intimnog vesa kao moje karte za inovacije u spavacoj sobi :)
 
Ne odlazim tamo jer me ne intresuje sta nude, ali mi je jedna drugarica rkla da je u jednoj takvoj radnji kupila jako lep, romantican korset sa vezom, tako da ne mora da znaci da se tamo prodaju samo cudne igrackice, mozda ima i lepih stvari... Ipak, ne bih da zagvirim iza tih vrata, drzim se prodavnica intimnog vesa kao moje karte za inovacije u spavacoj sobi :)

Pa znam ih koje samo zbog veshica i odlaze tamo, a ako josh neshto upadne u kesu nije ni to strashno:)
 
jel to bio neki test u vidu neke probe da pripadash jednoj grupi? prije smo se peli po krovovima a sad je trend odlazak u seks shop?

sacekaj 18-ti i nemoj zaboraviti licnu kartu:hahaha:

ma jock...nego cisto iz neke radoznalosti, da vidim rekvizite :D ....nikako da ispadnem faca pred nekim da sam usao u sexy shop....
a to zasigurno, za manje od mesec dana mi je punim 18, pa cu malo cesce da posecujem :D:D
 
Da, uvek necime moze malo da se zacini sex.
handcuffsButtSittinGreyCuadro.jpg

sexy-nurse-costume.JPG


A ima i lepog donjeg vesa:
Teksas_812_1.jpg
 

Back
Top